Marsz Niepodleglosci 11.11.11

Wolałybym stac z narodowcami niż po drugiej stronie.







U nas już tak jest, że narodowiec to od razu faszysta, a lewicowi pedały i narkomani. Niema ludzi o umiarkowanych poglądach tylko fanatycy i cioty. Jeśli miałbym typowac dałbym że 70% tych ludzi na demonstracjach mają umiarkowane poglądy tylko pozostałe 30% ich podkręca i zaczyna się psychologia tłumu







Moje poglądy ida bardziej na prawo; to zależy min od miejsca zamieszkania. Denerwują mnie zamknięci na strzeżonych osiedlach miłośnicy uchodźców, ubrani w wyciągnięte swetry studenciaki (biedne i głodne dzieci lekarzy i hydraulików) bez pojęcia o prawdziwym życiu. To oni mają siłę przebicia w mediach bo z urzędu są klasyfikowani jako pacyfiści kochający wszystkich tą samą miłością. Łysego motłochu nikt nie chce słuchac i publikowac, bo zaraz będzie raban o popieranie faszystów. Pamiętacie jak Gazeta Wybiórcza wykorzystała plakat Jihad Legia ?







http://pokazywarka.pl/s1au6i/
 
Większośc opini o obu stronach pochodzi z niedoinformowania i manipulacji mediów. A przynajmniej na pewno tak jest w większości strony blokującej. No bo jak można obnośić się z podobizną gościa , który osobiście strzleał ludziom w tył głowy albo nosić naszywki organizacji terrorystycznej (RAF), o sierpach i młotach już nie wspomnę.



Ja bym prosił o podanie haseł bądź postulatów programowych , które godzą w wasze uczucia. Pomijąc fakt ,że to nie jest marsz ONR-u czy MW ale to jest marsz zjednoczonej prawicy, dlatego żeby nie było podziałów powstaje stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Co jak co ale w tych trudnych czasach zjędnoczenie szeroko rozumianej prawicy jest bardzo potrzebne.



PS. Obejrzałem filmik który wrzucił Amen. Dawno się tak nie uśmiałem
 
Jestem patriota i poszedlbym na ten marsz gdyby nie onanisci z ONR,NOP ktorzy beda stali obok mnie wykorzystujac okazje do wykorzystania swoich pogladow (najgorsze jest to ze jezeli nie pojdziesz to od razu masz latke lewicowej lajzy)




Wykorzystujac okazje do wykorzystania swoich pogladow - nie bardzo wiem, co poeta mial na mysli. O jakich pogladach mowisz?

Lewactwo zrobi anty-manifestacje,telewizja pokaze kilku kolezkow we flekach z lysymi lbami vs malolatow z czerwonymi flagami i bedzie news na 1 minute Wiadomosci.


Juras jest lysy, przerabane, tez pewnie jakis "skryto" "krypto" "neo".




Po ktorej stronie nie staniesz dokleja Ci latke faszysty lub komucha.Myslmy swoje,robmy swoje a Ci ktorzy maja problemy ze wzwodem niech sie trudnia polityka


Tak z ciekawosci, robmy swoje, czyli co?
 
wg mnie w kazdej ze stron są osoby ktorym przysluguja sluszne idee i w kazdej ze stron są szuje ktore chcą wykorzystać to święto do swoich celów.



Dlatego proponuje, obchodzcie to święto na własną rękę.
 
Zelboys06, chyba czujesz niedosyt tematem o wyborach, na który się trochę spóźniłeś ;)



O przekonaniach politycznych, społecznych upisałem się już w tamtym temacie, więc tutaj nie będę powielał. W skrócie zatem - bez względu na to, że zaraz wyskoczy tu na mnie "szajka" lewicowców - uważam, że człowiek po trzydziestce mający lewicowe zapatrywania na sprawy społeczne/gospodarcze po prostu mało czyta, mało wie, ma ograniczone horyzonty (w sprawach polityczno-społecznych tylko, bo może być np. świetnym biznesmenem i kimkolwiek innym), nie rozumie pewnych mechanizmów działania państwa lub po prostu nie ma czasu na zgłębianie się w te sprawy, więc łyka jak pelikan to, co mu podają w tv. Ewentualnie ma jakiś interes w progagowaniu haseł i "rozwiązań" lewicowych.



Normalność, kapitalizm, wolność, zwał jak zwał, można wprowadzić niestety albo stety poprzez wzięcie ludzi za mordę, jak to mawiał Kisiel. Zmanipulowany latami propagandy motłoch pewnych rzeczy po prostu nie jest w stanie ogarnąć sam.
 
