KUPONY

Co przemawia za Pasha ?
Jestem freak typerem więc może mi się co najwyżej wydawać co za nim przemawia. Mógłbym napisać, że staż treningowy w sw, szybkość, mobilność, prawdopodobnie wydolność, doświadczenie w występowaniu pod dużą presją przed bardzo dużą publicznością na żywo (turnieje esportowe) i że za owcą wzrost i zasięg, ale nie napiszę. Dwóch freaków, debiutantów więc ręki nie ma co stawiać na szali
 
IMG_20220131_195253.jpg
 
Co przemawia za Pasha ?
Wydolność, szybkość i głowa. Pasza ciągle biega, jeździ na rowerze i robi pełne treningi MMA w tym zapasy, więc kondycyjnie powinien go zajechać.
W dodatku Owca to czysty klockowaty steryd, bez psychiki, który nigdy się nawet nie bił na podwórku, a na treningach boi się dostać w mordę od trenera i sparingpartnerów.

Oczywiście to freaki i boks w małych rękawicach, więc wszystko się może zdarzyć, więc kurs nie zachęca. Mimo to myślę, że jeśli steryd go nie trafi dobrze w pierwszej rundzie to gracz CSa go wypunktuje w pozostałych, chociaż nadal Pasza na punkty @2.25 z podatkiem nie jest warte gry
 
Pasha powinien być lepszy sprawnościowo. O ile Owca ćwiczył typowo na siłowni czyli masa, to Pasha miał raczej treningi ogólnorozwojowe. Jak wspomnieli inni doświadczenie w SW również jakieś posiada, na pewno większe niż Owca. Psychicznie wydaje mi się, że również może być lepiej nastawiony tj. jest bardziej zrelaksowany niż przeciwnik. Owca myślę, że nie podoła i będzie spięty przez co padnie kondycyjnie. Czy walka ma trwać 3x5min czy 3x3min?

Z innych walk Ziemowit oraz Lexy wygląda dobrze. Fagata drewno na tarczy i dodatkowo debiut.
1 runda Lexy vs Fagata @3.5, wydaje się fajny, ale tutaj może dojść do decyzji. Ta Lexy mimo wszystko się nie poddała walcząc z Natsu. Ciekawe jak ta Fagata, ale kurs wydaje się atrakcyjny @panpan

Ps. jak ktoś nie obstawił Grzebyka to aktualnie jest po @1.55
 
Last edited:
Czy techniczna decyzja to np. przerwanie przez lekarza i przez sędziego po jakimś faulu? :eddieconspiracy:
Kontuzja powstała w czasie walki może wiązać się z podjęciem decyzji technicznej. Decyzję tę ogłasza się na skutek niezawinionej przez żadnego z zawodników, uniemożliwiającej dalszą walkę kontuzji. W takiej sytuacji należy walkę ocenić zgodnie z kartami punktowymi, ale tylko wtedy, gdy upłynęła połowa regulaminowego czasu pojedynku. Z kolei, jeżeli wymagany czas nie upłynął walka zostanie zapisana jako no contest. Werdykt ten może zostać podjęty również w przypadku zaistnienia innych nieprzewidzianych sytuacji niezależnych od zawodników i sędziego, gdy niemożliwym będzie ogłoszenie innego z przewidzianych rozstrzygnięć.
 
 
Trafić taką tasiemkę z samego ufc to nie lada wyczyn. Rozumiem ładować taką ilość zdarzeń na kupon gdy w weekend mamy KSW + UFC + inne gale, ale granie w sposób jaki tu pokazałeś to czysta głupota. Tak czy inaczej zieloności.
 
Próbuje, Harris ma prawo wygrać, kurs przesadzony a reszta według mnie ma szansę duże na wygraną. Zobaczymy.


Dziękuję i również.
Źle rozumujesz, zawsze jest tak że obu zawodników ma duże szanse na wygraną szczególnie w UFC. Próbuje ci uświadomić że granie taśm złożonych z samego UFC (które jest najtrudniejsze do typowania ze wszystkich organizacji) to brak rozsądku, tego typu paragony można próbować przy okazji gal KSW wtedy jest o wiele większe prawdopodobieństwo wejścia takiego kuponu.
 
Źle rozumujesz, zawsze jest tak że obu zawodników ma duże szanse na wygraną szczególnie w UFC. Próbuje ci uświadomić że granie taśm złożonych z samego UFC (które jest najtrudniejsze do typowania ze wszystkich organizacji) to brak rozsądku, tego typu paragony można próbować przy okazji gal KSW wtedy jest o wiele większe prawdopodobieństwo wejścia takiego kuponu.
A Ty kogoś grasz z ufc z tego weekendu?
 
Back
Top