Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 1

Sprytna taktyka, teraz można do 10. kolejki jechać na tym samym typie

:DC:
To nie taktyka... tylko 1.50, a zastanawiałem się na Godinez po 1.57... a wcześniej na Kuberskim 2.10 ale że to był jego debiut w KSW..., a obstawiałem dotąd tylko UFC to wybrałem tak.
 
Ten 7 odcinek to była istna fala Tsunami co zmiotła całą Top 10, a z Top 20 tylko trafili : :bye:
12. @Reptile
15. @TheAwesomeOne
17. @TheNotoriusAdam
20. @Risky
:applause:
Pewnie uratowało ich to że stali trochę dalej od brzegu... :boss::lol:
:roberteyeblinking:
No i skończył się LMS gdzie razem z kolegą @osk jako jedyni wytrwaliśmy do tego feralnego w skutkach 7 odcinka. :friends:
Ale wyścig w Mam Pewniaka trwa dalej a ten 7 etap to wyglądał, trochę jak neutralizacja po wielkim karambolu gdzie wywalił się prawie cały peleton... :confused::facepalm:

PS. a podobno Siódemka jest szczęśliwa... tutaj w Mam Pewniaka tylko dla nielicznych :boss:
Nawet @Siedem sobie nie poradził...
 
Ten 7 odcinek to była istna fala Tsunami co zmiotła całą Top 10, a z Top 20 tylko trafili : :bye:
12. @Reptile
15. @TheAwesomeOne
17. @TheNotoriusAdam
20. @Risky
:applause:
Pewnie uratowało ich to że stali trochę dalej od brzegu... :boss::lol:
:roberteyeblinking:
No i skończył się LMS gdzie razem z kolegą @osk jako jedyni wytrwaliśmy do tego feralnego w skutkach 7 odcinka. :friends:
Ale wyścig w Mam Pewniaka trwa dalej a ten 7 etap to wyglądał, trochę jak neutralizacja po wielkim karambolu gdzie wywalił się prawie cały peleton... :confused::facepalm:

PS. a podobno Siódemka jest szczęśliwa... tutaj w Mam Pewniaka tylko dla nielicznych :boss:
Nawet @Siedem sobie nie poradził...
Akurat tym razem było kilka pewniaczkow i to takich murowanych .
 
Akurat tym razem było kilka pewniaczkow i to takich murowanych .
Kilka pewniaków, ale wiele z nich stało nisko, a w przypadku Rebeasti to nawet bardzo nisko... a ja postawiłem na typ 1.50 czyli w miarę bezpieczny, to musiała akurat się obudzić Andrade po tych 3 ostatnich porażkach przed czasem, całe piękno mma i LMS poszedł... :confused:
A wystarczyło nie śledzić YT tylko zaufać intuicji i by weszła Godinez po 1.57....

A kolega to miał chyba najwięcej radości z nas wszystkich typujących, bo nie dość że wygrał Tom (ale się cieszyłem :yahoo:że może obudziłem sąsiadów :lol:) nokautując Ruska to jeszcze typ wszedł 1.85, czyli podwójna satysfakcja. :applause::boss:
 
Kilka pewniaków, ale wiele z nich stało nisko, a w przypadku Rebeasti to nawet bardzo nisko... a ja postawiłem na typ 1.50 czyli w miarę bezpieczny, to musiała akurat się obudzić Andrade po tych 3 ostatnich porażkach przed czasem, całe piękno mma i LMS poszedł... :confused:
A wystarczyło nie śledzić YT tylko zaufać intuicji i by weszła Godinez po 1.57....

A kolega to miał chyba najwięcej radości z nas wszystkich typujących, bo nie dość że wygrał Tom (ale się cieszyłem :yahoo:że może obudziłem sąsiadów :lol:) nokautując Ruska to jeszcze typ wszedł 1.85, czyli podwójna satysfakcja. :applause::boss:
To że najebał kacapa to mały bonusik. Po tym jak wjechał w Tybure czułem że jednowymiarowy rusek będzie leżał i to możliwe że szybko. Choć nie powiem, chciałem zaryzykować andrade lub poatana. Dernowa jest wybitnie przereklamowana w MMA. Brak stójki a nie ma opcji że każdego podda. Jest co najwyzej średnia.
Na marginesie także jeśli chodzi o urodę. Mogłaby już zainwestować w operacje nosa.
 
To że najebał kacapa to mały bonusik. Po tym jak wjechał w Tybure czułem że jednowymiarowy rusek będzie leżał i to możliwe że szybko. Choć nie powiem, chciałem zaryzykować andrade lub poatana. Dernowa jest wybitnie przereklamowana w MMA. Brak stójki a nie ma opcji że każdego podda. Jest co najwyzej średnia.
Na marginesie także jeśli chodzi o urodę. Mogłaby już zainwestować w operacje nosa.
Trochę mnie zmyliła ta jej ostatnia walka z Hill gdzie radziła sobie w stójce nie najgorzej, plus Andrade i jej seria porażek... w tym przez LKO1 (2.20) z Chinką Yan z którą to Dern pól roku wcześniej przegrała na pkt po 5 rundach... A co do Toma był też dla mnie faworytem, ale było też duże ryzyko że długoręki Rusek może go mocno trafić, bo ma czym w przeciwieństwie do Tybury, który oprócz cardio to chyba nie miał nic na Toma. :boss:
 
No więc oficjalnie, część Last Man Standing pierwszego sezonu Mam Pewniaka zostaje zakończona na odcinku siódmym.

