Mam Pewniaka Mam Pewniaka - Sezon 1

Do końca sezonu jeszcze 5 gal :fjedzia:
Jeszcze prawie wszyscy teoretycznie mają szansę bo iloczyn robi tu sporą robotę... a kolega pisał jednak o następnej gali, o co będzie bardzo trudno, a może nawet nie możliwe bo to zależy też od wysokości dostępnego kursu. :boss:
 
Jeszcze prawie wszyscy teoretycznie mają szansę bo iloczyn robi tu sporą robotę... a kolega pisał jednak o następnej gali, o co będzie bardzo trudno, a może nawet nie możliwe bo to zależy też od wysokości dostępnego kursu. :boss:
Kurwa! Chodziło mi o to, że się wywróci na kolejnym płotku a ja go przeskoczę w tym wyścigu :boystop:
 
Kurwa! Chodziło mi o to, że się wywróci na kolejnym płotku a ja go przeskoczę w tym wyścigu :boystop:
Czym bliżej mety płotki będą wyższe... bo niektórzy pewnie będą też podchodzili bardziej taktycznie, a inni bardziej zaryzykują wysokie typy. Półmetek za nami może się jeszcze dużo wydarzyć. :boss:
 
Andrzej tu tak cwaniakuje a za tydzień dostanie kopa i spadnie z podium, mówiłem że będę w top 5? A to jeszcze nie koniec.
:cool:
Na pewno nie za tydzień kolego...
s01e06 - 04.11 - UFC Fight Night: Almeida vs Lewis
A później kto wie co będzie, a to nie ja cwaniakuję tylko rzeczowo to wyjaśniłem kolego Adrianie. :boss:
 
Na pewno nie za tydzień kolego...
s01e06 - 04.11 - UFC Fight Night: Almeida vs Lewis
A później kto wie co będzie, a to nie ja cwaniakuję tylko rzeczowo to wyjaśniłem kolego Adrianie. :boss:
Ej czy wam się sufit na łeb spierdolił? Wczoraj jakiś gość mi wkręcał że piszę z nim na raz z 3 multikont i sam sobie odpowiadam a ty mi dziś z jakimś kurwa Adrianem wyskakujesz, ogarnijcie się.

Cassius=miskatonic? To ładnie sam siebie na oczach moderatora sprzedałeś Andrzejeczku :corn:
 
Ej czy wam się sufit na łeb spierdolił? Wczoraj jakiś gość mi wkręcał że piszę z nim na raz z 3 multikont i sam sobie odpowiadam a ty mi dziś z jakimś kurwa Adrianem wyskakujesz, ogarnijcie się.

Cassius=miskatonic? To ładnie sam siebie na oczach moderatora sprzedałeś Andrzejeczku :corn:
Zaszło małe nieporozumienie... bo kolega wcześniej napisał do mnie Janusz... a teraz Andrzej to myślałem, że to do mnie (sprawdziłem dopiero później) :lol: :confused:. A ja z userem @Miskatonic nie mam nic wspólnego oprócz tego że jesteśmy razem na podium w typowaniu. A Adrian to z Ucho Prezesa o naszym PAD, czyli Andrzeju. :boss:
 
Mam Pewniaka s01e06: UFC Fight Night: Almeida vs Lewis

Walka wieczoru:

265 lb: Jailton Almeida 1.20 - 4.60 Derrick Lewis

Karta główna:

170 lb: Gabriel Bonfim 1.20 - 4.60 Nicolas Dalby
265 lb: Rodrigo Nascimento 1.50 - 2.60 Don’Tale Mayes
185 lb: Caio Borralho 1.35 - 3.25 Abus Magomedov
185 lb: Rodolfo Vieira 1.90 - 1.90 Armen Petrosyan
155 lb: Ismael Bonfim 1.22 - 4.40 Vinc Pichel

Karta wstępna:

155 lb: Elves Brener 1.65 - 2.25 Esteban Ribovics
135 lb: Daniel Marcos 1.42 - 2.90 Victor Hugo
170 lb: Elizeu Zaleski 3.40 - 1.33 Rinat Fakhretdinov
205 lb: Vitor Petrino 1.40 - 3.00 Modestas Bukauskas
115 lb: Angela Hill 2.00 - 1.80 Denise Gomes
115 lb: Montserrat Conejo Ruiz 4.40 - 1.22 Eduarda Moura
155 lb: Kaue Fernandes 2.25 - 1.65 Marc Diakiese​

Do Last Man Standing zapraszam - @Cassius42 @osk

Do Najlepszy Typer zapraszam - @Roshi @Cassius42 @Miskatonic @SigisMundis @Siedem @Hellah @Gaara @osk @GypsyKing @Drzewo @tobiVC @TheAwesomeOne @Jakub Madej @zychal @w4ar @Reptile @Olo @TheNotoriusAdam @Risky @Zuku @gostyniak @Endrju Golara @q. @respect @TomOne @ninja @Clemenza08 @Goat Talk @Polish Experiment @kraks @SeanSugar @MORANES @RaphTaba @Stachu @Wojna @saczken @Mariusz Max Kolonko @Rades @BoLomen @Prorok Izajasz @tHeHiGhL@NdRoBbEr @Warszawski Antek @Snoozeman
 
Rodolfo Vieira
To był mój pierwszy typ który skasowałem :lesnarhappy:
Fajnie że ktoś postawił, zobaczymy, powodzenia :)

Ja wyszedłem z założenia że kurs podobny a Bruna to myślę większy pewniak niż chimeryczny Rodolfo choć nie zdziwię się wcale jeśli to i to wejdzie.
 
To był mój pierwszy typ który skasowałem :lesnarhappy:
Fajnie że ktoś postawił, zobaczymy, powodzenia :)

Ja wyszedłem z założenia że kurs podobny a Bruna to myślę większy pewniak niż chimeryczny Rodolfo choć nie zdziwię się wcale jeśli to i to wejdzie.
Szczerze, to tak nisko nie zszedłem w rozpisce. Ale faktycznie kurs podobny, a Gomes dostała przeciwniczkę pod rozjechanie.
 
Angela Hill 2.00

MMAtematyka mówi, że Denise przegrała z
Loma.png
a Angela wygrała i potrafi się bić z babochłopami. :śmiech:
 
Last edited:
Back
Top