Materla vs Grove

Jak dostaje takie sygnaly od jednego z organizatorow to trudno mu sie dziwic.


Raczej na after party właściciele KSW nie powiedzieli wprost Kendallowi, że wygrał z Materlą... Przecież K&L muszą jeszcze raz na spokojnie obejrzeć i przeanalizować całą walkę.
 
Dokładnie, nie mają pojęcią o sporcie, a oceniają przebieg walki na podstawie rozcięć na twarzy. To nie walka pod blokiem. Idąc takim tokiem myślenia posiadaczem pasa UFC w wadze półśredniej powinien być Condit, który sprawił GSP jeden KD oraz porozcinał mu twarz.
 
Jak dla mnie remis po 3 rundach, jak najbardziej sprawiedliwy. W 4 rundzie Cipek wygrał wyraźnie.
 
Dziwne, że Kendal ma pretensje, tak jakby nigdy nie walczył w UFC i nie wiedział, jak wysoką są punktowane obalenia. Poza tym Michał nie tylko leżał na przeciwniku, ale wykazywał się przez cały czas aktywnością, choć co prawda, Grove też był aktywny z pleców. A wie ktoś może, jak zagraniczni dziennikarze punktowali tę walkę?
 
Idąc takim tokiem myślenia posiadaczem pasa UFC w wadze półśredniej powinien być Condit, który sprawił GSP jeden KD oraz porozcinał mu twarz.
To już do ustalenia, czy oceniasz walkę po wytarciu Karolkowi ryja, i czy bardziej punktowane są duże, krwawiące rozcięcia, czy ogólne pokiereszowanie mordy :-)
 
1 rd - 10-9 Grove



2 rd - 10-10 (głównie dlatego, że połowa rundy dla Grove'a, a druga dla Materli)



3 rd - 9-10 Materla



Według mnie remis w pełni uzasadniony, ale oczywiście Januszom się wynik nie podoba - "KSW kup sobie walke!!!!!!11111"
 
Kendal za te tanie wyzwiska w strone Cipka nie powinien dostac rewanzu, trzeba umiec przegrywac z klasa. Lubilem goscia, ale jakos stracil moja sympatie.
 
Ja tam chętnie go zobaczę po raz drugi, prezentuje bardzo fajny poziom w ringu, niezależnie od swoich gadek.
 
Decyzja jak najbardziej słuszna. Oglądałem walke 2 razy. Za pierwszym razem skłaniałem się do niejednogłośnej dla Kendalla, ale po drugim obejżeniu druga runde dalbym raczej Michalowi. Takze remis sluszny. A dogrywka bez apelacyjnie dla Michala







A tak na marginesie, to wie ktos moze co pisza o tej walce na zagranicznych portalach? Niesledze zagranicznych wiec pytam
 
Niejednogłośna jest wtedy gdy dwóch sędziów punktuje zwycięstwo zawodnika A a trzeci zawodnika B a nie wtedy gdy poszczególne rundy punktowane są na korzyść różnych zawodników :)
 
Nie chcę być złośliwy, ale jak już ktoś wypisuje swoje punktacje publicznie to wypadałoby wiedzieć takie podstawy jak to kiedy decyzja jest niejednogłośna.
 
kto tak powiedział kamerling?


No przecież po jakiejś walce Pudziana (możliwe, że z Thompsonem) był tu wylany taki hejt na sędziowanie Pawlęgi, że nie pozostało to bez echa i w jakimś wywiadzie Maciek albo Martin mówił, że już on nie będzie sędziował na KSW.



Dlatego przy prezentacji składu sędziowskiego na początku gali mocno się zdziwiłem...
 
Kendall może być rozczarowany wynikiem walki, ale myśle, że jeżeli obejrzy powtórkę walki to uświadomi sobie, że po 4 rundach nie wygrał tego starcia. Oglądałem tę walkę 2 razy i moja punktacja nie zmieniła się :



1 runda : 10-9 Kendall



2 runda : 10-10



3 runda : 10-9 Cipek



Dogrywka : 10-9 Cipek
 
To taki mały niezbędnik w ocenianiu walk MMA



Cecil-Peoples.gif
 
no z tymi zdjeciami juz przesadza, trashtalk rodem z jułesej, naprawde. pizda, a nie skoczek. nawet nie chcialbym rewanzu, niech wygra najpierw jesli ma dostac kolejna walke o pas, nie przesadzajmy.



slabo sie zna na tym co robi widocznie jesli wrzuca zdjecie Michala twarzy z dopiskiem zeby mu powiedziec wynik.
 
Serio Kendall hejtuje Cipka na twitterze? Możecie podać linka albo wkleić jakieś screeny? Nie spodziewałem się tego po tym gościu...
 
tez sie nie spodziewalem, dotychczas byl zadowolony z wizyt w Polsce, kibice tez go dobrze przyjmowali. teraz pewnie sie troche pozmienia. szacunku u niego malo.



obejrzalem drugi raz walke, na spokojnie Cipao to zremisowal po 3 rundach. caly czas presja, Kendall tylko kontra, 2 obalenia w drugiej rundzie, 3 cala dla Michala. nie wiem gdzie tu kontrowersja?
 
Na żywo jak oglądałem to: Materla 30:28 Grove (1 i 3 Materla, 2 remis). Być może wpływ na to miała pewna ilość % i ogólne uniesienia hehe... Trzeba będzie chyba raz jeszcze obejrzeć, ale przy systemie faworyzującym obalenia raczej nie powinno być specjalnych kontrowersji.
 
Back
Top