Maciej Sikoński - wywiad i przygotowania do walki na MMA ATTACK 2011

@Evangelista



Miło mi,że podzielasz moją opinię,tym bardziej,że masz jak widzę sporą wiedzę o jego historii a ja jedynie odczucia budowane wskutek tego,co widzę.Był już kiedyś na naszym rodzimym podwórku zawodnik,który więcej mówił o sobie aniżeli pokazał w ringu(nijaki "Pogi"),wolałbym,by Maciej ustrzegł się tego samego błędu,bo środowisko nie wybacza tego typu zachowań,a z tego co słyszę zaczął właśnie od tej strony...Obym sie mylił,bo szkoda byłoby chłopaka.
 
Czyżby w ten nieopatrzny sposób Malinowski zyskał sobie nowych kibiców przed tą walką?Bo jednego więcej ma już na pewno,choć do pewnego czasu oboje byli mi obojętni.Chyba jednak zdecydowanie opowiem się za skromnością i wytykanym już flegmatyzmem a przy tym uczciwością wobec kibiców Malinowskiego aniżeli elokwencją i błyskotliwie acz fałszywie budowanym PR,które funduje nam Sikoński.
 
Evangelista, zapomniałeś jeszcze o jednym bohaterze, panie Ryszardzie Muracie:D
 
@up



Ale to wielki mistrz i patriarcha,nie zawodnik:-) Nie znam jego złej sławy,poza bezcennymi wypowiedziami o mma...Też budował swoją legendę na własnym scenariuszu?
 
Jak dobrze pamiętam to jakoś niedawno widziałem ttego sikońskiego na zawodach graplingowych w bytomiu (albo to już było dawno, czas tak szybko leci ;) mniejsza z tym kiedy ) i poskładali go tam bardzo szybko, żadnego medalu nie przywiózł a chwali sie że w polsce też coś osiąga. A tak wogóle to on tam jakimś cudem dostał brązowy pas bjj tylko że w jeden dzień :D jak można zdobyc brązowy pas bjj w jeden dzień nie mając wcześniej żadnego? czy ich sie nie zdobywa przypadkiem po kolei? Chyba że sie myle to niech ktoś mnie poprawi :) a tak pozatym to jak na 19 lat trenowania to coś cieniutko mu idzie nie sądzicie? Ale niech mu sie powodzi byle sie nie skończyło na gadaniu :) a Ca1N pewnie jesteś z klubu pana sikońskiego dlatego takie oburzenie.
( nie wyzywajcie mnie za błędy bo każdemu sie zdarza :P )
 
@ Evangelista-no to ładny z niego "agent" w dosłownym tego słowa znaczeniu:-) Załóż takowy wątek-pomysł dobry,wszystkich wymienionych przez Ciebie wyżej oczywiście znam,bo sam doczytywałem na ich temat niemało,ale zawsze warto pogłębić wiedzę o ludziach,którym przecież na sławie w sw zależało wyjątkowo mocno.



@kibice-no zgadza się,nie poprawimy Cię,nie da się przywieźć brązu z zawodów,no chyba,że krążek na szyi-a skoro przegrywał to i to rzecz jasna jest niemożliwością.Nie dziwi mnie,że przegrywa w graplingu,chyba późno liznął w ogóle parter,ale jeśli jeździ z zamiarem pozyskiwania doświadczenia(co niewątpliwie się chwali) to po kiego grzyba wraca z wyimaginowaną legendą i brązowym pasem bjj:-)
 
O tóż właśnie ta historia z brązowym pasem bjj jest jakaś dziwna a nie da sie zaprzeczyć że faktycznie takowy pan sikoński posiada. Czyżby swoje osiągnięcia parterowe porównywał do Materli czy Janka? ciekawe, ciekawe... A ja mam pytanie do naszego glównego bohatera czyli pana Macieja. Otóż z kim pan ćwiczył i poznawał nowe techniki parterowe że doszedł pan do brązu? może pan czyta nasze forym ;) pozdrawiam serdecznie ;)
 
O tóż właśnie ta historia z brązowym pasem bjj jest jakaś dziwna a nie da sie zaprzeczyć że faktycznie takowy pan sikoński posiada.








Dam glowe sobie uciac, ze nie ma brazu, purpury tez nie. Jestem rowniez niemal 100% pewny, ze nie posiada nawet niebieskiego :)



Pod kim niby ma ten braz ??








Mogę w sumie kiedyś założyć temat o freakach w sztukach walki.






Na pewno przeczytam! Uwielbiam tego typu historie.
 
Nie rozumiem fali hejtingu wobec Sikońskiego. Kibicuję Malinowskiemu, bo mnie ujął skromnością i szczerością, ale o Maćku mówicie jakby co najmniej porównywał się do Melendeza.
 
http://mma-ns.pl/page/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=77
no i wszystko w tym temacie :)
 
a co Rysiu mówił o mma? widziałem tylko urywek wypowiedzi ale nie jestem pewien czy to było o mma:)
 
hahahaha,



juz myslalem, ze na serio probuje wmowic ludziom, ze ma braz BJJ...



kibice, rozumiem, ze zdajesz sobie sprawe, ze Jiu Jitsu Brazylijskie nie ma praktycznie nic wspolnego z Jiu Jitsu tradycyjnym?
 
@ Puczi-a czy ktokolwiek tu hejtuje?Wytknięto mu fałszywą legendę,którą tworzy na temat swojej osoby,a to różnica.Przeczytaj post Evangelisty.Przeciez nikt tu nie uparł się w myśl zasady"cisnać mu".Wspomniałem tu,że oboje byli mi obojętni a oceniłem poziom,który widziałem w walkach na słaby jak na 19 lat trenigu,którym się chwali.



@ kibice-brąz w bjj a brąz w jj to różnica.



@AKK-tak,wypowieźż,którą słyszałeś z pewnością tyczyła się właśnie mma



Edit:raphaelius mnie ubiegł.
 
Co do pana Ryszarda M. to z tego co kojarzę, to kiedyś zrobił niezłą awanturę i pozwał do sądu znane pewnie Wam w większości forum dyskusyjne, gdzie wszyscy mieli polewki z jego karate. Tylko, że on był bardziej konsekwentny niż Kamil Vanderlei B. bo tam zdaje się pokasowano wszystki posty i i wszyscy moderatorzy i admini musieli oficjalnie przepraszać itp.... No ale czego można się spodziewać po człowieku, który jak ktoś wyżej napisał, z żółtego paska awansował sam siebie na 10 dan :D
 
nie jestem z klubu sikonskiego ani zadnego i nie robie z siebie napinacze ale jak sie widzi takie wpisy to chyba ma sie prawo wkurzyc .... bo co będzie tak frajer wyzywal a zapewne sam nic nie potrafi przepraszam bardzo
 
może by któryś admin ruszył tyłek i usunął post Ca1N, ten gdzie wrzuca drugiemu użytkownikowi, że jest śmieciem. Byłoby miło.



btw, nie wiedziałem że Sikoński to drugi Pogi. Widziałem już wcześniej jego walki z Mistrzostw w Skale. Bardzo słabe zapasy, plus jak dla mnie to ta słynna obrotówka to raczej wynik szczęścia niż zamierzone kopnięcie, chociaż Malinowski też zapaśniczo nie zachwyca, zobaczymy co pokaże w walce.
 
Bardzo ładna Pani prowadząca, ale...



no tragicznie słucha się tego co ona mówi.
 
Back
Top