Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy



Potężny Pedzian wciąż jara ludzi, wystarczy zrobić okładkę że niby naklepie w filmiku Diaza. Chociaż jak Amerykanin mógłby co najwyżej sprzątać wydzieliny z podlogi i dokładać czereśnie do korytek wielkich chlopisk z piwnicy Białej Rawskiej.
Oczywiście autor popełnił oczywisty błąd powinno być" when 5x strongest MEN (...) destroys cooks of fighters"
 


Potężny Pedzian wciąż jara ludzi, wystarczy zrobić okładkę że niby naklepie w filmiku Diaza. Chociaż jak Amerykanin mógłby co najwyżej sprzątać wydzieliny z podlogi i dokładać czereśnie do korytek wielkich chlopisk z piwnicy Białej Rawskiej.
Oczywiście autor popełnił oczywisty błąd powinno być" when 5x strongest MEN (...) destroys cooks of fighters"

W alternatywnej rzeczywistości, Diaz sprzedający slapa Pedzianowi :antonio: :korwinlaugh:
 
Aż opowiem aby ocieplić trochę wizerunek Pudziana: chyba z ponad trzy lata temu było zamówienie w sklepie internetowym w którym pracowałem na adres Pudziana.
Jak to zobaczyliśmy w systemie to od razu zadzwoniłem do magazynu aby uważali, bo z celebrytami to jest przejebane i wysłali zdjęcia jak to jest spakowane.
Tak mocno zapakowane jak nigdy, kurwa In post zgubił to zamówienie razem z setką innych.
Co: trzeba było zadzwonić, wytłumaczyć sytuację, wysłaliśmy mu drugi raz to samo zamówienie. Dostarczone. Tym razem ja zadzwoniłem spytać się czy wszystko ok.

Później okazało się, że jednak inpost zaczyna dostarczać zagubione zamówienia. Czyli Pudzian dostał dwie paczki w sumie za kilka tysięcy złotych i elegancko zadzwonił, że zwróci drugą( zanim osoba odpowiedzialna za śledzenie to wykryła):roberteyeblinking:
Tylko dwa razy się coś takiego zdarzyło, że ktoś sam z siebie tak zrobił :korwinlaugh:
Zwrócił , ale oczywiscie na wasz koszt ? Bo nie wierze ze wyłożył że swoich.
 
Jak myślicie czy zabawa w konduktora przez Mariusza ma takie o to etapy
1. spacer po pociągu w roli konduktora - obczajanie dużych chłopisk
2. Zdobywanie ich danych podczas kontroli biletów
3. Zapraszanie wypatrzonych dużych chłopów na biesiadę
4. Dociążanie poprzedzone grą wstępną i przebierankami np za konduktora aby nie tracić kasy na nowe stroje
 
Jak myślicie czy zabawa w konduktora przez Mariusza ma takie o to etapy
1. spacer po pociągu w roli konduktora - obczajanie dużych chłopisk
2. Zdobywanie ich danych podczas kontroli biletów
3. Zapraszanie wypatrzonych dużych chłopów na biesiadę
4. Dociążanie poprzedzone grą wstępną i przebierankami np za konduktora aby nie tracić kasy na nowe stroje
Jakie etapy byku?
Jest tak : Pedzian jest konduktorem i udaje, że chłop który wpadł w oko, nie ma biletu i chce uciekać.....no to dalej już scenariusz wiadomy, lekka szarpanka i dociążanie w fotelach PKP. Nikt tam nie słucha krzyków: "ale ja mam bilet!!aaaa proszę nie! Mam bilet !! "
 
Jakie etapy byku?
Jest tak : Pedzian jest konduktorem i udaje, że chłop który wpadł w oko, nie ma biletu i chce uciekać.....no to dalej już scenariusz wiadomy, lekka szarpanka i dociążanie w fotelach PKP. Nikt tam nie słucha krzyków: "ale ja mam bilet!!aaaa proszę nie! Mam bilet !! "
Ewentualnie zaprowadza go do toalety a tam już intymniej i można rozpocząć dociążanie
 
FB_IMG_1718976213632.jpg
 
Back
Top