Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 1

Wygrany musi być. LMS trwa do momentu odpadnięcia wszystkich i wtedy wygrywa osoba z największym wynikiem albo do końca dziesięciu kolejek i wtedy wygrywa też osoba z największym wynikiem :beer:
Czyli mogę już oficjalnie świętować wygranie LMS Mam Pewniaka S01...


:roberteyeblinking: :yahoo::dance::lol:
PS. Ale to chyba NT jest bardziej prestiżowy czy się mylę, czy oba po równo :boss:
 
Czyli mogę już oficjalnie świętować wygranie LMS Mam Pewniaka S01...


:roberteyeblinking: :yahoo::dance::lol:
PS. Ale to chyba NT jest bardziej prestiżowy czy się mylę, czy oba po równo :boss:

Najbardziej prestiżowy jest ten w którym mam wyższą pozycję w rankingu.


Rafael Estevam 1.90
 
Czyli mogę już oficjalnie świętować wygranie LMS Mam Pewniaka S01...


:roberteyeblinking: :yahoo::dance::lol:
PS. Ale to chyba NT jest bardziej prestiżowy czy się mylę, czy oba po równo :boss:

Najbardziej prestiżowy to może będzie P4P, ale jego stworzę w trakcie drugiego sezonu dopiero, bo teraz tabela wynika sama z siebie na razie. Od drugiego sezonu trochę więcej liczenia, trochę tabelek więcej bedzie
 
Najbardziej prestiżowy to może będzie P4P, ale jego stworzę w trakcie drugiego sezonu dopiero, bo teraz tabela wynika sama z siebie na razie. Od drugiego sezonu trochę więcej liczenia, trochę tabelek więcej bedzie
P4P to będzie jakieś połączenie LMS i NT w jeden ranking...
:benny: :zakręcony:
 
Aktualizacja kursów

Walka wieczoru:

185 lb: Brendan Allen 1.25 - 4.10 Paul Craig

Karta główna:

170 lb: Jake Matthews 3.35 - 1.34 Michael Morales
155 lb: Jordan Leavitt 2.80 - 1.46 Chase Hooper
135 lb: Payton Talbott 1.13 - 6.25 Nick Aguirre
115 lb: Amanda Ribas 1.41 - 3.00 Luana Pinheiro
170 lb: Uros Medic 2.20 - 1.68 Myktybek Orolbai

Karta wstępna:

155 lb: Nikolas Motta 1.80 - 2.05 Trey Ogden
135 lb: Lucie Pudilova 2.64 - 1.51 Ailin Perez
265 lb: Mick Parkin 1.28 - 3.85 Caio Machado
145 lb: Jonathan Pearce 1.77 - 2.10 Joanderson Brito
135 lb: Chad Angeliger 2.60 - 1.52 Jose Johnson
125 lb: Charles Johnson 2.20 - 1.70 Rafael Estevam
145 lb: Lucas Alexander 1.20 - 4.80 Jeka Saragih
185 lb: Christian Leroy Duncan 1.25 - 3.85 Denis Tiuliulin

Uros Medic - zmiana rywala - @w4ar
Cesar Almeida vs Christian Leroy Duncan - walka odwołana - @GypsyKing

Oznaczeń w tym tygodniu więcej nie będzie - daję je więc teraz jedynie. Jeszcze jedna aktualizacja kursów powinna pojawić się prawdopodobnie w piątek. Jak tylko będą kursy na dwie nowe walki, które się pojawiły, to będę uzupełniał post tutaj.

@Roshi @Cassius42 @SigisMundis @Miskatonic @TheAwesomeOne @tobiVC @osk @Hellah @Risky @Gaara @TheNotoriusAdam @gostyniak @zychal @Jakub Madej @Olo @Zuku @Endrju Golara @q. @Goat Talk @TomOne @ninja @Clemenza08 @Polish Experiment @kraks @SeanSugar @MORANES @RaphTaba @Stachu @Wojna @saczken @Mariusz Max Kolonko @Rades @BoLomen @tHeHiGhL@NdRoBbEr
 
Last edited:
Aktualizacja kursów

Walka wieczoru:

185 lb: Brendan Allen 1.25 - 4.10 Paul Craig

Karta główna:

170 lb: Jake Matthews 3.35 - 1.34 Michael Morales
155 lb: Jordan Leavitt 2.80 - 1.46 Chase Hooper
135 lb: Payton Talbott 1.13 - 6.25 Nick Aguirre
115 lb: Amanda Ribas 1.41 - 3.00 Luana Pinheiro
170 lb: Uros Medic - Myktybek Orolbai

Karta wstępna:

155 lb: Nikolas Motta 1.80 - 2.05 Trey Ogden
135 lb: Lucie Pudilova 2.64 - 1.51 Ailin Perez
265 lb: Mick Parkin 1.28 - 3.85 Caio Machado
145 lb: Jonathan Pearce 1.77 - 2.10 Joanderson Brito
135 lb: Chad Angeliger 2.60 - 1.52 Jose Johnson
125 lb: Charles Johnson 2.20 - 1.70 Rafael Estevam
145 lb: Lucas Alexander 1.20 - 4.80 Jeka Saragih
185 lb: Christian Leroy Duncan - Denis Tiuliulin

Uros Medic - zmiana rywala - @w4ar
Cesar Almeida vs Christian Leroy Duncan - walka odwołana - @GypsyKing

Oznaczeń w tym tygodniu więcej nie będzie - daję je więc teraz jedynie. Jeszcze jedna aktualizacja kursów powinna pojawić się prawdopodobnie w piątek. Jak tylko będą kursy na dwie nowe walki, które się pojawiły, to będę uzupełniał post tutaj.

@Roshi @Cassius42 @SigisMundis @Miskatonic @TheAwesomeOne @tobiVC @osk @Hellah @Risky @Gaara @TheNotoriusAdam @gostyniak @zychal @Jakub Madej @Olo @Zuku @Endrju Golara @q. @Goat Talk @TomOne @ninja @Clemenza08 @Polish Experiment @kraks @SeanSugar @MORANES @RaphTaba @Stachu @Wojna @saczken @Mariusz Max Kolonko @Rades @BoLomen @tHeHiGhL@NdRoBbEr
Tylko żeby później redaktor liczył dobrze po kursach w czasie jakie były aktualne gdy wstawiali je typujący userzy...
Bo gdy jest więcej aktualizacji to jednak i więcej zamieszania z tego wynika, ale będę trzymał rękę na pulsie. :hi: :beer::lol::boss:
 
Działasz coś w tej kwestii z Jackiem?
7-gif.67531
 
Jak Hooper go zrobi z palcem w dupie, powodzenia :tiphatb: ten Johnson to też niezły typ, gość trenuje u siebie i chyba jest własnym hedkołczem.

Ps: ile jeszcze kolejek? 3 włącznie z tą?
 
Back
Top