Mamed Chalidow idzie na wojnę

Oczywiscie, ze to nie trolling. Kazdy islamista raz do roku, gdy robi sie zimniej i dzien jest krotszy, jest zobowiazany do zrobienia sobie zdjecia z AK47. Oczywiscie brakuje RPG i laski dynamitu, ale kompensuja to ladnie uszyte czarne skorzane kurtki...
 
Oczywiscie, ze to nie trolling. Kazdy islamista raz do roku, gdy robi sie zimniej i dzien jest krotszy, jest zobowiazany do zrobienia sobie zdjecia z AK47. Oczywiscie brakuje RPG i laski dynamitu, ale kompensuja to ladnie uszyte czarne skorzane kurtki...
Jeśli to jest AK-47 to ja jestem Przemysław Wipler
@Orest wielb!
 
A Aslan? Jak oceniasz po chwycie? :D
Aslan też ale może się wykpić. Tak po chwycie- każdy przeszkolony trzyma prosty palec kiedy nie strzela a nie zagięty na języku spustowym, nawet jesli to replika ;) To nawyk widoczny na zdjęciach z całego świata. Wystarczy spojrzeć w necie
 
Aslan też ale może się wykpić. Tak po chwycie- każdy przeszkolony trzyma prosty palec kiedy nie strzela a nie zagięty na języku spustowym, nawet jesli to replika ;) To nawyk widoczny na zdjęciach z całego świata. Wystarczy spojrzeć w necie
Dzięki za lekcje! Teraz będę widział co robić, gdy będę pozował z bronią, żeby wyjść na badassa. :boss:
 
@Szady nie na badassa ale to jest taka podstawowa zasada bezpieczeństwa i oczywistość jak nie wiem, np mycie rąk po sraniu ;)

ps nie istnieje takie coś jak AK47 ;)
 
51f7u6h4hAL._AC_UL115_.jpg
51P-m4UcJdL._AC_UL115_.jpg


Oby z myciem rąk po sraniu było lepiej u Ciebie Charles.
 
Back
Top