Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 1

@Jakub Madej co to ma być, gala trwa, jakie zmienianie typów? Macie po 1, znaczy @Miskatonic musi mieć 1 punkt żeby mi nie uciekł, bo jak tak to ja zmieniam sobie na Caio bo mi też nie weszło.
Nie ma takiego bicia, ja wnosze protest oficjalny i chuj.
 
@Jakub Madej co to ma być, gala trwa, jakie zmienianie typów? Macie po 1, znaczy @Miskatonic musi mieć 1 punkt żeby mi nie uciekł, bo jak tak to ja zmieniam sobie na Caio bo mi też nie weszło.
Nie ma takiego bicia, ja wnosze protest oficjalny i chuj.
No wcześniej chyba nie było możliwości zmian, ale ja jestem za tym żeby chyba nie zmieniać reguł w trakcie gry, a na pewno nie tego żeby była możliwość typowania dopiero w trakcie już trwającej gali, bo np. mam 2 typy i nie mogę się zdecydować, a potem po 1 takiej walce obstawiam sobie spokojnie 2, tutaj powinno się decydować przed rozpoczęciem gali na typy mamy czas tydzień, a czasami nawet 2 tygodnie :boss:
 
Nie wiem co wy tam pierdolicie. Walka wypadła, to była zmiana typu. Co to jakaś fizyka kwantowa? :travolta:

Za takie pierdolenie przy stole z kartami, na dzikim zachodzie, już bym do was zaczął strzelać :beczka:
 
Nie wiem co wy tam pierdolicie. Walka wypadła, to była zmiana typu. Co to jakaś fizyka kwantowa? :travolta:

Za takie pierdolenie przy stole z kartami, na dzikim zachodzie, już bym do was zaczął strzelać :beczka:
Walka wypadła w dzień gali, masz pecha, rozliczone po 1.0
 
Walka wypadła w dzień gali, masz pecha, rozliczone po 1.0
Cicho tam. Elegancko wchodzą typy a ty zazdrość, zawiść, zamiast starać się mieć więcej!

hoezaay-sup.gif
 
Cicho tam. Elegancko wchodzą typy a ty zazdrość, zawiść, zamiast starać się mieć więcej!

hoezaay-sup.gif
Powinna o tym zdecydować NKC (Niezależna Komisja Cohones) z osobami obiektywnymi, czyli takimi co nie typują w Mam Pewniaka bo mamy jednak do czynienia z nietypowym i dość szczególnym przypadkiem wypadnięcia zawodnika.
PS. A wcześniej były takie przypadki w Mam Pewniaka, czy to precedens, a jak tak to jak to wyglądało. :boss:
:boss: :roberteyeblinking:
 
No wcześniej chyba nie było możliwości zmian, ale ja jestem za tym żeby chyba nie zmieniać reguł w trakcie gry, a na pewno nie tego żeby była możliwość typowania dopiero w trakcie już trwającej gali, bo np. mam 2 typy i nie mogę się zdecydować, a potem po 1 takiej walce obstawiam sobie spokojnie 2, tutaj powinno się decydować przed rozpoczęciem gali na typy mamy czas tydzień, a czasami nawet 2 tygodnie :boss:

Czy wszyscy są tu trzeźwi? Od samego początku zabawy w przypadku wypadnięcia zawodnika z rozpiski należy podać nowy typ, co uczynił m.in. Jakub, który wstępnie typował Rodolfo z Petrosyanem.
 
Czy wszyscy są tu trzeźwi? Od samego początku zabawy w przypadku wypadnięcia zawodnika z rozpiski należy podać nowy typ, co uczynił m.in. Jakub, który wstępnie typował Rodolfo z Petrosyanem.
Jak gość wypadł w ostatniej chwili no to tak nie było wcześniej i to jest nowa sytuacja w zabawie, jak coś się stało z walka to była dawana jako 1.0, na przyszły sezon trzeba stworzyć okienko czasowe do typowania, najlepiej 3 dni z dniem gali włącznie lub nawet krócej, 2 dni a później a takim przypadku to trudno, gramy o złote kalesony jak na razie więc wiesz.
 
Jak gość wypadł w ostatniej chwili no to tak nie było wcześniej i to jest nowa sytuacja w zabawie, jak coś się stało z walka to była dawana jako 1.0, na przyszły sezon trzeba stworzyć okienko czasowe do typowania, najlepiej 3 dni z dniem gali włącznie lub nawet krócej, 2 dni a później a takim przypadku to trudno, gramy o złote kalesony jak na razie więc wiesz.
A to są jednak nagrody :bye::dance: a koledzy nie podawali rozmiarów tych złotych kaleson :lol:
 
To był mój pierwszy typ który skasowałem :lesnarhappy:
Fajnie że ktoś postawił, zobaczymy, powodzenia :)

Ja wyszedłem z założenia że kurs podobny a Bruna to myślę większy pewniak niż chimeryczny Rodolfo choć nie zdziwię się wcale jeśli to i to wejdzie.
No i nie zobaczyliśmy tej wałeczki...
 
Czy wszyscy są tu trzeźwi? Od samego początku zabawy w przypadku wypadnięcia zawodnika z rozpiski należy podać nowy typ, co uczynił m.in. Jakub, który wstępnie typował Rodolfo z Petrosyanem.
Mi bardziej chodziło o przypadek kolegi
Screenshot_2023-11-05-16-05-11-082~2.jpg

który dał swój pierwszy typ dopiero po 2.00, czyli w trakcie gali, a w zapowiedzi Mam Pewniaka było że trzeba typować do jej rozpoczęcia. :boss:
 
A redaktor @Jacek Madej nie wrzucił jeszcze pełnych wyników bo pewnie hucznie obchodzi swoje urodziny :beer: :bye:
Ale dzięki temu mamy ciekawą dyskusję w tym temacie. :boss: w gronie Top 5 :bye:
 
Back
Top