Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Hege
:scary:

Ale combo.

Dysortografia?
Hehe
Od długiego czasu mam beke bawię siem swojom dysk-funkcja językowa i poza tym i tamtym lubie oglondac tego murzyna co mi wysyłacie
Na pewno trzeba zdiagnozować czy u niekturych nie wystempuje dysmyslenie
Tu nie tyle co widać, tu po prostu jebie prowokacjom na kilometr
 
Last edited:
Najsmieszniejsze byłoby, jakby 'bydlak' przyszedł z kamerą i spuścił zmarszczonemu srogi wpierdol.
Po tylu sromotnych przegranych on wciaz nie ogarnia że może zjawić się ktoś o połowę mniejszy ale trenujący i będzie wstyd po raz kolejny. Może tutaj znajdzie się jakiś zabijaka i przyzna się do stalkowania Pudziana w necie. Byłby niezły ubaw.
 
Po tylu sromotnych przegranych on wciaz nie ogarnia że może zjawić się ktoś o połowę mniejszy ale trenujący i będzie wstyd po raz kolejny. Może tutaj znajdzie się jakiś zabijaka i przyzna się do stalkowania Pudziana w necie. Byłby niezły ubaw.
Ja się mogę przyznać ale on mnie zna i raczej nie przyjedzie:) Tylko ja jestem wyższy ale lżejszy:), choc też ciężka.
 
Last edited:
Po tylu sromotnych przegranych on wciaz nie ogarnia że może zjawić się ktoś o połowę mniejszy ale trenujący i będzie wstyd po raz kolejny. Może tutaj znajdzie się jakiś zabijaka i przyzna się do stalkowania Pudziana w necie. Byłby niezły ubaw.
Beka by była jakby to był np Coco Bedorf go poskręcał drugi raz na szybkości

Fajnie by było obejrzeć takie upokorzenie na tym cwaniaczku co każdego na matę zaprasza jak mu się coś nie podoba
 
Czyli WIEEEELKIE CHŁOPISKO 90 kg+! :pudzianfap:

Ale mówisz Byku, że kazamaty w Białej Rawskiej Ci nie straszne?
Byłem już po tamtej stronie, ani tunelu, ani światełka:). Co do kazamatów,. cóż wiem, że są na świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły, a piekło Dantego to przy nich park rozrywki ale wiem też, że purpurator raczej by się nie kwapił mnie tam wciągać. Na mnie to on jest za mało zmarszczony na czole:)
 
Byłem już po tamtej stronie, ani tunelu, ani światełka:). Co do kazamatów,. cóż wiem, że są na świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły, a piekło Dantego to przy nich park rozrywki ale wiem też, że purpurator raczej by się nie kwapił mnie tam wciągać. Na mnie to on jest za mało zmarszczony na czole:)
Mordo, gdzie Ty nie byłeś i z kim. Kogo Ty nie znasz i kto się Ciebie nie boi. Jestem pod nieustającym wrażeniem.
 
Mordo, gdzie Ty nie byłeś i z kim. Kogo Ty nie znasz i kto się Ciebie nie boi. Jestem pod nieustającym wrażeniem.
Kolego, jakbyś trochę pożył, też byś co nieco widział:). Boi się mnie tylko zmarszczuch:), bo akurat z nim dawno temu robiłem interesy jeszcze w czasach Strong Man i przekonałem się jaka to menda. Fakt, zwiedziłem pół świata, a służba w armii pozwoliła mi poznać wielu ludzi. Był okres kiedy bawiłem się w politykę na szczeblu samorządowym. Także, Mordeczko są na tym łez padole ludzie, którzy gdzieś byli i cos widzieli i kogoś tam znają:). Znam bardzo dużo ludzi z armii, służb, polityki. Dziadek był sekretarzem KW i czlonkiem KC, ojciec wysokim oficerem WSI. Mam nadzieję, że dalej jesteś pod wrażeniem:).
 
Kolego, jakbyś trochę pożył, też byś co nieco widział:). Boi się mnie tylko zmarszczuch:), bo akurat z nim dawno temu robiłem interesy jeszcze w czasach Strong Man i przekonałem się jaka to menda. Fakt, zwiedziłem pół świata, a służba w armii pozwoliła mi poznać wielu ludzi. Był okres kiedy bawiłem się w politykę na szczeblu samorządowym. Także, Mordeczko są na tym łez padole ludzie, którzy gdzieś byli i cos widzieli i kogoś tam znają:). Znam bardzo dużo ludzi z armii, służb, polityki. Dziadek był sekretarzem KW i czlonkiem KC, ojciec wysokim oficerem WSI. Mam nadzieję, że dalej jesteś pod wrażeniem:).
Kolego, Ja mam 44 lata, bogate życie w doświadczenia, znam sporo osób i sporo mnie zna, ale przechwałki zostawię Tobie, nie bądź też impertynencki bo nie masz pojęcia kim jestem.
 
Kolego, Ja mam 44 lata, bogate życie w doświadczenia, znam sporo osób i sporo mnie zna, ale przechwałki zostawię Tobie, nie bądź też impertynencki bo nie masz pojęcia kim jestem.
I vice versa, Kolego. To Ty mnie zaczepiłeś. Ja się nie przechwalam, jedynie korzystam ze swojej wiedzy i doswiadczenia. Nie wiem kim jesteś i jakoś mnie to nie obchodzi. Swoją drogą uwielbiam tę frazę:).
 
I vice versa, Kolego. To Ty mnie zaczepiłeś. Ja się nie przechwalam, jedynie korzystam ze swojej wiedzy i doswiadczenia. Nie wiem kim jesteś i jakoś mnie to nie obchodzi. Swoją drogą uwielbiam tę frazę:).
Ta fraza zostala użyta, ponieważ robisz założenia, w swoim poprzednim poście co do mojej osoby, bez żadnej wiedzy na mój temat. Tylko tyle. Żadnych nie masz podstaw do wysuwania wnioskow na temat moich doświadczeń. Natomiast Twoja aktywność na tej stronie jest moja podstawą do stwierdzenia, że się przechwalasz i myślę że wielu tu się ze mną zgodzi.
 
4439d3809115ba02789fb507bcfc8f3d81e496d0c1e6a1b6d190092d0b046dba.png
 
Łoooooo, Pudzian gotowy na friki. Ja się nie dziwie, Denis ostatnio nabrał krągłości, ładna blond fryzurka, Zmarszczuch poluje na nową ofiarę. Denis jeszcze nie wie w co się wjebał, a listy do proroka nie pomogą, lochy w Białej Rawskiej są poza wszelką jurysdykcja Rzeczpospolitej.

Co się tyczy Rzeczypospolitej, ciekawe na jaką opcję polityczną zagłosuje pyton. Mentalnie to typowy pisior i Janusz, w sumie to bez względu na to kto będzie rządzić poradzi sobie, to duży i zaradny chłop. On ma pieniążki i co do gara włożyć jak to się mówi. Teraz czas na założenie rodziny, on się już bawi tym wszystkim, powolutku. Nie ważne jakby życie dociążyło Mariusz zawsze górą, a polityków to bym zgwałcił!:waldeklaugh:
 
Last edited:
Back
Top