Medyczne Patologie (+18, bardzo drastyczne!)

Ostatnio poznałem gościa co u skrzydlewskiego jeździ. Same opowieści zryly mi psyche. A sam mam problem z oczami. W tym sensie, że samo pomyslenie o urazach oczu wprowadza mnie w stan psychola. Bylem z córką w szpitalu i miała zakroplane oczy. Jako, że Córka ma tak, że wyrywa się jak cokolwiek jej się robi to wywinela się powieka. O ja pierdolę. Myslalem, że rozjebe cały szpital. Prawie jebnalem Bogu ducha winnej pielęgniarce. Chujowa kwestia.
Chujowo trzymałeś córkę, tyle w temacie :crazy:
 
06a83895dddd.jpg
8e10c19ffb8f.jpg
 
Hehe. Ogólnie z dzieciakami jest ciężko bo 99 % drze ryło i się wyrywa
Drżeć morde to se moze ale żeby się tak nie rzucala jak ryba wyłowiona ze stawu. Moja Mała to poruwnuje do kota. Próbowaliście podać kotu tabletkę do ryja? To wiecie o co chodzi
 
Cukrzyca nie leczona plus alkoholizm, zaniedbanie higieniczne opór. Oczyszczenie, opatrunki dzień w dzień do zmiany. Antybiotyk i dbanie o nogi. Pewnie to osra i wróci za 4 miesiące żeby mu upierdolić nogę przy kolanie.
Nie strzela Cie chuj jak widzisz, że na własne życzenie ktoś doprowadza się do takiego stanu? ja pierdole przecież jak patrze na tą dziurawą pięte i te zgnite paznokcie to przecież mnie cofa. O rzygałbym go na bank.
 
Nie strzela Cie chuj jak widzisz, że na własne życzenie ktoś doprowadza się do takiego stanu? ja pierdole przecież jak patrze na tą dziurawą pięte i te zgnite paznokcie to przecież mnie cofa. O rzygałbym go na bank.
Strzela mnie, bo ludzie to głupie chuj. Nie dbają o siebie i później o kwiatek taki jak na zdjęciach i jeszcze jebany z fochem że to mu się zaczęło dziać jak na oit leżał z cukrem 1499. Co za kurwa matoł pierdolony. A szkoda kurwa gadać, szkoda strzepic ryja.
 
Back
Top