Master walczy o mistrzostwo świata!

Drzewo

UFC
Middleweight

Pewnie na dziurę będzie, ale aż dziwne że zero informacji... Dlatego ja, Jarząbek, zaatakowałem :jjsmile:

PS. Mastera napędza dżem i spaghetti bolognese. Także różnie ta walka może pójść, dżem dobry Polsko!!!
 

Pewnie na dziurę będzie, ale aż dziwne że zero informacji... Dlatego ja, Jarząbek, zaatakowałem :jjsmile:

PS. Mastera napędza dżem i spaghetti bolognese. Także różnie ta walka może pójść, dżem dobry Polsko!!!
Master chyba jedyny Polski bokser którego można lubić. Obejrze!
 
Master chyba jedyny Polski bokser którego można lubić. Obejrze!
Aż z ciekawości też odpalę. Ile trwają rozpoczęcia walk bokserskich na takim poziomie? Pół godziny? Godzina, dwie? Jak tam jest na 19tą, to napiszcie o której mniej więcej odpalać tego strumienia (oby) radości. Ja walk bokserskich nie oglądam od czasów chyba Gołoty :juanlaugh:
 
Jak stawiacie? Bardzo mocno kibicuje, ale obiektywnie patrząc będzie to bardzo ciężko wygrać na punkty. Master da radę przed czasem?
 
Trzy godziny spierdolenia w studio? :penn:
Screenshot_2023-12-10-15-52-13-133~2.jpg

Raczej nie, pewnie pokażą galę...tylko tutaj raczej brak znanych nazwisk może z wyjątkiem wacianego McKinsona [25(4)-1(1)] (#55 BoxRec) znanego najbardziej z porażki z Ortiz Jr. (9 r) i zwycięstwem na pkt z Runowskim, który teraz dostał bumobija z Ghany (11-0) (#391 BoxRec)

Oraz początkującego na pro Ben Whittaker (4-0), wice mistrza olimpijskiego z Tokio w półciężkiej.
 
Jak stawiacie? Bardzo mocno kibicuje, ale obiektywnie patrząc będzie to bardzo ciężko wygrać na punkty. Master da radę przed czasem?
Podobno jednego sędziego zmienili. Pytanie tylko jak umiejętności, bo powiem szczerze, że jakoś boksu nie śledzę.
 
Screenshot_2023-12-10-15-53-56-150~2.jpg

Billam-Smith 33 lata, 19 walk na pro (156 rund) a zaczynał 6 lat temu.
W boksie amat. 2x wicemistrz ENG '13 przegrał z Massey (20-3) który ostatnio uległ na pkt po 10 r Parkerowi i w '16 uległ Ch. Clarke (7-0 pro) olimpijczykowi z Tokio.
Jedyna porażka to ta z Riakporhe przez splita 19 r, gdzie był liczony w 7 r...
Nie licząc Okolie to jego największe wygrane to nad McCarthy (2x) (pkt 12 r i KO 8r) Chamberlain (16-2) (#15 BoxRec) pkt 12 r

Masternak, 36 lat, 52 walki na pro (348 rund!) przez 17,5 roku na zawodowych ringach... i dopiero teraz walka o pas MŚ, a 14 lat temu znokautował Janika na gali Adamek-Gołota... ME (12-13) gdzie uległ Drozdowi, a później porażka z Kalengą (14 r) wygrana z Mormeck'em (14 r) wałek z Mueller w RPA, Bellew (15 r) rewanż z Kalengą i porażka z Dorticos'em (18 r), Balski (21 r) aż w końcu po serii 6 zwycięstw walka o upragniony pas MŚ. :bye:

Mateusz z Chris'em mieli jednego wspólnego rywala Xhoxhaj z Kosowa (18-3) (#39 BoxRec) z którym Polak wygrał przez TKO4 (21 r) (11 min.) a Anglik KO5 (22 r) potrzebował 14 min. aby zwyciężyć. :boss:
 
View attachment 86278
Billam-Smith 33 lata, 19 walk na pro (156 rund) a zaczynał 6 lat temu.
W boksie amat. 2x wicemistrz ENG '13 przegrał z Massey (20-3) który ostatnio uległ na pkt po 10 r Parkerowi i w '16 uległ Ch. Clarke (7-0 pro) olimpijczykowi z Tokio.
Jedyna porażka to ta z Riakporhe przez splita 19 r, gdzie był liczony w 7 r...
Nie licząc Okolie to jego największe wygrane to nad McCarthy (2x) (pkt 12 r i KO 8r) Chamberlain (16-2) (#15 BoxRec) pkt 12 r

Masternak, 36 lat, 52 walki na pro (348 rund!) przez 17,5 roku na zawodowych ringach... i dopiero teraz walka o pas MŚ, a 14 lat temu znokautował Janika na gali Adamek-Gołota... ME (12-13) gdzie uległ Drozdowi, a później porażka z Kalengą (14 r) wygrana z Mormeck'em (14 r) wałek z Mueller w RPA, Bellew (15 r) rewanż z Kalengą i porażka z Dorticos'em (18 r), Balski (21 r) aż w końcu po serii 6 zwycięstw walka o upragniony pas MŚ. :bye:

Mateusz z Chris'em mieli jednego wspólnego rywala Xhoxhaj z Kosowa (18-3) (#39 BoxRec) z którym Polak wygrał przez TKO4 (21 r) (11 min.) a Anglik KO5 (22 r) potrzebował 14 min. aby zwyciężyć. :boss:
Jeśli nie pracujesz jako data-analityk to mijasz się z powołaniem :conorsalute:

A Master kozak. Mój ulubiony polski pięściarz obecnie. Od lat walki na najwyższym poziomie z kozakami, lata po całym świecie i nie boi się żadnych wyzwań, praktycznie non-stop aktywny. No i na dodatek swój chłop. Życzę mu tego pasa z całego serca. Zasłużył jak nikt inny.
 
Back
Top