Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Wierzę, że to własnoręczna robota Mariana, bo to niemożliwe żeby ktoś kto robi soszjale Olimpowi, wystawił takie gówno. Pewnie oni chcieli coś dać ale Marian powiedział, że sam to zrobi i będzie lepiej. I w tym przypadku nie chodzi o kasę, bo i tak Olimp płaci agencji ale Marian ma przekonanie, że jest zajebistym śmieszkiem :waldeklaugh:
Może Mariusz wziął kasę na grafika od Olimpu i postanowił dorobić sobie na boku.
 
Wierzę, że to własnoręczna robota Mariana, bo to niemożliwe żeby ktoś kto robi soszjale Olimpowi, wystawił takie gówno. Pewnie oni chcieli coś dać ale Marian powiedział, że sam to zrobi i będzie lepiej. I w tym przypadku nie chodzi o kasę, bo i tak Olimp płaci agencji ale Marian ma przekonanie, że jest zajebistym śmieszkiem :waldeklaugh:
Albo studiował jakiś marketing na na SAN i myśli, że ogarnia elegancko xD
 
Pudzian jest tak wiekowy, że ostrzegał Cezara przed zamachem. Gdyby Juliusz wziął go wtedy ze sobą, dociążyłby zamachowców i historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej.

Screenshot_20230419-103057_Instagram.jpg
 
Wyciekł film z piwnicy, młode byczki ponad 90 kilo walczą o prawo dociążania głównego Bossa - Zmarszczonego Purpurowego Pytona:



Bez kitu, tak sobie wyobrażam słynną piwnicę Mariusza. Wchodzą młode wilki 90kg, każdy dostaje stringi i musi założyć, do tego oliwka i zaczyna się dociążanie z Purpurowym Analnym Dewastatorem. A po robocie browarek, bo browarek musi być. No chyba, że zajechany odbyt jak tej laski z Torunia, to wtedy na SOR.
 
Bez kitu, tak sobie wyobrażam słynną piwnicę Mariusza. Wchodzą młode wilki 90kg, każdy dostaje stringi i musi założyć, do tego oliwka i zaczyna się dociążanie z Purpurowym Analnym Dewastatorem. A po robocie browarek, bo browarek musi być. No chyba, że zajechany odbyt jak tej laski z Torunia, to wtedy na SOR.
A nie masz innych ciekawszych rzeczy do wyobrażania?
:werdum:
 
a tymaczasem Eddie Hall w ten sposób się dociąża: takie reklamy i prowadzenie mediów społecznościowych to rozumiem :antonio:


Chociaż bardziejby mnie ciekawiło ile czasu potrzebowałby na rozwalenie mocniejszego sejfu :korwinlaugh:
 
ach te słynne buty zapaśnicze, które rozjebały Najmana lowkingami
Muszę się przyznać, Najman to szkolny kolega mojej kochanej żony:)! Poznałem typa w pubie w Częstochowie, wjazd na pełnej, bujanka, groźne spojrzenie, dziubek i szacunek miejscowych chłopaków w rurkach tudzież meneli:). Taki mega pajac ale jak sobie z nim pogadałem, to jest niegłupi gość i sympatyczny ziomek.
 
Back
Top