KUPONY

Moim zdaniem poprawny kurs. Choć widzę opcję, że uda mu się jakoś poddać Kazacha.
Jak nie w takim kursie przy takim zawodniku nie widać value to ja już się poddaje. Harris solidny gość a dla Kazacha to test jeden z większych więc dla mnie @3.39 to są jaja.
Ps. Fajnie byłoby złożyć wspólne maxi na luty, ale czy są chętni... To tylko zabawa a emocje gwarantowane. Ja już sobie dałem spokoj z wysokimi stawkami. Niedawno bym postawił na Gane z 1k i obgryzał paznokcie a teraz mam totalnie w dupie i gram 4fun a może akurat kiedyś wpadnie jakas ciekawa wygrana.
 
No było blisko, ale w następnym meczu już all in przeciw Idze :jjsmile:

pepe-pepocheer.gif
 
@Evo @Karwantes i inni co byście zamienili albo dodali?
Bez analizy, wyjebałbym:
Hill - nie uważam, żeby była aż taka różnica
Lawrence - niby jest lepszy, aczkolwiek nie po tym kursie.
Sporo zdarzeń z potencjalnymi niespodziankami. Graj jak człowiek, to na dobre piwo zarobisz, bo póki co kombinujesz jak koń pod górkę.
 
Ma prawo to wejść?
 
@Evo @Karwantes i inni co byście zamienili albo dodali?
Ja rozumiem 4 fun, ale takie coś i tak na 99% niewejdzie. Już kiedyś użytkownicy Ci wspominali jak dobrze obracać bankrollem, ale emocje wzięły górę. Jak wspomniał @Evo obstaw mniej, ale z głową. Chociażby Bondar Almeida Romanov i już można zyskać 100% wkładu. Wiadomo, że czasem 10-15 zdarzeniowe kupony wygrywają, ale to naprawdę mały odsetek. Rzucenie 50 zł w 35 zdarzeniowe maxikombi jest poprostu wyrzuceniem pieniędzy w błoto. I możesz powiedzieć, że to 4fun i twoje pieniądze, ale jeśli jest 4fun i strata Cie nieboli to nie rozumiem po co po raz kolejny prosisz o weryfikację.
 
Ja rozumiem 4 fun, ale takie coś i tak na 99% niewejdzie. Już kiedyś użytkownicy Ci wspominali jak dobrze obracać bankrollem, ale emocje wzięły górę. Jak wspomniał @Evo obstaw mniej, ale z głową. Chociażby Bondar Almeida Romanov i już można zyskać 100% wkładu. Wiadomo, że czasem 10-15 zdarzeniowe kupony wygrywają, ale to naprawdę mały odsetek. Rzucenie 50 zł w 35 zdarzeniowe maxikombi jest poprostu wyrzuceniem pieniędzy w błoto. I możesz powiedzieć, że to 4fun i twoje pieniądze, ale jeśli jest 4fun i strata Cie nieboli to nie rozumiem po co po raz kolejny prosisz o weryfikację.
Pytam bo nigdy tak nie próbowałem i dzięki za odpowiedź. :conorsalute:
 
Ja rozumiem 4 fun, ale takie coś i tak na 99% niewejdzie. Już kiedyś użytkownicy Ci wspominali jak dobrze obracać bankrollem, ale emocje wzięły górę. Jak wspomniał @Evo obstaw mniej, ale z głową. Chociażby Bondar Almeida Romanov i już można zyskać 100% wkładu. Wiadomo, że czasem 10-15 zdarzeniowe kupony wygrywają, ale to naprawdę mały odsetek. Rzucenie 50 zł w 35 zdarzeniowe maxikombi jest poprostu wyrzuceniem pieniędzy w błoto. I możesz powiedzieć, że to 4fun i twoje pieniądze, ale jeśli jest 4fun i strata Cie nieboli to nie rozumiem po co po raz kolejny prosisz o weryfikację.
Dlaczego akurat Bondar Almeida Romanov ?
 