1. miejsce zajmuje @Cassius42
2. miejsce zajmuje @osk
3. miejsce zajmuje @Hellah

Tak przedstawia się podium po pierwszym sezonie części LMS.

Najwyższe trafione kursy (LMS):

s01e01 - w4ar i SigisMundis - 3.00 (Miljan Zdravkovic)
s01e02 - Endrju Golara, Risky i Hellah - 2.20 (Mateusz Gamrot)
s01e03 - Hellah - 2.05 (JJ Aldrich)
s01e04 - osk - 2.30 (Rafał Haratyk)
s01e05 - Cassius42 - 1.60 (Trevor Peek)
s01e06 - Cassius42 - 1.65 (Elves Brener)

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w pierwszym sezonie LMS! Tabela poniżej:



Do dokończenia zostaje nam oczywiście część Najlepszy Typer, gdzie pozostały trzy kolejki.

s01e08 - UFC Fight Night: Allen vs Craig
s01e09 - UFC Fight Night: Dariush vs Tsarukyan
s01e10 - UFC Fight Night: Song vs Gutierrez

Myślę, że jak najbardziej wszystko może się jeszcze zmienić w tej kategorii :jjsmile:
 
No więc oficjalnie, część Last Man Standing pierwszego sezonu Mam Pewniaka zostaje zakończona na odcinku siódmym.

1. miejsce zajmuje @Cassius42
2. miejsce zajmuje @osk
3. miejsce zajmuje @Hellah

Tak przedstawia się podium po pierwszym sezonie części LMS.

Najwyższe trafione kursy (LMS):

s01e01 - w4ar i SigisMundis - 3.00 (Miljan Zdravkovic)
s01e02 - Endrju Golara, Risky i Hellah - 2.20 (Mateusz Gamrot)
s01e03 - Hellah - 2.05 (JJ Aldrich)
s01e04 - osk - 2.30 (Rafał Haratyk)
s01e05 - Cassius42 - 1.60 (Trevor Peek)
s01e06 - Cassius42 - 1.65 (Elves Brener)

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w pierwszym sezonie LMS! Tabela poniżej:



Do dokończenia zostaje nam oczywiście część Najlepszy Typer, gdzie pozostały trzy kolejki.

s01e08 - UFC Fight Night: Allen vs Craig
s01e09 - UFC Fight Night: Dariush vs Tsarukyan
s01e10 - UFC Fight Night: Song vs Gutierrez

Myślę, że jak najbardziej wszystko może się jeszcze zmienić w tej kategorii :jjsmile:

A ja to byłem przekonany że jak się nie trafi typa to się nie wygra LMS...
I chyba znów mam za dużo policzonych punktów bo po 6 odcinkach miałem 19,79 (po moich poprawkach) a teraz po 7.... 21,77 :confused: pomimo nie trafionego typu... Czyżbym musiał sprawdzić znowu wszystkie typy... :boss::lol:
:benny: :roberteyeblinking:
 
Last edited:
Mam Pewniaka s01e08 - UFC Fight Night: Allen vs Craig
Walka wieczoru:

185 lb: Brendan Allen 1.35 - 3.25 Paul Craig

Karta główna:

170 lb: Jake Matthews 3.00 - 1.40 Michael Morales
155 lb: Jordan Leavitt 3.00 - 1.40 Chase Hooper
135 lb: Payton Talbott 1.18 - 5.00 Nick Aguirre
115 lb: Amanda Ribas 1.33 - 3.40 Luana Pinheiro
170 lb: Uros Medic 1.40 - 3.00 Jonny Parsons

Karta wstępna:

185 lb: Cesar Almeida 2.20 - 1.67 Christian Leroy Duncan
155 lb: Nikolas Motta 1.67 - 2.20 Trey Ogden
135 lb: Lucie Pudilova 2.35 - 1.60 Ailin Perez
265 lb: Mick Parkin 1.28 - 3.70 Caio Machado
145 lb: Jonathan Pearce 1.65 - 2.25 Joanderson Brito
135 lb: Chad Angeliger 2.60 - 1.50 Jose Johnson
125 lb: Charles Johnson 1.90 - 1.90 Rafael Estevam
145 lb: Lucas Alexander 1.33 - 3.40 Jeka Saragih
Do gry zapraszam - @Roshi @Cassius42 @SigisMundis @Miskatonic @TheAwesomeOne @Siedem @GypsyKing @Reptile @tobiVC @osk @Hellah @Risky @w4ar @Gaara @TheNotoriusAdam @gostyniak @Drzewo @Jakub Madej @zychal @Olo @Zuku @Endrju Golara @q. @Goat Talk @TomOne @ninja @Clemenza08 @Snoozeman @Polish Experiment @kraks @SeanSugar @MORANES @RaphTaba @Stachu @Wojna @saczken @Mariusz Max Kolonko @Rades @BoLomen @Prorok Izajasz @tHeHiGhL@NdRoBbEr @Warszawski Antek

I od razu też informuję - aktualizacja kursów będzie w środę. Wtedy też postaram się podesłać przypominajki. Od czwartku do niedzieli mnie nie ma, więc podsumowanie będzie wrzucone w poniedziałek (następna gala dopiero 2.12).
 
Back
Top