Michał Materla - Droga do mistrzowskiego pasa

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight




Przedstawiam najnowszy highlight mojego wykonania :-)



Po raz pierwszy od dawna korzystam z walk z ipli jak widać, nie z trailerów KSW, więc wszystkie efekty są moje (trochę mi się udało rozwinąć w tym temacie mam nadzieję). Mam nadzieję, że Wam się podoba. :-) Pozdrawiam.



Uprzedzam (prawdopodobne) pytanie: Korzystam ciągle z VideoPada ;)
 
Filmik ma klimat jakby tfu tfu tfu Michał nie żył. Szczególnie końcówka :P
 
hehe nie wiem na jakiej podstawie to stwierdziłeś, ale potraktuję to jako komplement ;) dzięki! :-)
 
zajebiste! Widzę że warsztat rozwijasz cały czas. Bardzo mi się podoba. A co do samego Michała, to bardziej niż "magic" pasowałoby "boa dusiciel" albo coś w tym stylu :)
 
Michał"Gilotyna" Materla!



Dzięki. Wszyskie walki w KSW w 1 miejscu + fajna muza - klimat jest. Propsy
 
Swietna robota.



Czy mozesz podac tytul utworu zaczynajacego sie przy scenach z walki z Babene?
 
Przypomniales mi pierwsza jego walke z Kulakiem i musze powiedzic, że model do czasu gdy odcieto mu doplyw krwi do mozgu, przewazal w tamtym starciu.


Rzeczywiscie od tamtego czasu Cipek mocno poprawil sie boksersko, tym samym wprowadzil swoje mma na wyzszy poziom. Obecnie rewanz z Kulakiem nie ma sensu.


Licze ,ze Michal da dobra walke na KSW 21
 
Fajna praca tylko znowu klimat jakby to byly wspomnienia kogos kto umarl. To juz chyba 2 taka twoja praca
 
Rzeczywiście coś w tym jest Cziris, na końcu brakuje tylko napisu "R.I.P." :).



Super klimatyczny highlight, muzyka i montaż robią swoje. Coraz lepiej ci to wychodzi.
 
Przyznam, że pierwsza część mnie nie porwała - może to za sprawą muzyki, ale od 4:50 naprawdę bardzo fajne :)
Ogólnie widzę, że nielicząc JDS vs CV celujesz w polskich zawodników tylko, ta?
 
Nie po prostu akurat tak wychodzi, będę rzecz jasna robił zapowiedzi UFC i może highlighty zawodników UFC ale to wszystko w swoim czasie :-)



Co do trailera Dos Santos vs Velasquez to eksperyment uważam za udany, już osiagnalem ponad 100 tyś wyswietlen zobaczymy ile zdaze do walki "nabić" :)) Także na pewno będę kontynuował robienie trailerów UFC bo to mi doda wyświetleń i subskrybentów :)



Co do klimatu, to chciałem żeby film był lekko patetyczny, wyniosły czy coś w tym stylu wiecie o co mi chodzi ;)



@DickNiaz



wiesz no kazdy ma swoj gust, mi sie ta nuta masakrycznie podoba, więc ja wrzucilem :) jakby ktos nie wiedzial to jest to utwor z intra do pride gp 2006 wiec jest w tym nawiazanie do mma :)



@down



Cieszy mnie to :) Pracuj pracuj a bedzie dobrze ;)
 
Nie no komplement jak najbardziej. Fajnie zrobiony filmik. Sam jestem w trakcie montowania własnej produkcji ale ciężko idzie :P
 
Tomano: fakt, ale gdyby Kułak wygrał z Silvą albo Horwichem... byłby piękny grudge. No i Michał mógłby udowodnić, że może zdominować Kułaka, a nie wygrać jedną akcją.
 
Co do klimatu, to chciałem żeby film był lekko patetyczny, wyniosły czy coś w tym stylu wiecie o co mi chodzi ;)


Przesadziłeś właśnie z tą patetycznością i wyszło to troszkę mdłe. Oczywiście do 4.50 bo potem jest najwyższa półka :)



Gratuluję, bo progres jaki poczyniłeś (pamiętam Twoje wcześniejsze produkcje) jest niesamowity. Czekam z niecierpliwością na dalsze produkcje, zwłaszcza te ukazujące UFC!
 
Heh, ja tam wrazania nie mialem, ze to "pozegnalny" filmik. ale musze przyznac, ze druga czesc, znacznie lepsza. Wiecej efektow, fajniejsza muzyka itp.



Ustawiles sobie wysoko poprzeczke zapowiedzia, Cain vs JDS, i tym filmikiem niestety ledwie co sie o nia otarles :-)



(z ksw nie dorwiesz takich mocnych materialow jak z ufc, wiec serio bym pomyslal nad zmiana programu, i ta szarzyzne w filmikach ksw zastapil wlasnie swietnymi przykuwajacymi uwage efektami, szczegolnie w przypadku odkopywania starych gal).
 
Zajebisty. Gratulacje :-) Ale co bysmy się tak po jajach za bardzo nie lizali to mam 2 minusiki:



1) Muzyka z pierwszej części szybko staje się monotonna i zaczyna strasznie nudzić



2) Szkoda, że tak mało akcji "w drugiej części" i szybciej przechodzisz z walki do walki.
 
Dzięki za opinie! :-)



@Arlovski



co do punktu 2. to wytłumaczę się ograniczeniami podkładu :-) jak widzisz wszystko się na styk zmieściło, więc myślę, że wybrałem te najlepsze momenty z walki Michała :-)



@Visu



wiem o tym, dlatego teraz będę planował powoli jakiś mega trailer mega walki UFC :-) hehe
 
Mi się bardzo podoba, lecz ta muzyka na początku też nie przypadła mi do gustu
 
Moim zdaniem MEGA i super, że zebrałeś materiały ze starych gal KSW i nie ograniczałeś się tak jak wcześniej do wycinków z trailerów. Jedyne, co bym zmienił, to żeby na końcu muzyka ucichła, bo zagłuszała lecące "do góry łeb", które by moim zdaniem klimatu nie psuło. No i brakuje widoku Michała z pasem :)
 
Świetny HL, zastrzeżeń co do akcji, muzyki i klimatu nie mam. Jedyne co zauważyłem to za mało kluczowych fragmentów. Przydałoby się więcej akcji z walk przeciwko Zikiciowi i Silvie. Ogółem 8/10 :)
 
Back
Top