KUPONY

Dern/Dern przed czasem/ i ogolnie ze walka skończy się przed czasem. 1.6/2,1/1.45 kupony w roznych kombinacjach z
Brown, Kownacki, Pudzian, Rutek, Nicolau, Piwowarski,Ladd,Guttierez,Ankalaev, Blachowicz, Fiorot i coś tam jeszcze niechce mi się szukać bo na kilku bukach rozłożone
Z underdogow próbuję Agapova
Brak czasu i praktycznie tu nie zaglądam tylko sporadycznie, kupony rozlozone w sumie na caly miesiąc. Wrzesień był dobrym
Ogolnie słabo - dobrze ze udało sie to ciekawie rozdzielić bo mógłby być minus a tak na live udało się ustrzelic Rodriguez na pkt po kursie 7,5 do tego underdog Agapova dała na wycieczke do zakopca
 

Attachments

  • Screenshot_20211010-005531.jpg
    Screenshot_20211010-005531.jpg
    256.9 KB · Views: 36
@MrRoshi

ja to sobie puściłem tak:

1634889180861.png


trochę dużo zdarzeń ale co tam.

Talundzic od Dawida, faktycznie wygląda dobrze, również zgadzam się z nim co do Bishop ale ja mam dosyć debiutantek po takim kursie, na moim kuponie podatek ubija Stack.

Wygląda na to, że Argueta, Fremd i Stack dostali dobrze wyselekcjonowane ogóry do obicie, coś jak u nas na KSW bywało, choć i to się może zawsze wywrócić.

Jones I Reyes to też takie ogórki ale zaryzykowałem, raz się żyje.

Nie wiem tylko czy potrzebna była ta piłka nożna no ale litości, jak coś takiego nie wejdzie to ja już nie wiem...

ogólnie: NIE POLECAM :mamed:
 
@MrRoshi

ja to sobie puściłem tak:

View attachment 27721

trochę dużo zdarzeń ale co tam.

Talundzic od Dawida, faktycznie wygląda dobrze, również zgadzam się z nim co do Bishop ale ja mam dosyć debiutantek po takim kursie, na moim kuponie podatek ubija Stack.

Wygląda na to, że Argueta, Fremd i Stack dostali dobrze wyselekcjonowane ogóry do obicie, coś jak u nas na KSW bywało, choć i to się może zawsze wywrócić.

Jones I Reyes to też takie ogórki ale zaryzykowałem, raz się żyje.

Nie wiem tylko czy potrzebna była ta piłka nożna no ale litości, jak coś takiego nie wejdzie to ja już nie wiem...

ogólnie: NIE POLECAM :mamed:
Nie gram kursow ponizej 1.7.... :awesome:
 
@MrRoshi

ja to sobie puściłem tak:

View attachment 27721

trochę dużo zdarzeń ale co tam.

Talundzic od Dawida, faktycznie wygląda dobrze, również zgadzam się z nim co do Bishop ale ja mam dosyć debiutantek po takim kursie, na moim kuponie podatek ubija Stack.

Wygląda na to, że Argueta, Fremd i Stack dostali dobrze wyselekcjonowane ogóry do obicie, coś jak u nas na KSW bywało, choć i to się może zawsze wywrócić.

Jones I Reyes to też takie ogórki ale zaryzykowałem, raz się żyje.

Nie wiem tylko czy potrzebna była ta piłka nożna no ale litości, jak coś takiego nie wejdzie to ja już nie wiem...

ogólnie: NIE POLECAM :mamed:
no i co? może Chelsea ujebać to dzieło sztuki? :einsteinsmoke:
 
@MrRoshi

ja to sobie puściłem tak:

View attachment 27721

trochę dużo zdarzeń ale co tam.

Talundzic od Dawida, faktycznie wygląda dobrze, również zgadzam się z nim co do Bishop ale ja mam dosyć debiutantek po takim kursie, na moim kuponie podatek ubija Stack.

Wygląda na to, że Argueta, Fremd i Stack dostali dobrze wyselekcjonowane ogóry do obicie, coś jak u nas na KSW bywało, choć i to się może zawsze wywrócić.

Jones I Reyes to też takie ogórki ale zaryzykowałem, raz się żyje.

Nie wiem tylko czy potrzebna była ta piłka nożna no ale litości, jak coś takiego nie wejdzie to ja już nie wiem...

ogólnie: NIE POLECAM :mamed:
Dobra, Chelsea już 3:0. Kupon wszedł. Zabite.
 
Jakim cudem rok temu Norwich się utrzymał to ja nie wiem...???? Rok temu grali patole a teraz nie lepiej... Graty @andrzej_t też zebrałem gdzieś w jakiś kupon te ogórki z LFa
 
Dziś chyba Czesio gra o swoją pracę w Legii a mi piłkarze o 1000 zł pocieszenia weekendowego... Bez jaj jak oni dziś nie ugraja tego punktu
 
Ale ta legia to frajerzy
Jest nadzieja... Za to połowa fortuny czeka na bramkę benfici gościowi zamyka kupon na 540 tys i jak to mają w zwyczaju forumowicze zaraz ten kupon podchwycili i jeżeli Benfica dziś wygra to Baska jutro będzie musiała baaardzo duzooo becelowac
 
Legia 1 połowa 11 rzutów różnych w sumie też 11 strzałów 2 słupki no trochę maja pecha ale widać że im zależy
 
Jest nadzieja... Za to połowa fortuny czeka na bramkę benfici gościowi zamyka kupon na 540 tys i jak to mają w zwyczaju forumowicze zaraz ten kupon podchwycili i jeżeli Benfica dziś wygra to Baska jutro będzie musiała baaardzo duzooo becelowac
Benfica gol w 98'
 
98 minuta i benfika wbija gola. Marko77 zgarnia pół bańki :)
 
98 minuta i benfika wbija gola. Marko77 zgarnia pół bańki :)
Marco jak Marco 1/5 czatu miała ten kupon za grosze w sumie ale zawsze no i jakiś koleś kilka kuponów po 130 tys Baska jutro grube dolce wypłaci... 7 min doliczone bramka w 98 kupon z około 25 pozycji... Jakiego to trzeba mieć farta mordeczko co??? Heh
 
Marco jak Marco 1/5 czatu miała ten kupon za grosze w sumie ale zawsze no i jakiś koleś kilka kuponów po 130 tys Baska jutro grube dolce wypłaci... 7 min doliczone bramka w 98 kupon z około 25 pozycji... Jakiego to trzeba mieć farta mordeczko co??? Heh
Ja tam pogram overa w meczu psg to juz dwa gole varem anulowali. Tak wyglada rzeczywistosc przecietniaka ;D No ale Marko znany na grupie, u niego to nie pierwszyzna, ma chlop szczescie przy tych tasmach
 
Back
Top