Magical vs Rafonix na FEN? Patologia youtubowa wkracza do MMA

Status
Not open for further replies.

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Patologia bijaca matki, szczajaca pod siebie, pokazujaca przyrodzenie i to wszystko na zywo na streamach wchodzi do swiata sportow walki.
Grubas jako dowod dal fote z Wolf's Menagment (menadzerowie Szuliego) i mowi o drugiej "gali" w Polsce.
Ktora organizacja upadla tak nisko?
Zapraszam do dyskusji.
 
Najgorszy,ale ta patologia robi największe wyświetlenia,to zaraz różne organizacje się do nich odezwią
 
A ten Rafatus przypadkiem nie dzwonił do KSW i nie mówił, że za kilka lat będzie profesjonalnym zawodnikiem? :crazy:
 
Pewnie znając życie tydzień przed walką, któryś z nich dozna "przypadkowej kontuzji" i tyle będzie z walki, zresztą jakoś nie chce mi się wierzyć że ktos podejmie się organizacji tego gówna

Nie zmienia to faktu, że pewnie w przyszłości, któryś z youtuberów zaliczy debiut w freak-fightcie, wtedy poziom żenady przekroczy to co aktualnie mamy . No chyba że zawalczy ktoś typu AdBuster

Jaram się. Może doczekamy się debiutu Mahonka

W sumie Mahonek ma kosę z Rafonixem, więc jak Rafonix rozjebie Daniela, to co superfight o pas YT ?:irish:
 
Tego grubego przygłupa teorie dzielcie na dwa. Spotykał się ostatnio w Suwałkach z typem, który miał mu ogarniać sprawy związane z tą walką

10151344_268597519984147_1598256653_n.jpg


typ jest liderem zespołu disco polo, serio, więc jak taki koleś, o którym inny youtuber mówił, że po pijaku trzasnął laseczkę jakiemuś typowi w klubie, ogarnia walkę dla Jóźwiaka, to na FEN już nawet nie napluję, bo szkoda mi będzie śliny.



Kto pierwszy wpuści takie bydło i ich widzów na swoją galę, ma gwarancję dożywotniego niewykupienia przeze mnie PPV czy kupienia biletów na galę.
 
Nic z tego cyrku nie wyjdzie, z tego co posłuchałem to galę gdzieś na Mazurach chcą robić, podobno transmisja w PPV (:D) organizator posprzedaje bilety i zniknie...Zresztą przygotowania do walki obu panów są równie profesjonalne co sama "organizacja" pieprząca że walki odbędą się w octagonie...

A sama walka niespecjalna, tu powinien walczyć Łysy Łoboda z Magicalem i to nie w MMA a w wrestlingu z użyciem jajek.
Aha no i ten Magical pieprzący że będzie trenował bodajże dwa razy w tygodniu i to nie w Toruniu a gdzieś 150 km od Torunia, jakby w Toruniu czy Bydgoszczy klubów nie było dla ludzi na jego poziomie.
 
Nic z tego cyrku nie wyjdzie, z tego co posłuchałem to galę gdzieś na Mazurach chcą robić, podobno transmisja w PPV (:D) organizator posprzedaje bilety i zniknie...Zresztą przygotowania do walki obu panów są równie profesjonalne co sama "organizacja" pieprząca że walki odbędą się w octagonie...

A sama walka niespecjalna, tu powinien walczyć Łysy Łoboda z Magicalem i to nie w MMA a w wrestlingu z użyciem jajek.
Aha no i ten Magical pieprzący że będzie trenował bodajże dwa razy w tygodniu i to nie w Toruniu a gdzieś 150 km od Torunia, jakby w Toruniu czy Bydgoszczy klubów nie było dla ludzi na jego poziomie.

Jak znawca :penn:
 
Nie zdziwię się jak wykręcą lepszą oglądalność niż takie Araby, Rubie czy inne Trybsony. Ciekawe jakie stawki wchodzą w grę.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top