Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Nie zapominajmy, że Pudzian pokonał potężnego Jurasa
1682670945069.png
 
Jest takie wyzwanie w Gdańsku. Ciekawe czy Juras by dał radę? Ale on to powinien mieć jakąś większą pickę...Pewnie te wszystkie wyzwania razem dla Grubasiura to raczej na przystawkę :waldeklaugh:

 
Mój boże :facepalm:.
Największa gala, Stadion Narodowy, wydarzenie tysiąclecia, a ci zamiast wynająć profesjonalną agencję, robią promocję na takim poziomie... :iamdone:

Powiedzcie mi jak to esteta Kawulski wytrzymuje?
Mariuszowi na trenerów szkoda pieniędzy, a twierdzisz, że powinien zapłacić jakiemuś profesjonaliście za prowadzenie social mediów?
 
Marian odpiął wrotki, niedługo coming out. Widziałbym to po walce na Narodowym kiedy Mariuszowi, tak jak po walce z Makrelą, wszystko puści i zalany łzami ogłasza, że kocha wszystkie wielkie chłopiska i już dłużej nie chce się ukrywać w ciemnej piwnicy tylko ma takie marzenie żeby chodzić z chłopakiem za rękę po swoim polu.
 
Marian odpiął wrotki, niedługo coming out. Widziałbym to po walce na Narodowym kiedy Mariuszowi, tak jak po walce z Makrelą, wszystko puści i zalany łzami ogłasza, że kocha wszystkie wielkie chłopiska i już dłużej nie chce się ukrywać w ciemnej piwnicy tylko ma takie marzenie żeby chodzić z chłopakiem za rękę po swoim polu.
Spacery w sadzie między wiśniami :frankapprove:
 
Miras mówił w ostatnim wywiadzie, że pół roku trenowania Pudziana dostał kilka tysięcy, bo przecież będzie miał promocje, a skończyła się promocja na mówieniu, że Pudzian trenuje z chłopakami a nie z nim :korwinlaugh:

Jest takie wyzwanie w Gdańsku. Ciekawe czy Juras by dał radę? Ale on to powinien mieć jakąś większą pickę...Pewnie te wszystkie wyzwania razem dla Grubasiura to raczej na przystawkę :waldeklaugh:

też mi coś. Poszukajcie sobie o 72-ounce Steak Challenge :roberteyeblinking:
 
Słuchajcie, troszkę (choć nie do końca) zmieniam zdanie... . Prawdopodobieństwo że Mario jest gejem spadło u mnie z 90 do 50 procent. Na paru filmikach na jutubie można go zobaczyć w towarzystwie czarnuli mniej więcej w jego wieku (tak to jego menedżerka...). Myślę że mario może ją stukać jako hetero zaburzony facet, a ona być na potężnego Maryjusza zwyczajnie napalona i do niego przywiązana. Sprawa jest otwarta, ale kwestia co do preferencji seksualnych pytona jest wciąż otwarta i nie wyjaśniona :brainoverload:
 
Słuchajcie, troszkę (choć nie do końca) zmieniam zdanie... . Prawdopodobieństwo że Mario jest gejem spadło u mnie z 90 do 50 procent. Na paru filmikach na jutubie można go zobaczyć w towarzystwie czarnuli mniej więcej w jego wieku (tak to jego menedżerka...). Myślę że mario może ją stukać jako hetero zaburzony facet, a ona być na potężnego Maryjusza zwyczajnie napalona i do niego przywiązana. Sprawa jest otwarta, ale kwestia co do preferencji seksualnych pytona jest wciąż otwarta i nie wyjaśniona :brainoverload:
A co was tak pyton pytona interesuje
:jimcarreyvomit:

:homer:
 

Smacznej kawusi wszystkim życzę :tysoncoffe:


Wierzę, że to własnoręczna robota Mariana, bo to niemożliwe żeby ktoś kto robi soszjale Olimpowi, wystawił takie gówno. Pewnie oni chcieli coś dać ale Marian powiedział, że sam to zrobi i będzie lepiej. I w tym przypadku nie chodzi o kasę, bo i tak Olimp płaci agencji ale Marian ma przekonanie, że jest zajebistym śmieszkiem :waldeklaugh:
 
Back
Top