Masu, powiedz jak może ci się nie podobać Fight Travel ?

Mr.Hyde

Fight Travel
@Masu twoje zaangażowanie i praca w dziale Rocks Trening została doceniona, i w imieniu Ojca Prowadzącego otrzymujesz jedną tacę do wykorzystania w suplementach firmy Hi-Tec, w wysokości 200 złotych.

W celu odebrania proszę o kontakt przez prywatną :)

20131229213606uid2813-jpg.jpg
 
Dzięki! Wiedziałem po dwóch poprzednich tematach że jak temat o mnie to na pewno nie od IHS:D

Bardzo dziękuję-muszę to poważnie przemyśleć. Ale pewnie wjedzie suplementacja prozdrowotna i jakiś spalaczyk.
 
Dzięki! Wiedziałem po dwóch poprzednich tematach że jak temat o mnie to na pewno nie od IHS:D

Bardzo dziękuję-muszę to poważnie przemyśleć. Ale pewnie wjedzie suplementacja prozdrowotna i jakiś spalaczyk.
Witaminki wjadą? :-) Graty Masowniku.
 
Last edited:
Warunek wykorzystania darowizny, napisany na biało, widoczny po podswietleniu: Masu musi zrobić relacje z postępów w redukcji przy wykorzystaniu wybranych suplementów.
 
Warunek wykorzystania darowizny, napisany na biało, widoczny po podswietleniu: Masu musi zrobić relacje z postępów w redukcji przy wykorzystaniu wybranych suplementów.
Hahah, podpisuje się pod pomysłem! Foty before i after, make it happen!
 
Macie jakiś fetysz skoliozy?:D Pomyśle o po w klimatycznej ciemnej szatni na siłowni gdzie po treningu człowiek zawsze najlepiej wygląda;)
 
Ostatnio w firmie (bo zatrudniam czytelnika MMARocks) rozmawialiśmy, jakich użytkowników forum jakoś tak mocniej kojarzę. I od razu wypaliłem, że w tych dwóch działach właśnie, bo tutaj czytam tematy strona po stronie :) Zasłużone 100%, propsy dla Was i dla organizatorów za inicjatywę. 95% firm daje rzeczy, tylko jak coś chce w zamian.
 
Taaadam! Dzisiaj odebrałem paczuszkę od @Mr.Hyde za którą serdecznie dziękuję i obiecuję wytrwać w diecie i treningu:)

Dwa opakowania spalacza bo żona się skusiła. Zobaczymy jak to pójdzie :hitman:

wmibnc.jpg
 
Taaadam! Dzisiaj odebrałem paczuszkę od @Mr.Hyde za którą serdecznie dziękuję i obiecuję wytrwać w diecie i treningu:)

Dwa opakowania spalacza bo żona się skusiła. Zobaczymy jak to pójdzie :hitman:

wmibnc.jpg
THERMOFUŻJOOOOOOOOOOON!!! podobno mocny!!!

to się Masownik będzie pocił! dobrze, że się ochłodziło, bo autobusy i tramwaje w Krakowie by Ciebie nie przeżyły!

jeszcze raz graty, należy się. :)
 
Taaadam! Dzisiaj odebrałem paczuszkę od @Mr.Hyde za którą serdecznie dziękuję i obiecuję wytrwać w diecie i treningu:)

Dwa opakowania spalacza bo żona się skusiła. Zobaczymy jak to pójdzie :hitman:

wmibnc.jpg
W październiku podczas spotkania trzymaj kartkę ze swoim nickiem na wypadek gdybyś wytopił smalec i zmniejszył się nie do poznania.
 
@Masu ciekawe, czy jest jakaś różnica między tym, które dostałeś, a tym:
http://sklep.sport-max.pl/product-pol-1066-HI-TEC-Thermo-Fusion-Stack-II-120-kaps.html
Opakowanie trochę inne, ciekawe jak ze składem.

To to samo-odświeżyli grafikę. Swoją drogą powinni zmienić grafika bo niestety mocno odstają od takiego IHS. Dla mnie zawsze fajniejsza grafika=lepsze działanie :lol:

THERMOFUŻJOOOOOOOOOOON!!! podobno mocny!!!

Pobudzenie nie jest jakoś duże. Potliwości nie ocenię bo nie mam praktycznie nosa i pocę się nieźle sam z siebie. Ale nie o to w tym chodzi-ja najlepiej wspominam Thyroburn w okolicy 2012-nie pobudzał masakrycznie, pot też spoko ale podkręcał ten metabolizm w połączeniu z HIIT jak złoto. Potem korzystałem min. z Black Bombs z geranium i mimo mega podkręcenia itp. odczuć nie było już tak dobrze. Zobaczymy jak to będzie.


BTW Właśnie zdałem sobie sprawę z tego że pierwszy raz biorę monohydrat kreatyny-jak ostatnio kretę brałem to była jeszcze w starej formie :o o: Jak dawkować, jeśli chce się ją na stałe włączyć do suplementacji? @ALRI
 
To to samo-odświeżyli grafikę. Swoją drogą powinni zmienić grafika bo niestety mocno odstają od takiego IHS. Dla mnie zawsze fajniejsza grafika=lepsze działanie :lol:



Pobudzenie nie jest jakoś duże. Potliwości nie ocenię bo nie mam praktycznie nosa i pocę się nieźle sam z siebie. Ale nie o to w tym chodzi-ja najlepiej wspominam Thyroburn w okolicy 2012-nie pobudzał masakrycznie, pot też spoko ale podkręcał ten metabolizm w połączeniu z HIIT jak złoto. Potem korzystałem min. z Black Bombs z geranium i mimo mega podkręcenia itp. odczuć nie było już tak dobrze. Zobaczymy jak to będzie.