Najlepiej zamknąc oczy na wszystko co złe i nie prowokowac konfliktów. Mówcie, że wam dobrze i chwyciecie się za ręce śpiewając we are the world, bo nazwą was faszystami. Niech telewizja i komercyjne radio kształtuje poglądy w każdej sferze, niech każdy wskazany przez media będzie kościelnym inkiwizytorem. Cieszcie się się chwilą i błogosławcie zgodę.
 
Najlepiej zamknąc oczy na wszystko co złe i nie prowokowac konfliktów. Mówcie, że wam dobrze i chwyciecie się za ręce śpiewając we are the world, bo nazwą was faszystami. Niech telewizja i komercyjne radio kształtuje poglądy w każdej sferze, niech każdy wskazany przez media będzie kościelnym inkiwizytorem. Cieszcie się się chwilą i błogosławcie zgodę.
 
ad up :-)



"Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości"



Jozef Pilsudski



Wielkie brawa rowniez dla Jurasa i wszystkich angazujacych sie w tego typu akcje.
 
Widzę, że niektórzy jeszcze szanują historię i swój naród. :-) naiver czytałem Twoje posty w różnych tematach i podoba mi się Twoje podejście, bardzo pokrywa się z moim, więc nic do tego tematu nie dodam od siebie już. :-)
 
Jestem patriota i poszedlbym na ten marsz gdyby nie onanisci z ONR,NOP ktorzy beda stali obok mnie wykorzystujac okazje do wykorzystania swoich pogladow


w pałni zgadzam się z herrflickiem



Od siebie tylko dodam, że wierzę w socjalną rolę pańswta, więc dla naivera jestem zapewne conajmniej nieukiem. Trudno, na całe szczęście mam wyłożone na bzdury wypisywane na tym forum. Szkoda jedynie, że część ludzi najwidoczniej pomyliła miłość do ojczyzny z nienawiścią do rodaków.
 
Szkoda jedynie, że część ludzi najwidoczniej pomyliła miłość do ojczyzny z nienawiścią do rodaków.


No niestety, w dodatku, cwoki jedne chca jeszcze blokowac swietowanie dnia niepodleglosci... ;)



PS.



http://marszniepodleglosci.pl/wp-content/uploads/2011/10/kroki.jpg



Te zamilowanie do ograniczania wolnosci wypowiedzi innym, to normalnie integralna czesc lewicowego DNA.
 

Straszne słowo: niepodległość


Jak to dobrze, że są już nad Wisłą nowocześni lewacy spod znaku • Krytyki Politycznej • , • Gazety Wyborczej • i rosyjskiego kawioru na chińskiej porcelanie.

Któż inny mógłby powstrzymać tę żenującą manifestację, jaką szykują na 11 listopada mali, podli ludzie, którym na sercu leży Polska • brzydka panna bez posagu?

Czy wiecie, towarzysze, co te oszołomy wymyśliły? Marsz Niepodległości! Chcą przejść ulicami Warszawy, by uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę suwerenności. Cóż to za skandaliczny pomysł.

Weźmy już samo słowo • niepodległość • . Jak można cokolwiek budować na pojęciu stanowiącym negację innego. Czyż • podległość • nie brzmi bardziej nowocześnie? Mamy przecież w Polsce wspaniałe przykłady marszów podległości i uległości. Dość wspomnieć Parady Równości. Czyż od biało-czerwonej flagi nie powiewa ładniej na wiatrach historii sztandar tęczowy? Czyż nie brzmi piękniej od tej nieszczęsnej • Roty • , wykpionej przez Kubę • Stringmana • Wojewódzkiego, ballada o duszy Maryni, która nie chciała być Marianem? O to bić się warto, a nie o jakąś, pożal się Biedroniu, niepodległość, która jako pojęcie przeterminowane powinna raz na zawsze trafić na śmietnik historii albo do przepastnych archiwów • GW • .

Organ ten dumnie prężący się nad salonami nowoczesnej lewicy utrzymywał wielokrotnie, że my, Polacy, powinniśmy raz na zawsze przestać rozpamiętywać porażki i klęski, a zająć się świętowaniem zwycięstw. Czy można się zatem dziwić, że w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości bataliony postępowych działaczy spod znaku sierpa, młota i wibratora chcą zniszczyć już w zarodku Marsz Niepodległości, nazywając tych, co w nim pójdą, faszystami? Nie można. W nowym, wspaniałym świecie czcić taką klęskę jak 11 listopada 1918 roku po prostu się nie godzi.

