Materla vs Grove

To wrzucicie fotę GSP po walce z Conditem. Poza tym w walce z Diazem to Diaz walczył z pleców :-)
 
Orestos - Wytrzeźwiałem już dawno, ale dopiero teraz obejrzałem to drugi raz no i faktycznie nieco mnie poniosło, ale jak pisałem byłem juz pod wpływem. Nie zmienia to dla mnie i tak faktu, że Materla wygrał walkę i nie ma mowy o jakiejś pomyłce, nie mówiąc już o przekręcie. Swoją drogą ciekawe czy Martin po ponownym obejrzeniu też nieco zmienił podejscie hehe... To już jednak temat na dzisiejszą konferencję.
 
Po trzech rundach 29-29 (10-9Grove,10-10,10-9Materla). W dogrywce gdyby była to normlana runda, to dałbym nawet 10-8 dla Cipka.
 
Oczywiście, że Cipek wygrał tę walkę, jednak jeśli w podstawowywm czasie poszłaby decyzja na 10-9, 10-9 i 9-10 dla Kendala to też nie byłoby jakiegoś wałka. Jak dla mnie druga runda albo 10-10, albo 10-9 Kendall. Ważne jednak, że nasz Cipek górą.
 
Ja na żywo dałem 9-10, 9-10, 10-9 ale wahałem się nad 10-10 w drugiej rundzie.
 
Druga runda jest tak ciężka do wytypowania, że co człowiek to opinia. Dlatego uważam, że należy doprowadzić do szybkiego rewanżu i rozwiać wszelkie wątpliwości, że Mistrz jest tylko jeden.
 
Back
Top