Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 1

TOP 10: (nieoficjalnie) :bye:
1. Roshi - 51.61 (1.) =
2. Cassius42 - 41.55 (2.) =
3. TheAwesomeOne - 23.58 (7.) + awans!
4. SigisMundis - 18.00 (3.) - spadek
5. Siedem - 14.97 (4.) -
6. Reptile - 14.00 (5.) -
7. Miskatonic - 13.44 (6.) -
8. GypsyKing - 7.59 (8.) =
9. TheNotoriusAdam - 6.94 (9.) =
10. tobiVC - 6.73 (10.) =

Tak powinna wyglądać czołówka po 8 odcinkach gdyby nie Mike "End of the fight" Beltran :poke: nie chciał się pokazać...
Ja i kolega @TheAwesomeOne stawialiśmy na Ogdena (2.10)
:siara: :boss:
 
Rzeczywiście. To może w takim razie typujemy PFL 10 piątkową, żeby przyspieszyć? Wtedy gala UFC FN: Dariush vs Tsarukyan będzie kończyć sezon.


Oznaczam osoby, które wzięły udział w ostatniej kolejce - dajcie znać, czy typujemy PFL 10 z fajną kartą?

@Warszawski Antek @Prorok Izajasz @Snoozeman @ninja @q. @Endrju Golara @Zuku @Goat Talk @zychal @Drzewo @Gaara @w4ar @Hellah @osk @tobiVC @TheNotoriusAdam @GypsyKing @TheAwesomeOne @Miskatonic @Reptile @Siedem @SigisMundis @Cassius42 @Roshi

Głosujemy do końca dnia albo przegłosowania większości.

Tabela po s01e08:


Jestem za tym by było jak dotąd tylko UFC i KSW... a nie żadne inne federację, żeby to chociaż było UFC z PFL (wybór), ale nie same tylko PFL... z 8 odpadkami po UFC i 1 niedoszłym... :confused:
Nie powinno się zmieniać zasad i to już na samej końcówce typowań...
Przecież PFL nie jest specjalnie popularne na Cohones, czego dowodem jest lista komentarzy pod postami o gali.
:boss:

ME: (1-3 UFC) VS (7-5 UFC)
(0-2, 2-2, 4-3, 14-7, 1-1, 5-2
0-1 Contender
A 2 Sezon mógłby się wtedy zacząć 16.12.23 od mocnego wejścia, czyli gali UFC 296 :bye:
Screenshot_2023-11-20-20-25-24-957~2.jpg

:bye:
:boss: :siara:::really::
 
Last edited:
Jestem za tym by było jak dotąd tylko UFC i KSW... a nie żadne inne federację, żeby to chociaż było UFC z PFL (wybór), ale nie same tylko PFL... z 8 odpadkami po UFC i 1 niedoszłym... :confused:
Nie powinno się zmieniać zasad i to już na samej końcówce typowań...
Przecież PFL nie jest specjalnie popularne na Cohones, czego dowodem jest lista komentarzy pod postami o gali.
:boss:

ME: (1-3 UFC) VS (7-5 UFC)
(0-2, 2-2, 4-3, 14-7, 1-1, 5-2
0-1 Contender
:boss: :siara:::really::
Niby tak, ale to je forum o mma a nie ufc :fjedzia:
 
Jestem za tym by było jak dotąd tylko UFC i KSW... a nie żadne inne federację, żeby to chociaż było UFC z PFL (wybór), ale nie same tylko PFL... z 8 odpadkami po UFC i 1 niedoszłym... :confused:
Nie powinno się zmieniać zasad i to już na samej końcówce typowań...
Przecież PFL nie jest specjalnie popularne na Cohones, czego dowodem jest lista komentarzy pod postami o gali.
:boss:

ME: (1-3 UFC) VS (7-5 UFC)
(0-2, 2-2, 4-3, 14-7, 1-1, 5-2
0-1 Contender
:boss: :siara:::really::

:blebleble:
 
No rzeczywiście, to jest fakt, trudno się z tym nie zgodzić.
Gdyby to były prawdziwe zakłady to i owszem, a tak to rozrywka jak każda inna, a że nasza nagle zamiast filmu o zwykłym złodzieju nagle zaczyna przypominać Indianę Jonesa i kryształową czaszkę, to już inna sprawa :suchykarol:

Choć myślę, że osoby w czołówce mogą mieć mocno spięte kręgosłupy moralne i nie zgodzić się na wejście kamiennej kuli która miażdży wszystko i wszystkich po drodze... :crazy:

Ale mamy na szczęście demokrację, więc osoby w czołówce to mniejszość :jarolaugh:
 
Gdyby to były prawdziwe zakłady to i owszem, a tak to rozrywka jak każda inna, a że nasza nagle zamiast filmu o zwykłym złodzieju nagle zaczyna przypominać Indianę Jonesa i kryształową czaszkę, to już inna sprawa :suchykarol:

