KUPONY

Wiem, że Wrzosek był po 1.70 kilka godzin temu, ale zagrałem dopiero po informacji, że wielki Bombel jest za Wrzoskiem i liczy, że rozjebie księcia i chce jakiś syf wyciągnąć na pijaka na ważeniu.
Wrzosek był po 2.10. Granie go po 1.5, mimo, iż jest faworytem to już żadne value.
To jeszcze dodam, że Polak znokautował ostatnio Malczyńskiego żeby dodać dramaturgii mojemu kuponowi ::snoopd::
Jeden i drugi to jednostrzałowcy.
 
W marcu postawiłem sobie 5 takich długoterminówek na el. MŚ i wystarczy, że w ostatniej kolejce Hiszpania, Portugalia i Holandia nie przegrają meczów u siebie. Ale znając moje szczęście w ostatniej chwili wyjebie szambo i któryś z faworytów się wywróci. Idą konterki lepsze 6 w kieszeni niż 10 na dachu ;)

Haha no i klasyka rodzaju. Serbia w 90 na 1-2, i chyba nawet lepiej że kontra, a nie pierwotny kupon. Zawsze jednak kłują te kontry, które są tylko oddaniem bukowi części zysku. Jebnę jeszcze małą łiski i kończę ten udany weekend z +10k.
Screenshot_20211114-224126_Chrome.jpg
Pozdro.
 
Znacie jakieś forum, co ludzie polecają dobre whisky albo browary? Wczoraj piłem piwko San Miguel i bez szału.
 
Albania - Andorra w 1 meczu było 38 fauli i 8 ŻK myślę, że w tym spotkaniu może być podobnie i bardzo ostro są rachunki do wyrównania a linie bardzo niskie over3,5 ŻK @1.51 a sędzia underowy jakiś nie jest. Bardzo przyjemny zakład się wydaje.
 
Fon fan na dziś: San Marino - Anglia poniżej 6.5 gola + Włosi wygrają obie połowy + Szwajcaria wygra obie połowy @8 za 100
 
Albania - Andorra w 1 meczu było 38 fauli i 8 ŻK myślę, że w tym spotkaniu może być podobnie i bardzo ostro są rachunki do wyrównania a linie bardzo niskie over3,5 ŻK @1.51 a sędzia underowy jakiś nie jest. Bardzo przyjemny zakład się wydaje.
Kartki siadły ale Badosa już nie :putinlaugh:
 
Też uważam że stary cap się wysypie przed walką a to całe zamieszanie ma tylko służyć nabijaniu popularności.
 
Wycofuje się z obstawienia Błońskiego :korwinlaugh:

edit: jak duch wujka Władka nie wyjdzie do rzymskiej klatki to zapowiadam, że nie kupię już nigdy ppv, którego i tak raczej nigdy bym nie kupił
 
Zainspirowałeś mnie do zagrania czegoś na dłuższy termin z LM.Połączyłem z KSW i UFC.
Razy 7,do wyjęcia 14k.Troche for fun
Zobaczmy co wtopi :)
Jednak opłacało się czekać.Co prawda nie 14k jak było w planach, ale tyle też przyjmę ;)
Były sztormy i fale ale udało się dopłynąć do portu :D
 

Attachments

  • Screenshot_2021-11-25-16-00-27-811_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-25-16-00-27-811_com.android.chrome.jpg
    165 KB · Views: 63
  • IMG_20211125_160255.jpg
    IMG_20211125_160255.jpg
    242.1 KB · Views: 66
Back
Top