Podwieszony Kurwiaki Szanownego Wrocławia - KSW 43 - 2 zlot

Nadal nie wiem komu będziemy obrabiali dupsko :/
Jak mam hejtować, skoro nie wiem kogo -.-
A co do terminu, to nie wiem jeszcze, więcej będę w stanie powiedzieć w tygodniu, bo w sobotę muszę być w Poznaniu bo mam zaliczenie z komentowania piłki nożnej i muszę iść na Lecha ;)
Dobra, Magda nie gniewaj się, ale w takim razie zaproszenie już nieaktualne
:lol:
 
Bałagan/Cinema Paradiso/Siwy Dym/U Augusta/Pepik/Lamus/Pociąg/Sielanka/Czeski Pub/Positive Day/Baza
Chyba w każdym można się dobrze sponiewierać:antonio:
 
Jak będą 2-3 osoby więcej niż ostatnio, to w Cinema chyba było trochę mało miejsca. Pod nasypem w sumie to są same małe lokale:bayan:
 
Dobra kutasiarze i szanowna Pani czeba jaką rozpiskę zrobić, żeby było wiadomo kogo można się spodziewać na tej chujowej gali.

Guwna karta:
@Gaara @allan77 @Booger93 @Mnichu @_Logan_ @mewson @MegasamoaN @husarz
@respect @cRe (Wy dołączycie później?)

Wielka niewiadoma:
@duubertowa (z koleżankami)

Prekurwalimsy:
@ktokolwiekchętny

Jak kogoś nie wymieniłem to niech się dopisze.

Start: 20:00 (ja klasycznie będę wcześniej)
Miejsce: se ustalcie.
 
Dobra kutasiarze i szanowna Pani czeba jaką rozpiskę zrobić, żeby było wiadomo kogo można się spodziewać na tej chujowej gali.

Guwna karta:
@Gaara @allan77 @Booger93 @Mnichu @_Logan_ @mewson @MegasamoaN @husarz
@respect @cRe (Wy dołączycie później?)

Wielka niewiadoma:
@duubertowa (z koleżankami)

Prekurwalimsy:
@ktokolwiekchętny

Jak kogoś nie wymieniłem to niech się dopisze.

Start: 20:00 (ja klasycznie będę wcześniej)
Miejsce: se ustalcie.
No to mordo ja też mogę być wcześniej hłehłe
 
Dobra kutasiarze i szanowna Pani czeba jaką rozpiskę zrobić, żeby było wiadomo kogo można się spodziewać na tej chujowej gali.

Guwna karta:
@Gaara @allan77 @Booger93 @Mnichu @_Logan_ @mewson @MegasamoaN @husarz
@respect @cRe (Wy dołączycie później?)

Wielka niewiadoma:
@duubertowa (z koleżankami)

Prekurwalimsy:
@ktokolwiekchętny

Jak kogoś nie wymieniłem to niech się dopisze.

Start: 20:00 (ja klasycznie będę wcześniej)
Miejsce: se ustalcie.
Ja przy pomyślnych wiatrach niestety będę dopiero po 23. Mam nadzieję, że jeszcze będzie z kim rozmawiać :lol:
 
Ja też się postaram być jak najszybciej. Piszcie gdzie będziecie odstawię auto i się do Was turlam.
Ja przy pomyślnych wiatrach niestety będę dopiero po 23. Mam nadzieję, że jeszcze będzie z kim rozmawiać :lol:
Po 22 już będziemy nakurwiać migowym:lol:


Aaaa, ja teoretycznie będę w pracy, więc @Mnichu zobaczysz jak się pracuje, na czworaka:redford:
 
Last edited:
To jak będziesz wcześniej to zajmij stolik w bear/beer bar albo w cinema i będzie git. Ja tym razem postaram się być na 20!
Napisałem do Lamusa (też pod nasypem) odnośnie rezerwacji dla 10 osób (jak będzie więcej to się dostawkie zrobi), jak nie to uderzę do Paradiso.

No to mordo ja też mogę być wcześniej hłehłe
To ja planowo powinienem wylądować o 19:10 na dworcu, czyly pod nasypem będę 19:20. Opierdolimy jakiegoś śmieciucha i udamy się w miejsce rezerwacji (czyli nie wiadomo gdzie jeszcze :D)
 
Napisałem do Lamusa (też pod nasypem) odnośnie rezerwacji dla 10 osób (jak będzie więcej to się dostawkie zrobi), jak nie to uderzę do Paradiso.


To ja planowo powinienem wylądować o 19:10 na dworcu, czyly pod nasypem będę 19:20. Opierdolimy jakiegoś śmieciucha i udamy się w miejsce rezerwacji (czyli nie wiadomo gdzie jeszcze :D)
Pewka. Masz fb żeby mordy swoje zobaczyć?
 
Pewka. Masz fb żeby mordy swoje zobaczyć?
Fb mam, ale zdjęcia mej mordy nie, bo staram się być aspołeczny w miarę możliwości. Chociaż chyba na profilu mam jakieś zdjęcia na których mnie oznaczono.
 
Back
Top