KUPONY

Szybki kuponik na dzisiaj, zeby sie lepiej ogladalo przy butelce :)

1665839855785.png
 
Wywaliłem Todorovic-a. On może zostać znokautowany równie dobrze w pierwszej rundzie. Jeśli ją przetrwa to wygrana po jego stronie. Mimo wszystko takiego kursu biorąc pod uwagę ryzyko nie tykam
 
Wywaliłem Todorovic-a. On może zostać znokautowany równie dobrze w pierwszej rundzie. Jeśli ją przetrwa to wygrana po jego stronie. Mimo wszystko takiego kursu biorąc pod uwagę ryzyko nie tykam

Prawda. Ja postawilem tak na czuja nie patrzac na value, bo to kupon 4fun, jeszcze laczony z tenisem. Licze jednak ze Todorovic wyciagnal jakies wnioski i pojdzie bardziej w zapasy i parter i tam ubije Wrighta
 
Jakie argumenty za Petroskim? W parterze Turman nie powinien dać sobie zrobić krzywdy a w stójce mocno się poprawił, dziwi mnie że z całego UFC wybrałeś akurat jego.
Z tego kuponu najbardziej wierze w Zang. Petroski jest na przeciwleglym biegunie. Nie robilem tu glebszej analizy, powiedzmy ze wierze iz to ugra. Innych typow albo jestem jeszcze mniej pewien, albo juz mam pograne na innym kuponie.
 

Jakie argumenty za Petroskim? W parterze Turman nie powinien dać sobie zrobić krzywdy a w stójce mocno się poprawił, dziwi mnie że z całego UFC wybrałeś akurat jego.

Turman może również poskręcać Petrovskiego tak jak zaskoczył Cirkunova.

Ja bym przemyślał tego Kazieczkę, Bario się przyklei i może zgwałcić. Po tym kursie osobiście nie gram.
Jak wyżej, ani Kazieczko ani Petroski po takich kursach. Jeden może zostać przeleżany, drugi może paść kondycyjnie.

@MrRoshi gram zakład na Zhang, dzięki :)
 
Back
Top