KUPONY

@andrzej_t. Medek w bazie:cool:
74C77ACA-81A0-4919-89D7-A2390188C69A.jpeg
 
Jak bym sie „chwalił” wszystkimi wygranymi kuponami to bys wpadł w kompleksy smyku.:beczka:
Edit:Wszystkie typy które sa na kuponie wrzucałem wcześniej,wystarczy użyć wyszukiwarki.
Edit2:W Zakopanem słaby zasieg :wink:
View attachment 32413

Za Kellehera był zwrot, Poza tym niby zawodowiec, a jednak amator.
Nikt by ci kursów na tych zdarzeniach nie ubił po jednym strzale, więc trzeba było to rozłożyć na 30 kuponów po 300 i byłoby kilka kółek do przodu

Granie cashoutem (który w ponad 90% jest mniej opłacalny od innych opcji jak choćby zwykła kontra) dzisiaj też kompletnie niezrozumiałe na tym domknięciu. No nic, tak czy siak wygrywajcie panowie.
 
Last edited:
Za Kellehera był zwrot, Poza tym niby zawodowiec, a jednak amator.
Nikt by ci kursów na tych zdarzeniach nie ubił po jednym strzale, więc trzeba było to rozłożyć na 30 kuponów po 300 i byłoby kilka kółek do przodu
Tak Był zwrot,napisałem inaczej?Ze zwrotem 23k na czysto.Widac amatorze ze w punkcie takiej kwoty nie stawiałes skoro mi o rozbijaniu piszesz :beczka:
 
Widzę, że jedynie @Evo @andrzej_t. @Bubu @MrRoshi i @barthez01 mają jaja by wrzucać kupony przed faktem a nie po, ci co wrzucają po, to nie wiem w jakim niby celu, pochwalić się, że weszło czy co?

:beczka:

Edit: i tych przegranych pewnie nie wrzucają :wink:
Edit2: dla mądrali co zapyta, czego ty nie wrzucasz, otóż ja nie wrzucam na razie, bo mam przerwę od obstawiania dla zdrowia psychicznego, kiedyś wrzucałem ;)
Nazwa forum zoobowiązuje :>

F93FB4B5-C787-462B-BEE1-25413A5E43B0.jpeg
 
Nadal czy Medvediev mordo? Chętnie poznałbym twoją opinie.
3:0/3:1 dla Medvedieva, mecze Nadala z Shapovalovem i Berrettinim to jak paraolimpiada przy tym co gra rusek, nie będzie tutaj niespodzianki. Kursy dobrze wystawione.
 
To ja lece tak:

 

Grubaśna lokomotywa za kieszonkowe. Razy 5:juanlaugh:
 
Kupon znajomego, Chłop pokazuje, że jak ma coś wejść to wejdzie. Szacunek.
11k za trzy ziko :putinlaugh:
 
Back
Top