Marne zarobki gladiatorów

@up



Też się zorinetowałem o takich zarobkach Barao po walce z Faberem i byłem wielce zdziwiony.
 
Obecnie najlepszym przykładem jest Barao, przecież to się w głowie nie mieści żeby mistrz "najlepszej" organizacji MMA zarabiał 11k + 11k. Śmiech na sali.




Barao stoczył dla UFC 7 walk, jest mistrzem i zarabia prawie jak debiutant? Powiedzcie mi, że nie bierzecie tych zarobków z tej strony?



http://mma-manifesto.com/ufc-fighter-salary-database/salary-main/ufc-169-fighter-salaries-attendance-gate.html



Ktoś sobie to wymyślił i to nie są zarobki opublikowane przez komisje.







Co do Norberta to on powiedział:




Chcemy być w tej samej lidzie co Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski.


Nie wiem co dokładanie miał na myśli i poczekam na wywiad z Kowalikiem.
 
Miras mowil, ze mistrzowie KSW. walczacy o pas, maja tyle co Jotko w USA.<br style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(255, 255, 255);" />
Ps. 30 netto ofcourse
taaaa, słuchaj Mirasa to zimą bedziesz w kapciach chodził:-)
 
wiadomo kiedy wywiad z Norbertem się ukarze ? bo w sumie posłuchałbym
 
@AL



Akurat zarobki Barao to prawda. Sam w wywiadzie kiedyś mówił że mu z nimi żle ale poczeka aż UFC go doceni.
 
Teraz gala na której walczy Barao jest w stanie Nevada i zobaczymy po gali kto ma racje. Dla mnie to jest niemożliwe by po wchłąnięciu z WEC, stoczeniu dla UFC 7 walk, Barao dalej zarabiał takie pieniądze.

edit. Znalazłem zarobki z gali UFC 143 i była to dopiero 3 walka Barao dla UFC, a teraz stoczy już 8 walkę.
Renan Barao: $22,000 (includes $11,000 win bonus)
def. Scott Jorgensen: $20,500
To jest niemożliwe by za walkę z Faberem dostał 11+11 tys. $ i mało prawdopodobne by mistrz UFC do tej pory walczył na starym kontrakcie.
 
@AL



Po tej gali nic nie udowodnisz bo kontrakt mógł być już renegocjowany. Renan tak mało zarabiał podstawy + bonus za wygraną.



Co innego bonusy za walkę wieczoru , sponsorzy , kasa za promocje gali , itp.
 
Back
Top