Matura 2016

18. Pierdol się
pawcioemota.png
19. Lizać jaja psom Różala.
20 Dostać karę jak Anzor.
 
Matura ustna z Polskiego: 80%.
Temat: "Refleksje na temat starości w 'Dziennikach' Nałkowskiej i innych tekstów kultury".
Jest spoko.

Graty. Ustna #nikogo i trzeba po prostu zdać czy coś się zmieniło?
 
Graty. Ustna #nikogo i trzeba po prostu zdać czy coś się zmieniło?
Tylko zdać na 30% (12/40 pkt). I do niczego się ona nie przydaje.

Przywołałem sobie "Starego człowieka i morze", "Lalkę", "Medaliony" i co najlepsze - autobiografię Rondy Rousey, gdzie polałem wodę, że matka Rondy była jej mentorką, idolką i dzięki swojej pasji i doświadczeniu pomagała córce. No generalnie lubie to przywoływać, bo polonistki nie wiedzą jak to zapisać ("My Fight, Your Fight"), a uznać muszą, chyba że przeczytają i powiedzą, że kłamie.
 
Tylko zdać na 30% (12/40 pkt). I do niczego się ona nie przydaje.

Przywołałem sobie "Starego człowieka i morze", "Lalkę", "Medaliony" i co najlepsze - autobiografię Rondy Rousey, gdzie polałem wodę, że matka Rondy była jej mentorką, idolką i dzięki swojej pasji i doświadczeniu pomagała córce. No generalnie lubie to przywoływać, bo polonistki nie wiedzą jak to zapisać ("My Fight, Your Fight"), a uznać muszą, chyba że przeczytają i powiedzą, że kłamie.
To pamiętam jak mój kolega na odpowiedzi ustnej na poczekaniu wymyślił książkę :)
 
Całą??? Szacun...
Tylko że to była wypowiedź w klasie na ocenę a nie matura. Ale pamiętam że nazwisko autora po prostu - Svensson. Zaczął wymyślać coś o poszukiwaniu dziecka przez ojca. Bo miał pytanie odnośnie miłości rodzicielskiej. Nawet imiona bohaterów wymyślił. Szacun miał za to do końca szkoły.
 
U mnie w szkole już przynajmniej 3 osoby ujebały ustną z polaka, z czego jedną znam ale słabo i nie z mojej klasy
Ja kurwa 30% i większość ma tyle
Temat:
Jaka rolę w życiu człowieka odgrywają wspomnienia? Odwołanie do wskazanych fragmentów utworu "Inny świat" Gustawa Herlinga-Grudzińskiego i innych tekstów kultury.
 
Last edited:
W sumie każdy przedmiot można oprzeć o Cohones czy MMA ogólnie. Ot, choćby biologia/zoologia/ekologia/ekonomia w jednym:
Eko-favela: opisz wady i zalety na przykładzie autobusu zasilanego marchewką
albo historia:
Vlad Tepes vel Palownik - zaprezentuj zachowania dzisiejszych bohaterów popkultury podobne do czynów Krwawego Vlada (ze szczególnym ukierunkowaniem na wbijanie)
 
Back
Top