KUPONY

Czemu miałby nie zaryzykować? Nie wyjdzie do walki to nie będzie kasy - proste. Mało to zawodników wychodzi z urazami do walk? Poza tym to jest formuła turniejowa, to że już sprawny, to nie znaczy, że zrobił pełny obóz. Poza tym obok tego 12 dni kwarantanny, a czasu niewiadomo jak wiele nie było. Dlatego odpuściłem, bo patrząc korespondencyjnie na ich ostatnie walki to Collard powinien wygrać, chociaż ja nadal mam wątpliwości co do jego TDD.
Collard boksersko taką ma przewagę nad Lutterbachem, że nawet jedną ręką go porobi.
Bardziej się boję o tdd Collarda bo Lutterbach na bank pójdzie po obalenia i tego się boje.
@Evo a widziałeś go w akcji kiedyś w ufc? Jak mu szło tam z obroną?
 
  • Like
Reactions: Evo
Belgia-Rosja 1X
Dania-Finlandia 1
Polska-Słowacja 1X
@2.05 UNIBET
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:205 ZŁ
 
@Evo a widziałeś go w akcji kiedyś w ufc? Jak mu szło tam z obroną?
Tak, kojarzyłem go z UFC i dlatego byłem mocno zdziwiony, że w ogóle wygrał z Pettisem (ale ten drugi to już cień zawodnika jak widać - oznaki tego już były w UFC i na Pettisa już grosza nie postawię - nawet planuję przeciwko, ale akurat z Martinezem walkę pominę). Ogólnie z tego co pamiętam to nic ciekawego nie prezentował Collard, ani w stójce ani w parterze. Ostatnie dwa lata robił boks i to było widać w tej walce, bo nie wyglądał źle w tej płaszczyźnie (tyle, że jednak na tle takiego wraka jakim okazał się Pettis). Nie pamiętam też, żeby jakoś bardzo łatwo był obalany, ale ten gość był zawsze mega przeciętny - tyle, że te walki były dawno, w MMA nie walczył ostatnie dwa lata. Benitez w UFC obstukał go w stójce bezproblemowo (a też przeciętny zawodnik), a nawet Alex White nie odstawał w tej płaszczyźnie. Tyle, że to było dawno.
 
Tak, kojarzyłem go z UFC i dlatego byłem mocno zdziwiony, że w ogóle wygrał z Pettisem (ale ten drugi to już cień zawodnika jak widać - oznaki tego już były w UFC i na Pettisa już grosza nie postawię - nawet planuję przeciwko, ale akurat z Martinezem walkę pominę). Ogólnie z tego co pamiętam to nic ciekawego nie prezentował Collard, ani w stójce ani w parterze. Ostatnie dwa lata robił boks i to było widać w tej walce, bo nie wyglądał źle w tej płaszczyźnie (tyle, że jednak na tle takiego wraka jakim okazał się Pettis). Nie pamiętam też, żeby jakoś bardzo łatwo był obalany, ale ten gość był zawsze mega przeciętny - tyle, że te walki były dawno, w MMA nie walczył ostatnie dwa lata. Benitez w UFC obstukał go w stójce bezproblemowo (a też przeciętny zawodnik), a nawet Alex White nie odstawał w tej płaszczyźnie. Tyle, że to było dawno.
Na przeciętnego Lutterbacha powinno wystarczyć tym bardziej, że w stójce to on się kompletnie nie umie ruszać, więc jeśli Collardowi uda się bronić obaleń to wygra.
 
Na przeciętnego Lutterbacha powinno wystarczyć tym bardziej, że w stójce to on się kompletnie nie umie ruszać, więc jeśli Collardowi uda się bronić obaleń to wygra.
Też tak uważam. Zakładając, że będzie w pełni zdrowy i przygotowany (a mam wątpliwości czy tak jest). To, że Lutterbach będzie próbował obalać to też wysoce prawdopodobne - pytanie czy da radę to robić - ciężko powiedzieć. Dlatego właśnie to odpuściłem.
 
