Maja Staśko zadebiutuje w MMA na HIGH League 4 w Gliwicach

Zaraz, to tego drugiego o tym wywożeniu do lasu na egzekucję to ja nie słyszałem. Co to za historia była?
Jak to się odbyło?

Antek Ch. wywiózł "Dzika" do lasu, a tam czekała już na niego cała ekipa i wykopany dół. Sprawę dokończył "Bobek", po czym wrzucili go do tego dołu i zakopali. Ja w tym czasie stałem z boku i paliłem papierosa. Do dzisiaj nie zatrzymano pięciu osób, które brały w tym udział. Nie wystawiono nawet za nimi Europejskiego Nakazu Aresztowania. Dlaczego? Tego nie wiem.


 
I dzięn dobry na klatce mówił i staruszki na pasach przeprowadzał...

Wiedział z kim sie zadaje, wiedział co robią i z czym sie ta zabawa wiąże.
Wsiąsc do samochodu tylnonapędowego na letnich oponach i sie dziwić że na sniegu wpadło sie w poslizg.
 
To mnie stara mocniej bije jak nie posole :beczka:
beta.png
 
Racja - Batman to frajer na usługach psiarni, a Joker to sympatyczny, choć pierdolnięty, anarcho-nihilista
byku, a w którym momencie batman był na usługach psiarni, jak wiecznie każdy poza Gordonem urządzał na niego polowanie? D:
 
Zesraśko akurat w tym High league robi dobra robotę feministkom. Daje dobre hasła i robi dobre riposty Malikowi. W tym problem. Jest zbyt dobra w feminizmie. O Jezu nie spodziewałem się, że to powiem.
 
byku, a w którym momencie batman był na usługach psiarni, jak wiecznie każdy poza Gordonem urządzał na niego polowanie? D:
Użyłem skrótu myślowego - chodziło mi, że on jest po prostu, jak to mówią amerykańce, "vigilante" (nie wiem, jak to słowo na polski przełożyć), czyli typem który za friko odbębnia psiarską robotę, dokonuje samosądów itp.
 
Użyłem skrótu myślowego - chodziło mi, że on jest po prostu, jak to mówią amerykańce, "vigilante" (nie wiem, jak to słowo na polski przełożyć), czyli typem który za friko odbębnia psiarską robotę, dokonuje samosądów itp.
Vigilante - osoba wymierzająca sprawiedliwość poza prawem np. Batman, Wojownicze żółwie ninja.
 
Ej, sztuki walki to nie przemoc i nie agresja. Kto jak kto ale Forumowicze powinni to wiedzieć. Co innego że się tak jak ona, myślało tak wcześniej XD XD XD.
 
Back
Top