Maja Staśko zadebiutuje w MMA na HIGH League 4 w Gliwicach

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
HIGH_League_4-SM-OGLOSZENIE-3-01-MAJA_STASKO-4K-W1@2x.png


Informacja prasowa:

Najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet, twarz feminizmu i głos polskiej lewicy, Maja Staśko, zadebiutuje w MMA na HIGH League 4! Do starcia z jej udziałem dojdzie 17 września w Arenie Gliwice.

O debiucie Mai Staśko w sportach walki mówiło się już od dłuższego czasu. Przygotowuje się pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników MMA, Piotra Strusa. Feministka postanowiła przyjąć wyzwanie i podpisała umowę z HIGH League.

Na jej debiut nie trzeba będzie długo czekać. W klatce zaprezentuje się już podczas najbliższej gali wysokiej ligi Malika Montany. Wystąpi w starciu na zasadach mieszanych sztuk walki. Nazwisko jej rywalki zostanie ogłoszone wkrótce.

Maja Staśko zasłynęła ze swoich działań na rzecz lewicy i feminizmu. Swoje poglądy wyraża w sposób kontrowersyjny i zdecydowany. Poza gronem fanów towarzyszy jej jeszcze większa grupa krytyków. Nie decyduje się na żadne kompromisy. Jest między innymi autorką książek "Hejt polski", "Gwałt polski" i "Gwałt to przecież komplement". Poza tym jest krytyczką literacką i absolwentką filologii polskiej.

Szefem HIGH League jest raper Malik Montana, z którym Maja Staśko już wcześniej miała nie po drodze. Do ich spotkania i owocnej dyskusji dojdzie w środę, 10 sierpnia, o godz. 20:00 podczas I konferencji przed galą HIGH League 4! Transmisja na YouTube HIGH League, a bilety w sprzedaży na Eventim.pl!

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin.

Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki.

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą.

Bilety na konferencję oraz na galę HIGH League 4 są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie.

Aktualna karta walk gali High League 4:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs TBA - o pas mistrzowski
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Maja Staśko vs TBA
  • Jakub Nowaczkiewicz vs TBA
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk - K-1 w małych rękawicach

 
Ma dużą część gaży przeznaczyć na cele charytatywne. Przez to nie zasługuje na krytykę, nie na hipokryzji wielkiej.
 
Jak już te wszystkie nowatorskie pomysły się ludziom znudzą - a znudzą się prędzej czy później, to to polskie MMA zostanie chyba kompletnie bez majtek. Ani jednego wypromowanego fightera nie będzie, ani jednej sportowej organizacji sprzedającej PPV. Gorzej niż w UK po ogołoceniu tamtejszego rynku przez UFC.

Jakaś tragedia wspólnego pastwiska u nas, każdy patrzy żeby wydoić ile się da, i nie dba o to, co dalej. Polsat z tym PPV przesadnym dokładnie w ten sposób wydoił KSW, że niebawem po 30 latach działania dalej tylko Mamed i Mariusz będą sprzedawać XD XD
 
Last edited:
Ma dużą część gaży przeznaczyć na cele charytatywne. Przez to nie zasługuje na krytykę, nie na hipokryzji wielkiej.
A ktory lewak bierze coś dla siebie? Wszystko dla ludzi! Może na fundacje Pszczółka imienia Maji S. pójdzie
 
Mylisz definicje lewicowca z jakimiś harkorowymi odmianami komunizmu.
Obejrzałem jej rozmowę z córką generała i to nie jest zła dziewczyna. Tyle że ma bardzo ograniczone pole widzenia. Żaden zarzut jak masz 16-20 lat. Ale ona ma już 31 a miałem wrażenie że ma 21. Więc ciężko mi ja oceniać pozytywnie zwłaszcza że jestem podobnego wieku.
 
Obejrzałem jej rozmowę z córką generała i to nie jest zła dziewczyna. Tyle że ma bardzo ograniczone pole widzenia. Żaden zarzut jak masz 16-20 lat. Ale ona ma już 31 a miałem wrażenie że ma 21. Więc ciężko mi ja oceniać pozytywnie zwłaszcza że jestem podobnego wieku.


Ona ma 31 lat???!!! Myślałem że maks 22-24 lata :o o:
 
Jeśli będzie robiła dymy to będę jej kibicował
 
Wiesz że ja też i dla pewności sprawdziłem jak pisałem do Halibuta? Całe szczęście bo wszystko do kasacji poszło
Ja tak szczerze jak kiedyś coś tam było z tą Stasko i ją sprawdziłem to sobie pomyślałem ,,co to za nastka jest ?!"

:beczka:


Ostatnio jak pisałem w HL o jej walce to miałem zawachanie czy pisać 20 plus bo nie byłem pewny czy jest po 20 ;)
 
Back
Top