Mamed Chalidow idzie na wojnę

@spa w wersji polskiej masz to łopatologicznie wytłumaczone

Problem z nazwą
Rozkaz dowództwa armii radzieckiej o przyjęciu karabinu do uzbrojenia oficjalnie odrzucił jakiekolwiek oznaczenia rocznikowe. Z tego powodu używanie nazwy AK-47 w stosunku do jakiejkolwiek odmiany seryjnej karabinka jest więc nadużyciem i błędem terminologicznym. Wszelkie oznaczenia typu: AK-46, AK-47 i AK-48 dotyczą wyłącznie poszczególnych odmian rozwojowych karabinu. W armii radzieckiej karabin zawsze występował jako AK lub AKS bez oznaczenia roku. Występował również pod kodowym oznaczeniem – Wyrób 56-A-212 (AK) lub 212M (AKS).

Ja mowilem o konkretnym modelu rozwojowym. Jestem w stanie stwierdzic roznice. Ty nie?
 
Ale za Polskę czy za Islam ja się pytam?;]

Kurde, myślałem, że chłopaki mają takie doświadczenia z wojna, że na sam widok karabinów jest im smutno i chcą wyjść z tego pomieszczenia, a tu...
 
  • Like
Reactions: mat
Karabiny z prywatnej kolekcji Asłana:wink: jak jedzie po długi to otwiera szafę i właśnie takie zabawki zabiera ze sobą:bomb:
 
Oczywiscie, ze to nie trolling. Kazdy islamista raz do roku, gdy robi sie zimniej i dzien jest krotszy, jest zobowiazany do zrobienia sobie zdjecia z AK47. Oczywiscie brakuje RPG i laski dynamitu, ale kompensuja to ladnie uszyte czarne skorzane kurtki...

sorry nie jestem islamista, nie znam sie...

LOL mówisz że nie jesteś islamista a tak doskonale znasz ich zwyczaje? Ja ci nie wierzę i na pewno masz brodę jak Aslambek Saidov!!:wink:
:lol::lol:
 
LOL mówisz że nie jesteś islamista a tak doskonale znasz ich zwyczaje?

know your enemy!

Ja ci nie wierzę i na pewno masz brodę jak Aslambek Saidov!!:wink:

a od kiedy to broda jest atrybutem islamisty? Chociaz przyznam szczerze, ze mam na tym polu troche kompleksow. Mi taka gesta jak Czeczenom nie rosnie ;-(
 
a od kiedy to broda jest atrybutem islamisty? Chociaz przyznam szczerze, ze mam na tym polu troche kompleksow. Mi taka gesta jak Czeczenom nie rosnie ;-(

Myślę że broda jest obowiązkowa bo niby dlaczego kobiety islamistki zakrywają twarze? :lol: By nie dać się od razu rozpoznać :wink:


Daru Allacha nie otrzymałeś :lol:

Coś w tym jest :lol:
 
Back
Top