Maciej Sikoński - wywiad i przygotowania do walki na MMA ATTACK 2011

Jebani (czyt. mma attack) dobrze rozkminili z tą klientką :-) Łanda buźka, słodki głosik, dwuznaczna długość mikrofonu. Jakby tam Janisz siedział zamiast niej - nawet bym nie odsłuchał.



Btw. Trzeba przyznać, że rywal Malinowskiego rózni sie charakterem i to znacznie. Ten wywiad 100 razy lepszy.



witkjpg_hqwqpxw.jpg
 
Sikoński jest dobrym zawodnikiem do promowania pod każdym względem:)



A pani która prowadzi wywiad cud natury;P(tylko mogła by mniej się kartką wspomagać).
 
nie wiedziałem ze Sikoński jest taki wszechstronny. Ma ktos może link do filmiku z jego walki - tej w której padł ten (podobno) piekny nokaut kopniecie obrotowe z wyskoku :-)z chęcią bym to zobaczył.
 
widac kontrast miedzy chlopakami - dla jednego walka to cale zycie, nie widzi dla siebie innej drogi, a drugi to spokojny gosc, dla ktorego sporty walki sa dodatkowa pasja.



Piekny KO u gory. Troszke sie obawiam, ze walka na MMAA moze sie skonczyc niestety podobnie, no ale zobaczymy. Ja bym Sikonskiemu dla jakiegos solidnego grapplera, taki sprawdzian by mu wiecej dal moim zdaniem, niz starcie z gosciem z MT.
 
Kaczka, to nie to wideo. Walka w Skale o ktorej mowie zostala usunieta z youtube.



A karat "kinkuszinkai" pani redaktor mnie rozjebalo :-)
 
No no Pani redaktor cud miód malina :D a wywiad z Sikońskim 100x ciekawszy niż z jego oponentem.
 
W 0:18 Sikoński biegnie przez te haszcze jakby właśnie ukradł jakiemuś wędkarzowi rybę.



A pani redaktor mogłaby ze mną wywiad zrobić. Albo ja z nią. Jakoś się dogadamy.
 
W momencie pytania o dziewczynę pomyślałem sobie "czują do siebie mięte" a on jej powiedział że ma dziewczyne :D no nic Pani redaktor ja jestem wolny jak coś haha ;)
 
hehehe co ten "centurion" gada to sie w głowie nie mieści. Ten pseudonim to sobie sam nadał a nie koledzy hehe :D śmieszny człowiek z niego a dostanie kogoś lepszego to go w sekunde poskłada :) jest jak Najman, tylko gadać umi, a i jeszcze panie Sikoński może pasuje poćwiczyć bieganie bo jeszcze z tego treningów nie robiłeś
 
Sikoński jest słabym bokserem i grapplerem. Z każdym lepszym grapplerem przegra w mgnieniu oka. Z dobrym kick-boxerem również go nie widzę, jednak mu kibicuję bo jest z Kyokushinu i bardzo wygadany i sympatyczny gość, nadaje się do promowania sportu.
 
Mixer może na MMA attack będzie KO wykonany przez Sikońskiego, ktore będzie wyglądało dokładnie tak jak sobie to wyobrażałeś :-) tylko wtedy rychu28 się załamie ;-p no nic nie dogodzi każdemu ;-) pozdro
 
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001309862012&sk=wall



FB naszej pani reporter z dużym mikrofonem :-).



Czekam na następny wywiad :-).
 
Ca1N chlopie,wez se konia zwal,moze przejdzie Ci troszke ta napinka,proponowalbym przeanalizowac wlasna wypowiedz a dopiero pozniej wytykac bledy innych,wyluzuj "miastus" :) .
 
@ Ca1N



Dokładnie, jak jesteś takim zajebistym polonistą, to przestrzegaj podstawowych zasad, czyli interpunkcja i zdania rozpoczynane wielką literą.
 
Ktoś pisał o sprawdzeniu Sikońskiego z kimś kto ma pojęcie o parterze...



-Porażka przez RNC-
 
Oglądałem wcześniej wszystkie jego walki(dostępne w sieci),włącznie z tą i od tego czasu mam wątpliwości co do wielkiego talentu Macieja Sikońskiego,który niektórzy w nim upatrywali lub upatrują.Efektowne knockout'y-owszem-zdażały mu się we wrzucanych walkach,tego mu z pewnością nie odmówimy,jednak myślę,że ma całkiem sporo braków jak na 19 lat treningów.Parter kiepski,słabo bronione obalenia,szybko oddał plecy,szybko pozwolił siebie udusić.W stójce-uważam,że jedyne co ma dobre to kopnięcia.Boks(co dośc typowe u karateków)słabiutki,sporo pracy jeszcze przed nim.Nie wiem kompletnie jak walczy Malinowski,ale ja nie stawiałbym go w roli już przegranego na gali 5 listopada,bo Sikoński niczym mnie nie zaskoczył.Nie wiem...może spodziewałem się czegoś znacznie bardziej technicznego,dopracowanego po chłopaku,który ma tyle tytułów i jak sam twierdzi - tyle lat treningu za sobą co on.



Dla przykładu-w przegranej walce nie widziałem deklasacji w stójce,przeciwnik radził sobie świetnie a z tego co pamiętam nie ma żadnych tytułów w sportach uderzanych/kopanych i trenuje przekrojowo od kilku lat,w parterze pokazał jednak znaczną przewagę i obnażył szybko braki Sikońskiego.



Opinia czysto subiektywna, grama krytykanctwa w niej nie ma,więc proszę sympatyków Macieja o nie dopatrywanie się jakichś złośliwości czy podtekstów.Ot-mówię co widzę,co uważam.



P.S Wywiad bardzo swobodnie z jego strony prowadzony,elokwentny facet z pomysłem na swoje życie,na karierę sportową.Niemało o sobie i swoich osiągnięciach przemyca w rozmowach(to nie pierwszy wywiad,który widziałem),zatem inteligentnie,sprytnie buduje pr wokół własnej osoby.
 
Back
Top