Magical vs Rafonix na FEN? Patologia youtubowa wkracza do MMA

Status
Not open for further replies.
Panowie. Po co w ogóle o tym gadać? Niech ten temat umrze śmiercią naturalną. Niestety pisanie czegokolwiek na ten temat bardziej i bardziej promuje tę patologię.
jak sie zabieraja za to osoby mocno zwiazane z Rozalem czy Khalidovem to chyba warto o tym napisac
 
Dla mnie to Adbuster za bardzo cwaniakuje. Wyzywa Boxdela na warunkach bjj, który trenuje do niedawna, a potem chamsko zmienia warunki gry na mma. Samemu mający już dosyć sporej doswiadczenie w sportach walki. Jak jest taki kozak to niech Mańkowskiego wyzwie w końcu też ma kanał na youtubie. Nie lubię takich jak on kto oglądał treningi z Karmowskim itd to wie, że strasznie błaznuje zamiast skupić się na treningu.
Trochę chujowa akcja była z tą zmianą zasad ale AdBuster wyzwał również gości z większym doświadczeniem np. Dawida Ozdobe czy innych, którzy posiadali już jakieś doświadczenie w BJJ. Z nich wszystkich tylko Boxdel przyjął wyzwanie. Z Borysem to chyba przesadziłeś :lol:
ten jego caly kanal to porazka, dlatego chce sie wybic na znanych youtuberach
Jeśli ktoś chce się na kimś wybić to tylko Boxdel na AdBusterze.
 
Ok kręcicie bekę i w ogóle, ale spójrzcie z widzenia marketingowego. Nie widzicie jak FEN na tym zarobi omen omen tanim kosztem?
 
To powinna być walka wieczoru na Gali Najmana.

Jeśli Paweł to zorganizuje, to bardzo, ale to bardzo się na nim zawiodę.
 
Trochę chujowa akcja była z tą zmianą zasad ale AdBuster wyzwał również gości z większym doświadczeniem np. Dawida Ozdobe czy innych, którzy posiadali już jakieś doświadczenie w BJJ. Z nich wszystkich tylko Boxdel przyjął wyzwanie. Z Borysem to chyba przesadziłeś :lol:

Jeśli ktoś chce się na kimś wybić to tylko Boxdel na AdBusterze.

Boxdel przyjął bo się wybić znowu chce, sam jak go wyzwiesz to pewnie też przyjmie walkę jak z Guzikiem, tylko co innego przyjąć walkę a ją stoczyć, a Boxdel woli przyjmować niż je staczać ;)
Czekać aż legenda Cohones, sam nieśmiertelny Mahonek stoczy z kimś walkę.
 
Kurwa nie znałem tego sortu spierdoliny.
Jedno wiem na pewno. Jak internet by miał blokadę na takich zjebów, to by pozdychali z głodu i by był spokój.
Co za czasy, żeby takie udupy miały jeszcze swoją publikę, co Im kasę nabija.
Świat się kurwa kończy.
 
Boxdel przyjął bo się wybić znowu chce, sam jak go wyzwiesz to pewnie też przyjmie walkę jak z Guzikiem, tylko co innego przyjąć walkę a ją stoczyć, a Boxdel woli przyjmować niż je staczać ;)
Czekać aż legenda Cohones, sam nieśmiertelny Mahonek stoczy z kimś walkę.
Nie ma co się dziwić. Sam @Dominik Durniat szukał fejmu.
dd.GIF
 
Taki turniej w stylu filmów karate z Bolo Yangiem, byłyby grubasy, karły, dzikusy, patusy, zero zasad i gruby hajs w tle:crazy:mogliby gościnnie zaprosić zagraniczniaków no tego obleśnego ruska od sztuczek magicznych czy Remy'ego. Pomysł z potencjałem na kilka edycji, a może...kto wie? Krs1 właśnie samo znalazło się w dupie:frankapprove:
 
O ile wstęp na galę nie będzie 18+, to ta walka wypełni każdą halę. Jakie to jest kurwa słabe.
 
Taki turniej w stylu filmów karate z Bolo Yangiem, byłyby grubasy, karły, dzikusy, patusy, zero zasad i gruby hajs w tle:crazy:mogliby gościnnie zaprosić zagraniczniaków no tego obleśnego ruska od sztuczek magicznych czy Remy'ego. Pomysł z potencjałem na kilka edycji, a może...kto wie?
Zamknij się!!!! Bo jeszcze Kawul to przeczyta i zrealizuję.
 
Taki turniej w stylu filmów karate z Bolo Yangiem, byłyby grubasy, karły, dzikusy, patusy, zero zasad i gruby hajs w tle:crazy:mogliby gościnnie zaprosić zagraniczniaków no tego obleśnego ruska od sztuczek magicznych czy Remy'ego. Pomysł z potencjałem na kilka edycji, a może...kto wie? Krs1 właśnie samo znalazło się w dupie:frankapprove:
A na końcu walka z Bosem. Z Bonusem BGC.
 
Żadna informacja o tym gównie nie pojawi się na portalu, 100%, po co Tomka zaczepiasz. :)
zawolam jak sie pojawi, a niedlugo bedzie o nich glosno
gala bedzie w PPV 50zl, bilety po 50zl
 
Na dzień dzisiejszy

Rafonix w WCA w Warszawie

Daniel Magical w Arrachionie


Przepraszam, ale weź się nie wkurwij, przychlasty pokazujące patole, a będą trenować w takich klubach i wgl a ja kurwa nie mogę wyjechać z wsi do pracy i na treningi do dużego miasta bo nie mam kasy na mieszkanie karnet jedzenie nic a pracy znaleźć nie mogę za uja a tych trzepakow utrzymują widzowie

Pierdolone gowno

Uff:brianvomit:
 
O ile wstęp na galę nie będzie 18+, to ta walka wypełni każdą halę. Jakie to jest kurwa słabe.

Przecież znakomita większość tych subskrybentów boi się wyjść z domu :beczka:

Znając życie to walkę swoich idoli też zobaczą na YouTube

Tak poza tym to jednak Rurzal będzie trenerem Magicala

 
Status
Not open for further replies.
Back
Top