Ma prawo to wejść?
Bondar - ostatni dzwonek by grać po tym kursie
Johns - value zerowe, do gry od 1,50
Daukaus - value od 1,70, nie ma tak dobrych zapasów, by mieć pewnosc, ze położy placka Marqueza
Romanov - niby oczywistość, ale Latifiego nikt jeszcze nie obalił, po tym co pokazał z Espino, poniżej 1,40 bym nie grał
Phillips, Lawrence - do gry, ale value też zerowe
Almeida - do gry, ale jak był (i gdzieniedzie jest) po 1,30-1,33
Green - świetnie się gościa ogląda, ale z karłem pójdzie walka na żyletki i decyzję => 1,50 zerowe value
De Fries, Grzebyk - ok
Makhachev - ok, ale nie w Fortunie, gdzie jest śmieć 1,20
Lewis - wg mnie może nie jest żadnym faworytem z otyłym brudasem z Antypodów
Perez - po takiej przerwie poniżej 1,30 mija się z celem.

Na tercecie Almeida-Bondar-Islam tracisz łącznie 1,19 kurs w stosunku do innych bukmacherów polskich.
 
Bondar - ostatni dzwonek by grać po tym kursie
Johns - value zerowe, do gry od 1,50
Daukaus - value od 1,70, nie ma tak dobrych zapasów, by mieć pewnosc, ze położy placka Marqueza
Romanov - niby oczywistość, ale Latifiego nikt jeszcze nie obalił, po tym co pokazał z Espino, poniżej 1,40 bym nie grał
Phillips, Lawrence - do gry, ale value też zerowe
Almeida - do gry, ale jak był (i gdzieniedzie jest) po 1,30-1,33
Green - świetnie się gościa ogląda, ale z karłem pójdzie walka na żyletki i decyzję => 1,50 zerowe value
De Fries, Grzebyk - ok
Makhachev - ok, ale nie w Fortunie, gdzie jest śmieć 1,20
Lewis - wg mnie może nie jest żadnym faworytem z otyłym brudasem z Antypodów
Perez - po takiej przerwie poniżej 1,30 mija się z celem.

Na tercecie Almeida-Bondar-Islam tracisz łącznie 1,19 kurs w stosunku do innych bukmacherów polskich.
Mega rozpisane i dzięki za poświęcenie ;)

ps. a Ty jak grasz ?
 
Pytam bo nigdy tak nie próbowałem i dzięki za odpowiedź. :conorsalute:
Z tego co pamiętam to już któryś raz jest pytanie o maxikombi. Nie wnikam, i życzę powodzenia.
Dlaczego akurat Bondar Almeida Romanov ?

A juz wiem bo to Evo podawał :korwinlaugh:
To byl przykład podany w związku z ostatnimi podanymi typami w tym temacie. W innym temacie rowniez bylo podanych kilka typow m.in. z ksw, następnego ufc przez innych użytkowników, więc wybór jest dosyć spory. Jednocześnie mimo wszystko ww. typy są od @Evo ktory nie raz udowodnił, że ma dobra skuteczność. Jak już nieraz tutaj wspominano każdy ma wlasny rozum i sam powinien określić czy zakład jest warty gry czy nie. Jeśli ktoś ma wątpliwość do jakiegoś typu to lepiej go odpuścić niż mieć później do kogoś pretensje. Uważam, że każdy kto obstawia jest w stanie zaznajomić się z zakładami, niż ślepo brnąć w to co inni.
 
Iga oddała z nawiązką. Do tego ten drugi już w bazie. Byle Berret dobił Nadala i to chyba będzie na tyle z AO. Miałem nic nie stawiać ale na ostatnie mecze znalazłem czas. Można by majątek postawić na finał Barty + Medvedev ale łączny kurs będzie pewnie w okolicach 1.02 :lol:
 

Attachments

  • IMG_20220127_123218.jpg
    IMG_20220127_123218.jpg
    140.4 KB · Views: 39
  • IMG_20220127_123240.jpg
    IMG_20220127_123240.jpg
    100.4 KB · Views: 40
Back
Top