Magical vs Rafonix na FEN? Patologia youtubowa wkracza do MMA

Status
Not open for further replies.
Jeszcze w PPV chcą to zrobić. Mają rozmach skurwysyny :DC::mjsmile:

:siara:

"Wbijamy na grubą dietę od Sławka, bo Sławek ma catering...":bayan:
Kurwa to jest tak żenujące, że aż zabawne. Muszę omijać ten temat, bo inaczej śledzenie newsów z przygotowań stanie się moją kolejną dirty pleasure:facepalm:
 
freak fighty KSW zbieraja zniwa, Magical vs Rafonix w PPV czekamy mocno
Grubas i Rafonix maja wieksza ogladalnosc niz gale FENu czy UFC, wiec bedzie dobrze
 
ten "menadzer" ma firme kateringowa, ktora sponsoruje Khalidova, Rozala, Oswiecimskiego czy Szulakowskiego
 
Przecież, jak ostatnio trafiłem na jakiś film tego rafatusa, to mówił, że nie wie, czy walka będzie w MMA czy w KSW. Myślę, że to tyle w temacie. Szkoda, że podpisuje się pod tym Wolf's Management, bo robią dobrą robotę na naszym rynku, ale rozumiem, że pieniądz, to pieniądz. Szkoda, że kosztem kolejnego zeszmacenia wizerunku MMA w Polsce, bo ktokolwiek, kto będzie chciał sprawdzić, kim są obaj, trafią na wyzwiska, picie alkoholu na potęgę, wyzywanie innych, bójki i tym podobne.
 
Przecież, jak ostatnio trafiłem na jakiś film tego rafatusa, to mówił, że nie wie, czy walka będzie w MMA czy w KSW. Myślę, że to tyle w temacie. Szkoda, że podpisuje się pod tym Wolf's Management, bo robią dobrą robotę na naszym rynku, ale rozumiem, że pieniądz, to pieniądz. Szkoda, że kosztem kolejnego zeszmacenia wizerunku MMA w Polsce, bo ktokolwiek, kto będzie chciał sprawdzić, kim są obaj, trafią na wyzwiska, picie alkoholu na potęgę, wyzywanie innych, bójki i tym podobne.
jeszcze sie przejada, juz kilka firm zostalo zniszczonych przez zyczliwych internautow
 
Widziałem ten filmik. To żaden dowód że walka się odbędzie. Boxdel ogłosi kontuzje małego palca u lewej nogi przed walką. #pewneinfo

Dla mnie to Adbuster za bardzo cwaniakuje. Wyzywa Boxdela na warunkach bjj, który trenuje do niedawna, a potem chamsko zmienia warunki gry na mma. Samemu mający już dosyć sporej doswiadczenie w sportach walki. Jak jest taki kozak to niech Mańkowskiego wyzwie w końcu też ma kanał na youtubie. Nie lubię takich jak on kto oglądał treningi z Karmowskim itd to wie, że strasznie błaznuje zamiast skupić się na treningu.
 
Dla mnie to Adbuster za bardzo cwaniakuje. Wyzywa Boxdela na warunkach bjj, który trenuje do niedawna, a potem chamsko zmienia warunki gry na mma. Samemu mający już dosyć sporej doswiadczenie w sportach walki. Jak jest taki kozak to niech Mańkowskiego wyzwie w końcu też ma kanał na youtubie. Nie lubię takich jak on kto oglądał treningi z Karmowskim itd to wie, że strasznie błaznuje zamiast skupić się na treningu.
ten jego caly kanal to porazka, dlatego chce sie wybic na znanych youtuberach
 
Przecież, jak ostatnio trafiłem na jakiś film tego rafatusa, to mówił, że nie wie, czy walka będzie w MMA czy w KSW. Myślę, że to tyle w temacie. Szkoda, że podpisuje się pod tym Wolf's Management, bo robią dobrą robotę na naszym rynku, ale rozumiem, że pieniądz, to pieniądz. Szkoda, że kosztem kolejnego zeszmacenia wizerunku MMA w Polsce, bo ktokolwiek, kto będzie chciał sprawdzić, kim są obaj, trafią na wyzwiska, picie alkoholu na potęgę, wyzywanie innych, bójki i tym podobne.

Mistrzu, pomyliłeś Rafonixa z Rafatusem.
Ten drugi trenuje ze swoją dziewczyną. :bayan:
 
@defthomas
moze wyslecie zapytanie do Pana "menadzera" czy promowanie goscia, ktory napierdala matke i ja upija jest w porzadku?

tu drugi, juz wtedy byl fanem mma, bo matce chcial low kicka zajebac XDDD
 
Last edited:
Ja pierdolę 3 strony nabiliście o jakiś nołnejmach. Macie wy godność i rozum człowieka? Wypierdalać z tym gównem.
nonamey? :facepalm:
moze dla osob z cohones tak, ale oni maja wieksza ogladalnosc niz nie jedna stacja telewizyjna
 
Panowie. Po co w ogóle o tym gadać? Niech ten temat umrze śmiercią naturalną. Niestety pisanie czegokolwiek na ten temat bardziej i bardziej promuje tę patologię.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top