A zatem • do dzieła, towarzysze i towarzyszki. Szczególnie gorąco zapraszamy młode socjalistki i socjalistów, którzy miesiąc temu wzięli udział w gdańskim Marszu Puszczalskich (nazwa autentyczna). Uczestnicy tej wspaniałej imprezy już zapowiedzieli, że wraz z kilkunastoma podobnymi kolektywami Marsz Niepodległości w Warszawie zablokują. Bo zdaniem • Puszczalskich • promuje on • rasizm. Oj, towarzysze, tu akurat niesłuszny jest kierunek waszego myślenia. Przecież gdyby tak było, musielibyście zablokować samego Wojewódzkiego, a na to, wicie rozumicie, zgody nie ma. Walkę z rasizmem trzeba wygumkować.
http://blog.rp.pl/feusette/2011/10/25/straszne-slowo-niepodleglosc/
 
Lewactwo zrobi anty-manifestacje,telewizja pokaze kilku kolezkow we flekach z lysymi lbami vs malolatow z czerwonymi flagami i bedzie news na 1 minute Wiadomosci.


Cos w tym jest, tyle, ze kolezcy we flekach z lysymi lbami i malolaty z czerwonymi flagami beda w tej samej grupie:




Znani z zamieszek bojówkarze zza Odry wybierają się do Warszawy, by zablokować prawicową manifestację 11 listopada



W 93. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ulicami Warszawy ma przejść marsz organizowany przez środowiska narodowe i konserwatywne, m.in. Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny. W komitecie poparcia znaleźli się m.in. historyk prof. Jan Żaryn, publicysta Jan Pospieszalski, twórca GROM gen. Sławomir Petelicki, bp Antoni Dydycz i muzyk Paweł Kukiz.



Ale Marsz Niepodległości ma też przeciwników. Organizacje ultralewicowe i anarchistyczne skupione w Porozumieniu 11 Listopada przekonują, że ulicami stolicy przejdą faszyści. "Planujemy mobilizację na trasie faszystowskiego pochodu. Chcemy go fizycznie zablokować" • zapowiadają w Internecie.



Wesprzeć towarzyszy



Działacze Porozumienia 11 Listopada mogą liczyć na wsparcie bojówkarzy zza Odry. Działacze niemieckich ultralewicowych i anarchistycznych organizacji, m.in. Lewicy Antyfaszystowskiej i ruchu redskins (skinheadzi komuniści), skrzykują się w Internecie na wyjazd do Warszawy.



"Prawicowo-konserwatywny rząd i Kościół katolicki od lat utrzymują w Polsce klimat rasistowski, antysemicki, homofobiczny (...). Chcielibyśmy zwrócić uwagę na ów problem i wezwać do wspierania naszych polskich towarzyszy w Warszawie 11 XI 2011" • apelują. Na ulicach Berlina i Wiednia wiszą plakaty wzywające do blokady Marszu Niepodległości.



• Możliwe, że grupa z Niemiec weźmie udział w naszej kontrdemonstracji. Niemieccy anarchiści to grupy bardzo mobilne, jeżdżą po świecie. Polscy anarchiści też byli w Dreźnie • mówi "Rz" Mateusz Mirys ze stowarzyszenia Młodzi Socjaliści, współtworzącego Porozumienie 11 Listopada m.in. z Federacją Anarchistyczną, stowarzyszeniem Nigdy Więcej i pismem "Krytyka Polityczna".



• Udział niemieckich anarchistów w proteście przeciwko polskiemu marszowi niepodległości to swoisty chichot historii • komentuje prof. Żaryn.



Niemieccy anarchiści i lewacy cieszą się złą sławą ze względu na częsty udział w ulicznych rozruchach. W tym roku w lutym ponad 3 tys. lewaków zjechało do Drezna, by zablokować marsz neonazistów. Zaatakowali jednak przede wszystkim policjantów. Obrzucili ich kamieniami i butelkami, demolowali sklepy i samochody. 82 funkcjonariuszy zostało rannych.



1 maja 2010 r. pod hasłem "walki z faszyzmem" sprowokowali z kolei walki z policją w Berlinie i Hamburgu. Pobili blisko 100 funkcjonariuszy. Rok wcześniej w starciach z policją w stolicy Niemiec rannych zostało 500 mundurowych.



Będą rozruchy?



Czy do podobnych zajść dojdzie 11 listopada w Warszawie? • Mam nadzieję, że nie, ale ten marsz trzeba po prostu zatrzymać. Obywatelski protest jest konieczny i pokazuje, że Polakom takie sprawy jak marsz skinheadów 11 listopada nie są obojętne • twierdzi działacz stowarzyszenia Nigdy Więcej.



