Leci BAMMA 15 - zaraz Oli Thompson

Bo zebrał na głowę potężne bomby? Powinno być 60 czy tam 90 dni pauzy.



Rywal bardzo solidny, nim bym się zainteresował. Nie wiedział nawet kim jest Oli Thompson jak zapowiadał. Wszedł i zrobił swoje.
 
Do KSW odrodzi się :) Wyciągnie wnioski na przyszłość i z Pudzilli zrobi tatar :)
 
Będzie gilotyna będzie KSW, byłby nokaut mogłoby KSW nie być jeśli ktoś by się jego zdrowiem przejął ;-)



Chłopak żadnym ogórem nie jest jak pokazał i udowodnił, że przed walką nie można skreślać. Ja widziałem, że jest większy, więc Oli traci swoje podstawowe aqrgumenty na starcie...no i szybko stracił jakiekolwiek.Nowe pokolenie wchodzi i zamiata takich przebranżowionych na MMA teraz ;-)
 
Swoja drogą ta porażka mocno wpływnie na jego wizerunek w Polsce, teraz się pojawią newsy że przeciwnik Pudziana ośmieszony w 18 sekund
 
Swoja drogą ta porażka mocno wpływnie na jego wizerunek w Polsce, teraz się pojawią newsy że przeciwnik Pudziana ośmieszony w 18 sekund


Jego wizerunek?



Co ma powiedziec K.Walus i mistrz KSW, ktory bil sie z nim 3 rundy i dociagnal do decyzji...
 
dla mnie to jest troche dziwne.. oli jest w czwartek w polsce na konferencji KSW a dwa dni potem walka .
 
Vain, przecież z Anglii do Polski to nie to samo jednak co za Atlantyk czy do Japonii lub Australii. Poza tym to jego praca i jego możliwości :-)



Spa, dokładnie o tym można pomyśleć. Tyle, że nie każdy ma styl dewastujący jak ten młody...No i też pytaniem jest jaką formę miał Oli np. walcząc z Karolem, a jaką tu.



Jak dla mnie w walce przede wszystkim decyduje szybkość, zwłaszcza w dywizji ciężkiej... Rywal dużo wyższy, a wcale nie dużo cięższy, dynamika swoje robi :-)
 
Nie wiem jaka mial forme, ale jezeli Pudzian wygra z Olim to dla mnie moze spokojnie bic sie o pas ;-)
 
@up



Tym bardziej że wypełnianie obowiązków dla KSW z pewnością bardziej mu się opłacaja niż koncentrowanie się bez wychodzenia z sali na walce w BAMMA.
 
Boję się że Oli po tej porażce przekalkuluje i odda walkę Pudziowi za pln-y
 
Co do pierwszej strony, jak najbardziej można udusić, zapinając duszenie na szczęce i to żaden wstyd. Wciskając komuś szczękę w dół i pchając głowę do przodu można komuś zablokować przepływ powietrza w tchawicy / cokolwiek tam oddycha na wysokości jabłka Adama.


Co do walki, czekam na nagranie, bo niestety przegapiłem.
 
jakie nagranie? na 1 stronie masz youtube video live. Przewin sobie tylko do przodu lub do tylu
 
Koledze chodziło chyba o duszenie w stylu zamknięcia dopływu powietrza, poprzez przyłożenie swojej ręki do otworu gębowego i nosa, coś jakby przyłożyć worek foliowy do twarzy. Przynajmniej tak zrozumiałem z jego wypowiedzi, a udusić dociskając szczękę do szyi, jak to Pan napisał oczywiście da się zrobić.
 
Nie wina KSW że Oli tak skompromitował się, bo niestety w tych kategoriach można tą porażkę rozpatrywać. I nie jest to kompromitacja sportowa, ale marketingowa, bo wiadomo, zawsze można dostać kolanem, sporo w tym pecha. Problem dla KSW jest taki że Oli nie sprzeda się już jako ten drugi ciężki w federacji. A potencjalna walka z Bedorfem w Anglii, myślę że straciła dla Angoli 60% atrakcyjności. Również obawiam się czy po tej poraźce, będzie w pełni skupiony na walce z Pudzianem
 
Emocje nieco opadły, więc czas coś napisać.



Przede wszystkim, chciałbym "pogratulować" wszystkim, którzy nazywają Selwaniego ogórem. Przecież to jest dopiero 19-letni zawodnik! Na jakiej podstawie wyrobiliśćie sobie opinie, że jest ogórem? Gość nie jest żadnym dziadkiem czy innym Piliafasem, aby tak go nazywać.



Kto wie, czy nie minie parę lat, gościu będzie miał rekord 10-1 i nie trafi do UFC... wtedy nagle okaże się "wielkim talentem" ;)



Pomijam już fakt, że wielu chyba zapomniało, iż Oli Thompson jest ... byłym strongmenem. Owszem, załapał się do UFC i zdążył dobrze zaprezentować się na KSW pokazując m.in. serce do walki, ale jednak pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.



Co do samej walki - jak było, każdy widział. Gzim nie chciał się bawić w punktowanie, a taktyka nagłego ruszenia na przeciwnika zadziałała. Czy jest to porażka marketingowa? Być może... z drugiej strony nie raz KSW pokazało, że jeśli będzie trzeba, wypromują zawodników jak najlepiej i janusze (bo to głównie na nich ma robić wrażenie cała promocja) nie zwrócą uwagi na to potknięcie Anglika.

Jak się teraz kurwa okaże, że Oli nie zawalczy na KSW w Gdańsku to się załamię...


Scenariusz prawdopodobny. Zobaczymy, co czas przyniesie...
 
jak dla mnie nic się nie stalo, Oli przyjął odrazu kilka mocnych ciosów i kolano to byl poczatek konca, moze dzieki temu wroci silniejszy i przygotowany na to jakby np Pudziao chcial zrobic cos podobnego to bedzie szybciej obalal no zobaczymy :P Oby tylko doszlo do walki na KSW...
 
Orientuje sie ktos w ktorej minucie byla walka Oliego na tym streamie z youtube ? Az sie wierzyc nie chce ze tak szybko przegral :-)
 
@Wewiur



Dokładnie o to mi chodziło.



@mmammag



Dlaczgo uważasz że to prawdopodobne? gorzej byłoby gdyby przewalczyl 3 rundy ...
 
@Nestoor


Porównując się na zwolnienia lekarskie w UFC za ostatnią galę:


- Shogun Rua po KO ma 180 dni wolnego,


- Norman Parke (przewalczył trzy rundy) - 30 dni wolnego


Do czego zmierzam? To, że Shogun ma dłuższe zwolnienie nie jest przypadkiem - KO nie jest żartem i wyrządza więcej krzywdy zawodnikowi, niż stoczona walka przez decyzję.
 
Oli przewalczył 18 sekund i został uduszony. Nie widze konieczności odwoływania jego występu na KSW
 
@oprocentowany



Widziałeś walkę? Oli został rozjechany w stójce i zebrał ostro na głowę, a gilotyna to już była na ledwie(o ile jeszcze coś kontaktował) przytomym Thompsonie. Ale jednak w KSW to przejdzie i raczej spokojnie Oli zawalczy. Walczył Martin i Horwich to i Oli zawalczy.
 
Back
Top