KUPONY

Jaja. Dzis sobie przypomnailem ze na weekendzie juz po kilku drinach puscilem sobie maxizysk na forbecie ktorego normalnie nie używam. To trzeba miec łeb. Sory za offtop ale sam sie smieje z siebie
Screenshot_20221116-173602_forBET.jpg
 
Na sts kurs na Harrison przez TKO/KO/Poddanie @1.7
Odradzałbym ci ten zakład na Harrison. Obie zawodniczki walczyły już 2 razy i obie walki zakończyły się decyzją. Skończyć Pacheco będzie piekielnie ciężko. W tej walce są fajne kursiki na overy i to nad nimi bym się pochylił.
 
Wiem że Tybori kot jeśli chodzi o friki ale czy skończy Alberto to nie byłbym taki pewien.
Nie mam co do tego typu super izydorowego przeczucia. Mam z tylu glowy ze jesli Alberto poduma to jedyna opcja wg mnie dla niego na przetrwanie i walke z Tyborim to parter, tak jak to pokazal Arab. Jesli Alberto bedzie skracal dystan, klinczowal i kierowar walke do partetu moze to potrwac full time.
 
Nie mam co do tego typu super izydorowego przeczucia. Mam z tylu glowy ze jesli Alberto poduma to jedyna opcja wg mnie dla niego na przetrwanie i walke z Tyborim to parter, tak jak to pokazal Arab. Jesli Alberto bedzie skracal dystan, klinczowal i kierowar walke do partetu moze to potrwac full time.
Dla mnie kurs nie warty ryzyka. Alberto to nie jest jakiś ogór jak na warunki frikowe.
 
Back
Top