BTW Właśnie zdałem sobie sprawę z tego że pierwszy raz biorę monohydrat kreatyny-jak ostatnio kretę brałem to była jeszcze w starej formie :o o: Jak dawkować, jeśli chce się ją na stałe włączyć do suplementacji? @ALRI
Ciekawi mnie jedna sprawa. Korzystasz z takiego fat burnera, waga spada, wszystko jest ok. Co się dzieje po jego odstawieniu (bo przecież nie będziesz jadł go całe życie)?
Czy organizm na tyle przyzwyczaja się do takiego sztucznego wspomagania, że nie jest już potem sobie sam poradzić z tkanką tłuszczową?
 
Ciekawi mnie jedna sprawa. Korzystasz z takiego fat burnera, waga spada, wszystko jest ok. Co się dzieje po jego odstawieniu (bo przecież nie będziesz jadł go całe życie)?
Czy organizm na tyle przyzwyczaja się do takiego sztucznego wspomagania, że nie jest już potem sobie sam poradzić z tkanką tłuszczową?


To tylko pomaga-nie schudniesz jak nie masz diety i nie trenujesz. Wiec jak skończysz spalacz to najwyżej będziesz chudł wolniej.
 
To to samo-odświeżyli grafikę. Swoją drogą powinni zmienić grafika bo niestety mocno odstają od takiego IHS. Dla mnie zawsze fajniejsza grafika=lepsze działanie :lol:



Pobudzenie nie jest jakoś duże. Potliwości nie ocenię bo nie mam praktycznie nosa i pocę się nieźle sam z siebie. Ale nie o to w tym chodzi-ja najlepiej wspominam Thyroburn w okolicy 2012-nie pobudzał masakrycznie, pot też spoko ale podkręcał ten metabolizm w połączeniu z HIIT jak złoto. Potem korzystałem min. z Black Bombs z geranium i mimo mega podkręcenia itp. odczuć nie było już tak dobrze. Zobaczymy jak to będzie.


BTW Właśnie zdałem sobie sprawę z tego że pierwszy raz biorę monohydrat kreatyny-jak ostatnio kretę brałem to była jeszcze w starej formie :o o: Jak dawkować, jeśli chce się ją na stałe włączyć do suplementacji? @ALRI
jedną puszkę standardowo 5g przed i 5g po treningu zjedz, tak najlepiej IMO stałe dawki wrzucić.
 
BTW Właśnie zdałem sobie sprawę z tego że pierwszy raz biorę monohydrat kreatyny-jak ostatnio kretę brałem to była jeszcze w starej formie :o o: Jak dawkować, jeśli chce się ją na stałe włączyć do suplementacji? @ALRI
Jeśli ma to być suplementacja stała, to wystarczy dziennie od 3-5g rano po przebudzeniu na pusty żołądek.
Cyklicznie, to tak jak @baju napisał + w dni nie treningowe 5g. po przebudzeniu i opcjonalnie 5g. w popołudniowej porze.
 
Jeśli ma to być suplementacja stała, to wystarczy dziennie od 3-5g rano po przebudzeniu na pusty żołądek.
Cyklicznie, to tak jak @baju napisał + w dni nie treningowe 5g. po przebudzeniu i opcjonalnie 5g. w popołudniowej porze.

Chyba wrzucę na stałe-35 lat to może warto dodać coś ekstra.
 
Jeśli ma to być suplementacja stała, to wystarczy dziennie od 3-5g rano po przebudzeniu na pusty żołądek.
Cyklicznie, to tak jak @baju napisał + w dni nie treningowe 5g. po przebudzeniu i opcjonalnie 5g. w popołudniowej porze.
Z punktu widzenia zdroworosądkowego, widzisz sens takiej suplementacji dla osoby rekreacyjnie uprawiającej sport?
 
Jeśli ma to być suplementacja stała, to wystarczy dziennie od 3-5g rano po przebudzeniu na pusty żołądek.
Cyklicznie, to tak jak @baju napisał + w dni nie treningowe 5g. po przebudzeniu i opcjonalnie 5g. w popołudniowej porze.
no ja wlasnie zaczalem stala suplementacje kreatyna od poniedzialku po 4 miesiecznej przerwie w treningu silowym (kontuzja lokcia). Biore dokladnie tak jak napisales 5 gr rano na pusty zoladek. Mimo, ze trenuje juz dosyc dlugo, z przerwami(mam 37 na karku) nigdy nie uzywalem kreatyny, ciekawy jestem efektow.
 
@Shajs , jak najbardziej choćby w zastosowaniu antykatabolicznym, czy też wsparciu regeneracji po wysiłkowej.
@Scurvol przy stałej suplementacji gdzie górna granica w ciągu dnia wynosi wspomniane 5g. efekty nie będą spektakularne i raczej oczekiwałbym tego co napisałem linijkę wyżej.
 
Back
Top