Ale do zamieszek doszło już podczas Marszu Niepodległości rok temu, gdy środowiska ultralewicowe usiłowały go zatrzymać. Policja zatrzymała kilkanaście osób, w tym obecnego posła elekta Roberta Biedronia.


Czy i jak policja przygotowuje do ewentualnego najazdu niemieckich lewaków? Do zamknięcia tego wydania "Rz" nie dostaliśmy odpowiedzi.


ABW zapewnia, że sprawą się interesuje, bo to leży w jej obowiązkach. Ale "ze względu na ograniczenia natury prawnej" • jak mówi płk Katarzyna Koniecpolska-Wróblewska • nie może zdradzić szczegółów.



Tymczasem organizatorzy Marszu Niepodległości skarżą się, że "nieznani sprawcy" w środę włamali się na stronę internetową poświęconą demonstracji i zamieścili na niej informację, że została odwołana. • Złożymy w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury • zapowiada Robert Winnicki, prezes Młodzieży Wszechpolskiej.



Faszyzm czy pamięć



• Blokując marsz, pokażemy, że spora część polskiego społeczeństwa nie akceptuje skrajnej prawicy i faszyzmu • podsumowuje Mateusz Mirys.



• Marsz nie jest organizowany przez żadnych faszystów, tylko przez ludzi, którzy uważają, że znaczącą rolę w odzyskaniu przez Polskę niepodległości odegrał obóz narodowy i w tym dniu chcą przypomnieć o tym fakcie historycznym • ripostuje prof. Żaryn.




http://www.rp.pl/artykul/17,740723-Niemieccy-lewacy-rozbija-Marsz-Niepodleglosci.html
 
• Marsz nie jest organizowany przez żadnych faszystów, tylko przez ludzi, którzy uważają, że znaczącą rolę w odzyskaniu przez Polskę niepodległości odegrał obóz narodowy i w tym dniu chcą przypomnieć o tym fakcie historycznym • ripostuje prof. Żaryn.






Biedroń niech weźmie swoje laski i pokażą, że żołnierze w okopach też mieli chwile słabości daleko od swoich kobiet
 
Będzie kolejny klasyk-cytat z Korwina:D Chyba zaraz po tym dotyczącym ZUSu haha!
 
Oho, lewacy zbierają ekipę na narodowców... będzie się działo. :-) Edit: Tens, to co wrzuciłeś jest zajebiste!!
 
Chłopaki, lewicowcy, co to ta homofobia? Jak spluwam i odwracam wzrok, widząc na ulicy dwóch pedziów albo jestem przeciwnikem małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci oraz przeciwnikem publicznego afiszowania swojej odmienności, to już jestem homofob czy jeszcze nie? Czy może już zaczynam podpadać pod mowę nienawiści?
 
Ani nie jestem zadnym lewakiem,ani w homoseksualista tylko normalnym gosciem,ktory uwaza ze kazdy ma prawo do szczescia i nie nam decydowac o tym co dla kogo jest dobre,jak nie krzywdzi innych.Obejrzyjcie sobie na youtube film "Brunatna fala" to moze zrozumiecie do czego prowadzi nietolerancja.A jak obejrzycie i Was to nie ruszy no to faktycznie nie mamy o czym gadac.Na nienawisci i nietolerancji nigdy nic konstruktywnego nie zbudowano a te "pedaly" sa takimi samymi obywatelami jak Wy i maja takie same prawa.W Iranie nie maja homoseksualistow bo ich wieszaja moze to jest wymarzony kraj dla niektorych z Was???
 
Szczęście jednych często koliduje z zawartością portfela drugich. Poza tym nie odpowiedziałeś na moje pytania.
 
Tak trudno Ci zrozumiec,ze jak spluwasz na widok drugiego czlowieka i przechodzisz na druga strone,choc ten czlowiek nic Ci nie zrobil to jestes homofobem???Jezeli masz inne poglady to w sposob cywilizowany mozesz sie z innymi nie zgadzac-to jest normalne i zdrowe,na tym polega dyskusja.
 
Za wiki: "Homofobią określa się zarówno antyspołeczne uprzedzenie awersyjne względem osób homoseksualnych jak i samo zaburzenie lękowe, którego obiektem lękowym są te osoby. " z tej definicji wygląda, że naiver jesteś homofobem.



Homofobia z patriotyzmem nie ma za wiele wspólnego. Od biedy można wykazać uogólniającą zależność: patriotyzm -> konserwatyzm -> niechęć do homoseksualistów.
 
Back
Top