Choć myślę, że osoby w czołówce mogą mieć mocno spięte kręgosłupy moralne i nie zgodzić się na wejście kamiennej kuli która miażdży wszystko i wszystkich po drodze... :crazy:

Ale mamy na szczęście demokrację, więc osoby w czołówce to mniejszość :jarolaugh:
Napisał kolega na 17 miejscu, z 1 typem trafionym (4,6 Brundage) robiący sobie jaja z typowania i obstawiający na ogół najwyższe typy... :boss: :lol:
 
TOP 10: (nieoficjalnie) :bye:
1. Roshi - 51.61 (1.) =
2. Cassius42 - 41.55 (2.) =
3. TheAwesomeOne - 23.58 (7.) + awans!
4. SigisMundis - 18.00 (3.) - spadek
5. Siedem - 14.97 (4.) -
6. Reptile - 14.00 (5.) -
7. Miskatonic - 13.44 (6.) -
8. GypsyKing - 7.59 (8.) =
9. TheNotoriusAdam - 6.94 (9.) =
10. tobiVC - 6.73 (10.) =

Tak powinna wyglądać czołówka po 8 odcinkach gdyby nie Mike "End of the fight" Beltran :poke: nie chciał się pokazać...
Ja i kolega @TheAwesomeOne stawialiśmy na Ogdena (2.10)
:siara: :boss:
:najmancoty:
 
Ale dotąd tak było...a nie w 9 odcinku radykalne zmiany w typowaniu...
Już raz coś zmienialiśmy z tego co pamiętam, roszczenia można mieć o gromde czy inne boksy w tej zabawie, ale jeśli idzie o galę MMA jednej z najlepszych czy najsławniejszych organizacji no to tu już się gryzie bo tak jak Andrzej wspomniał to forum o MMA a nie KSW i UFC.
 
Mnie to obojętne, natomiast teraz PFL po wchłonięciu Belka można spokojnie nazwać drugą organizacją na świecie.
 
Już raz coś zmienialiśmy z tego co pamiętam, roszczenia można mieć o gromde czy inne boksy w tej zabawie, ale jeśli idzie o galę MMA jednej z najlepszych czy najsławniejszych organizacji no to tu już się gryzie bo tak jak Andrzej wspomniał to forum o MMA a nie KSW i UFC.
Nie było zmienione... :boss:
 
Rzeczywiście. To może w takim razie typujemy PFL 10 piątkową, żeby przyspieszyć? Wtedy gala UFC FN: Dariush vs Tsarukyan będzie kończyć sezon.


Oznaczam osoby, które wzięły udział w ostatniej kolejce - dajcie znać, czy typujemy PFL 10 z fajną kartą?

@Warszawski Antek @Prorok Izajasz @Snoozeman @ninja @q. @Endrju Golara @Zuku @Goat Talk @zychal @Drzewo @Gaara @w4ar @Hellah @osk @tobiVC @TheNotoriusAdam @GypsyKing @TheAwesomeOne @Miskatonic @Reptile @Siedem @SigisMundis @Cassius42 @Roshi

Głosujemy do końca dnia albo przegłosowania większości.

Tabela po s01e08:


Rzeczywiście. To może w takim razie typujemy PFL 10 piątkową, żeby przyspieszyć? Wtedy gala UFC FN: Dariush vs Tsarukyan będzie kończyć sezon.
1.
Screenshot_2023-11-21-17-22-01-420~2.jpg

2.
Screenshot_2023-11-21-17-39-31-743~2.jpg

@Jakub Madej
Czyli co nagle (przyspieszenie sezonu) to po diable...
Nie zmieniamy zasad (typowanych gal) w trakcie sezonu, tylko konsekwentnie kończymy. :boss:
 
Rzeczywiście. To może w takim razie typujemy PFL 10 piątkową, żeby przyspieszyć? Wtedy gala UFC FN: Dariush vs Tsarukyan będzie kończyć sezon.
1.
View attachment 84553
2.
View attachment 84554
@Jakub Madej
Czyli co nagle (przyspieszenie sezonu) to po diable...
Nie zmieniamy zasad (typowanych gal) w trakcie sezonu, tylko konsekwentnie kończymy. :boss:
Ty mnie tu paragrafami nie strasz, bo aktywuję procedurę ban i tyle będzie
 
Zostajemy przy starym układzie, czyli następny odcinek to gala UFC 2.12. Trochę spraw prywatnych mi się nawarstwiło i nie dam rady ogarnąć tego tygodnia, zresztą PFL już pojutrze, więc mało czasu zostało.

S01E09 - 02.12
S01E10 - 09.12

S02E01 - 16.12

:boss:

:OK:
 
Back
Top