Medvedev (vs Tsitsipas)
@2.80
Stawka: 50€

Rusek niby nie lubi grać na mączce i to nie jest jego nawierzchnia, ale ta różnica kursowa jest dla mnie niezrozumiała. Do tej pory miał łatwą drabinkę i się raczej nie zmęczył. Poza tym bardzo korzystne h2h, wygrał 6 z 7 spotkań bezpośrednich z Tsitsipasem (w tym ich jedyne bezpośrednie spotkanie na cegle).
W tym roku Rusek podczas AO w lutym wygrał z Grekiem dość łatwo 3:0 (na twardej). Moim zdaniem mecz typu 50/50.
 
  • Like
Reactions: ;-)
2 mecz tej serii. 2 dni temu wygrała Atlanta i obie zdobyły 120 pkt.
dzis gram tak samo
polecam


Screenshot_3.png
 
IMG_20210609_122532.jpg

Medvedev (vs Tsitsipas)
@2.80
Stawka: 50€

Rusek niby nie lubi grać na mączce i to nie jest jego nawierzchnia, ale ta różnica kursowa jest dla mnie niezrozumiała. Do tej pory miał łatwą drabinkę i się raczej nie zmęczył. Poza tym bardzo korzystne h2h, wygrał 6 z 7 spotkań bezpośrednich z Tsitsipasem (w tym ich jedyne bezpośrednie spotkanie na cegle).
W tym roku Rusek podczas AO w lutym wygrał z Grekiem dość łatwo 3:0 (na twardej). Moim zdaniem mecz typu 50/50.
Minus, miał rusek swoje szanse ale niestety grał "na stojąco".
 
Założyłem sobie konto na zen i zamówiłem kartę ale jak chciałem z niej zrobić przelew na unibeta to jest odmowa. Piszą mi że przyjmują tylko karty revolut albo wydane przez polskie banki. A nawet jak mi się uda z takiej karty złożyć depozyt to będę miał problemy z działem bezpieczeństwa. @Evo możesz mi wytłumaczyć o co chodzi?
 
Założyłem sobie konto na zen i zamówiłem kartę ale jak chciałem z niej zrobić przelew na unibeta to jest odmowa. Piszą mi że przyjmują tylko karty revolut albo wydane przez polskie banki. A nawet jak mi się uda z takiej karty złożyć depozyt to będę miał problemy z działem bezpieczeństwa. @Evo możesz mi wytłumaczyć o co chodzi?
Jaką ustawiłeś walutę w Unibet? Rachunek ZEN ma polski IBAN (obsługiwany przez ING Bank Śląski). Wszystko działa bezproblemowo.
 
Dzieki. Udało się przez wizz. Zobaczymy teraz czy nie będzie problemów z wypłatą
Nie ma prawa być problemów. Konto jest Twoje - nie ma znaczenia operator. Wszystko śmiga. Do wypłaty podajesz swój polski IBAN czyli subkonto założone przez ZEN dla Ciebie. Przelew trafia na podrachunek w banku z siedzibą w Polsce czyli dokładnie tak samo, jakbyś miał konto w ING (Tyle, że formalnie to jest rachunek techniczny należący do ZEN).
 
Last edited:
Na wariata:
Diaz+Muhammad+Figueiredo+Adesanya+Musakaev+Kalamov+Pico+Lima+Jenkins @26.24 za 5 dyszek
Taki sam jak wyżej +Polizzi+Loughnane+Moraes+Aliev+Peterson+Hill @160 za dyche
 
Na wariata:
Diaz+Muhammad+Figueiredo+Adesanya+Musakaev+Kalamov+Pico+Lima+Jenkins @26.24 za 5 dyszek
Taki sam jak wyżej +Polizzi+Loughnane+Moraes+Aliev+Peterson+Hill @160 za dyche
Ja też jednego wariata za dychę próbuję, ciekawe ile czerwonych będzie.
IMG_20210610_214316.jpg
 
Back
Top