Malina się napie...la w tę sobotę !

Gdyby nie to, że mam już od dłuższego czasu plany sobotę, to wpadłbym to zobaczyć. Mam nadzieję, że Malina rozjedzie tego zawodnika rugby jak Cain Big Foota. Cohones jest z Tobą! WARRRR!!!
 
Pudzian mawia "Polska górą". Nie pozostaje mi nic jak powiedzieć "Cohones górą":-)



Dzieki Wszystkim:-)



Plakat zajebiście chujowy, nie mówię ze nie:-)
 
Rugbista może i ma doświadczenie w grapplingu, ale Malinowsky wie, że prawdziwa siła techniki się nie boi :-)
 
Powodzenia malinowsky, trzymam kciuki i liczę na jakieś video z walki :). WAR!
 
Malina w ogóle trenował uprzednio MMA, czy wychodzi do walki niejako z marszu? Jeśli nie trenował, to obawiam się, że dobrze zbudowany sportowiec, a na takiego wygląda jego przeciwnik, powinien sobie poradzić bez problemu... niemniej oczywiście sercem za malinowskym, równy gość z niego.
 
Powodzenia! Życzę wygranej przez balaszkę :)



Jeżeli przegrasz, to już do końca świata Benson w każdej walce będzie wygrywał oszukanym splitem!


@edit Chmura to się zgraliśmy.
 
Ja życzę niejednogłośną decyzję - za to, że się tak często z Bensona śmiał.
 
Malina, idąc za radami Mirka Oknińskiego, nie rozgrzewaj się przed walką, żeby się nie zmęczyć ;)
 
Malina jako że reprezentujesz forum to pamiętaj, że lay n pray jest zakazane. Zapierdol kołowrotek i wygraj to.



#malinaundisputedchampion
 
Forza Malina!

Jak chyba każdy tutaj życzę powodzenia.
A z meblościanką to akurat Malina miał rację, o czym pokazała dobitnie historia.
 
ce78915802_najpierw_bula_i_lokiec.jpg
 
kaczucha, pierdolisz, ze to Ty zalozyles ten fp... haha. no prosze powiedz, ze to nieprawda.
 
Nie chciałbym być w skórze Maliny, takie napięcie przed dosyć poważną walką na pewno nie popłaca, ale jak wszyscy życzą powodzenia to ja również chciałbym to zrobić!
 
Abyś pojechał przeciwnika tak jak Kawulski Ciebie na konfie i niech moc meblościanki bedzie z Tobą!
 
Kurwa kaczka jesteś zdrowo jebnięty :D

Pan Malinowski ma za sobą jeden przegrany bój na argumenty z właścicielem federacji KSw - Maciejem Kawulskim. Poległ wówczas na meblościance.
 
Kaczka jest wszędzie. :-)


Edit: Po przejrzeniu fp muszę przyznać, że leżę na łopatkach. :-)
 
Malina pamiętaj, nie zostawiaj nic w rękach sędziów! :D
 
Back
Top