Medyczne Patologie (+18, bardzo drastyczne!)

Zdjecia za bardzo mnie nie ruszaja ale na zywo jakby zobaczyl kilka z tych zdarzen to moglo by mi sie ulac
 
I jeszcze kilka fotek:
31bcf98a9303.jpg
d978a3b3afbf.jpg

Kilka haczyków:
21363437dd62.jpg
c72c33041785.jpg
defdccca0804.jpg
b446bce7caa5.jpg

Znaleziona w aucie 6 metrów pod wodą. Zamordowana przez jej chłopaka, który został skazany tylko na 20 lat w kiciu. Adwokat i rodzina ofiary walczy o co najmniej 25 lat.
9b8adee0bac8.jpg
a8bcdc9f7365.jpg
e1b11a151326.jpg
Poparzonko:
aed98f62374d.jpg
c745750088a3.jpg
 
Za każdym razem mówie sobie że wchodze tutaj ostatni raz i kurwa znowu nie wytrzymałem...
 
@aqua ludzie lubią takie rzecz mimo że ich to obrzydza. Moi znajomi to mogą słuchać godzinami jaki im opowiadam co się dzieje na dyżurach
 
@aqua ludzie lubią takie rzecz mimo że ich to obrzydza. Moi znajomi to mogą słuchać godzinami jaki im opowiadam co się dzieje na dyżurach
Coś jak z horrorami, lubią mimo, że ich straszą? :santa:
Mi jest smutno jak oglądam takie rzeczy, ale cóż, prawdę należy poznać.

"Bo mówimy kurwa prawdę
a prawda jest brutalna
Ludzie muszą wiedzieć,
że na świecie też są bagna!"
 
Mnie rozpierdalają filmy np tortur (ew. same zdjęcia urządzeń do tego celu stworzonych) . Ale nie w tym sensie :star wars: tylko bardziej, jak to jest popierdolone i jak taki człowiek musi sie męczyć i w ogóle.
Dodatkowo z mocniejszych filmów to np. topielec. Ale nie widziałem z bliska. Raz ISIS chyba wrzucali klatkę z 4 ludźmi, ale nawet oni główny moment wycięli.
Takie powyżej mi psychę wykręcają mocno. Te Gienkowe to dla mnie lajcik jest.
To jest dopiero popierdolone.
 
Jedno i drugie gdzieś kiedyś widziałem ale muszę zagłębić się w czeluść internetu :-D
 
@Gienek : Co to za paw z krwią u kolesia?? (Edit. A ,może bezkrwi jednak... ) Bo to raczej nie fejk, co?? :o o::o o:

Pewnie Mocarz, albo inny chuj
Embedded media from this media site is no longer available
 
@kaczka41 dobre w chuj, to raczej krew, ale raczej nie od fajki, Być może mu jakiś żylak na górnym przewodzie u. pokarmowego pękł, albo jakiś wrzód
 
@kaczka41 dobre w chuj, to raczej krew, ale raczej nie od fajki, Być może mu jakiś żylak na górnym przewodzie u. pokarmowego pękł, albo jakiś wrzód

Mnie pękł wrzód żołądka. W nocy przed zaplanowaną gastroskopia :P Ból jak skurczysyn, a do tego telepie człowiekiem strasznie z powodu gorączki.
 
@kaczka41 dobre w chuj, to raczej krew, ale raczej nie od fajki, Być może mu jakiś żylak na górnym przewodzie u. pokarmowego pękł, albo jakiś wrzód

Tak się pytam, bo typ z naprzeciwka podejrzanie zasłonił kolesia i nie widać , jak (i czy w ogóle) wypuścił dymek, albo czy w tym czasie nie wsadził do ryja fejk tabsów z farbą np...

Ale dosyć realnie to wszystko wyglada jednak :)
Rzeczywiście wyglada na to , że za moich czasów , dopalacze nie były aż tak popierdolone jak obecnie.

@Lemur : no to gruba akcja , widzę! U mnie jednemu kolesiowi w tyrze , poszły wrzody, to z początku , niektórzy myśleli, że to coś pod zawał bardziej, bo go bolało, piekło, a dodatkowo kolo był osłabiony i w ogóle.
Szybko go potem podleczyli jednak i wrócił do zdrowia. Ale fakt - trzeba się kontrolować, jak jakiś problem z bebzunem jest, by potem nie było zbyt późno.
 
Tak się pytam, bo typ z naprzeciwka podejrzanie zasłonił kolesia i nie widać , jak (i czy w ogóle) wypuścił dymek, albo czy w

@Lemur : no to gruba akcja , widzę! U mnie jednemu kolesiowi w tyrze , poszły wrzody, to z początku , niektórzy myśleli, że to coś pod zawał bardziej, bo go bolało, piekło, a dodatkowo kolo był osłabiony i w ogóle.
Szybko go potem podleczyli jednak i wrócił do zdrowia. Ale fakt - trzeba się kontrolować, jak jakiś problem z bebzunem jest, by potem nie było zbyt późno.

Bolało i piekło? To jakoś lajtowo to przechodził, bo ja z początku to myślałem, że to może wyrostek. Ponoć to zależy od umiejscowienia wrzoda, w moim przypadku to wrzód dwunastnicy. Ból sprawiał, że nie byłem wstanie się poruszyć. Gorączkę miałem taką, że pod kołdra było mi zajebiście gorąco, ale gdy się trochę odkryłem, to zaczynało mną telepac z zimna. Po jakimś czasie przeszło i usnąłem z wycienczenia. Następnego dnia lekarz mnie opierdolil, za to, że nie wezwałem karetki, bo mogło dojść do perforacji, tyle że nie bardzo byłem w stanie.
 
@mat01 a co potrzeba
a bo wujo dostal skierowanie do szpitala w zwiazku z podejrzeniem raka prostaty i tak sie zastanawiam czy ten nowotwor ma duzy wplyw np na totalny brak apetytu? troche mnie dziwi takie podejrzenie, bo on ani problemow z oddawaniem moczu czy takich rzeczy nie ma, glownym powodem robienia sobie badan byl wlasnie brak apetytu
 
Jeśli to jest stadium początkowe to nie musi mieć problemów z oddawaniem moczu, apetyty może być objawem niespecyficznym ale zdarzajacyn się przy postacie
 
Jeśli to jest stadium początkowe to nie musi mieć problemów z oddawaniem moczu, apetyty może być objawem niespecyficznym ale zdarzajacyn się przy postacie
Oby to było stadium początkowe. No nic, dzięki za info.
 
Back
Top