Michał Materla - Droga do mistrzowskiego pasa

Zlatan

WSOF
Light Heavyweight
Fajny HL, super poczatek, pozniej zabraklo mi troche "emocji", a tempo takie jednostajne troche bylo. Ale naprawde dobra robota !

Szady

MMARocks
Cohones
Na końcu płakałem razem z Cipkiem. :-)

A tak poważnie, kawał dobrej roboty. Fajnie, że przestałeś ograniczać się do oficjalnych materiałów kejesdablju federejszyn. Jest progres od czasu "Zajebistego HL Janka Błachowicza". ;]

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Właśnie to zobaczyłem przed chwilą. Miło mnie to zaskoczyło :))

Dzięki chłopaki za opinie! :-)

Painkiller

KSW
Lightweight
zajebisty ten HL. Generalnie nie wiem co wy chcecie od tej pierwszej muzyczki. Wg mnie zajebiscie pasuje

Werek

Oplot Challenge
Welterweight
Świetny HL. Trzeba otwarcie przyznać, że Materla i jego historia idealnie nadawały się na klip takiego rodzaju, z taką a nie inną muzyką ;)

Fresh

UFC
Welterweight
Przejscie w B&W w koncowce oraz stop klatka sprawia wrazenie jakby to mialo byc epitafium, brakowalo tylko daty urodzin i smierci. Fajnie sie ogladalo, dobre przypomnienie walk Cipka.

Kay91

BAMMA
Light Heavyweight
Świetny HL, na prawdę można się podekscytować.

Jedna techniczna uwaga - te fragmenty z piewszych KSW, które były w słabszej rozdzielczości. Widziałem, że w różnych materiałach te czarne paski po bokach często są uzupełniane, jakby to powiedzieć, rozciągniętymi brzegami tego samego filmu. Nie wiem czy wiesz co mam na mysli. W każdym razie, ładniej wygląda, kiedy ta czerń jest wypełniona. :)

dejvidos

Jungle Fight
Welterweight
Takim ludziom jak Michał to tylko chylić czoła :) Miałem przyjemność z nim pogadać:)

Visu

Bellator
Heavyweight
Pitbull tez wrzucil na fb, co jak co, ale reklame filmiku prawie juz wszedzie masz :-)

maras

UFC
Middleweight
Zajebisty highlight, muzyka w pierwszej części moim zdaniem trochę zbyt pompatyczna, ale ujdzie. Ja bym widział jakąś nutę Jeremego Soul'a w takim highilighcie, np. z gry Baldurs Gate czy Icewind Dale - fajne symfoniczne i epickie utwory, idealne pod walkę (w grze leciały właśnie podczas walk). Możesz wziąć to pod uwagę przy następnych filmikach :)

Podobnie jak reszta mam trochę niedosyt, akcji z Silvą mogłoby być trochę więcej, ale rozumiem, że ograniczył Cię podkład :)

francuzful

Oplot Challenge
Featherweight
siema szkoda ze usuneli tak zajebisty *najlepszy film jaki widziałem mozesz mi dać linka do pobrania ? Bo jak widać film został usunięty z yt ;/ bardzoa ale to bardzo mi zależy GG: 28044802

EXSite

WSOF
Light Heavyweight
Pobierasz program i ściągasz co chcesz z YT na dysk

Free YouTube Download

@down no fakt teraz to sprawdziłem

francuzful

Oplot Challenge
Featherweight
ale tego filmu nie ma na yt i jak ktos go ma na kompie lub autor by wrzucił na hosting był bym wdzięczny bo jest świetny a oglądałem go tylkop na yt aż go nie usuneli

francuzful

Oplot Challenge
Featherweight
a nie ma gdzies na kompie tej pełnej wersji ? bo bchętnie bym pobrał albo zobaczył jeszcze raz, ten wyzej oczywiscie tez bardzo ladny