KUPONY

Screenshot_20220728-105435.jpg
 
Za punkty @MrRoshi
Dzieki Mordka ale nie kombinuje juz zbytnio w betbuilderze, zajebiscie kozackie typy mozna skleic ale zeby taki skladak wszedl w pelni to ciezko, na razie tylko gram zwyciezcow i dorzutka powyzej 0.5 rundy :wink:
 
Śmiem twierdzić ze kai-kara tym razem wziąłby trzyrundówke z moreno, ba dzisiaj w trzeciej skonczy go przez gnp po połączeniu. Zyczyłbym sobie tego jak fan :bleed: Rzuce na to stówe podobnie jak ostatnio na emmeta i kattara z giga. Rundy mistrzowskie daje moreno bez wahania gdyby pojedynek miałby skończyć sie decyzja
.
63.JPG

Coś z tego puszcze osobiście. Morales - fugitt, pojedynek zakonczy sie przez ko ten sam kurs i wlasnie po to ich tutaj zestawili. Osobiscie nie testowałbym zasięgu i talentu moralesa wiec over równie dobry moim zdaniem. Jednocześnie nie znam fight iq białego. Nowy cierpliwy Dober 2,0 to contender (:boystop:). . Edwards ma problemy z umiejętnościami których koreanka w ogole nie ma a wątpie żeby dała sie wypunktować na dystansie watą w rękach (kurs dla mnie pomylony, chyba, ze czegoś nie wiem).
Walka wieczoru dla mnie najciekawsza.

edit. kursy na walke wieczoru są niezrozumiałe. wtf
 
Śmiem twierdzić ze kai-kara tym razem wziąłby trzyrundówke z moreno, ba dzisiaj w trzeciej skonczy go przez gnp po połączeniu. Zyczyłbym sobie tego jak fan :bleed: Rzuce na to stówe podobnie jak ostatnio na emmeta i kattara z giga. Rundy mistrzowskie daje moreno bez wahania gdyby pojedynek miałby skończyć sie decyzja
.View attachment 42526
Coś z tego puszcze osobiście. Morales - fugitt, pojedynek zakonczy sie przez ko ten sam kurs i wlasnie po to ich tutaj zestawili. Osobiscie nie testowałbym zasięgu i talentu moralesa wiec over równie dobry moim zdaniem. Jednocześnie nie znam fight iq białego. Nowy cierpliwy Dober 2,0 to contender (:boystop:). . Edwards ma problemy z umiejętnościami których koreanka w ogole nie ma a wątpie żeby dała sie wypunktować na dystansie watą w rękach (kurs dla mnie pomylony, chyba, ze czegoś nie wiem).
Walka wieczoru dla mnie najciekawsza.

edit. kursy na walke wieczoru są niezrozumiałe. wtf
Kai i gnp z Moreno? :korwinwhat:
 
Śmiem twierdzić ze kai-kara tym razem wziąłby trzyrundówke z moreno, ba dzisiaj w trzeciej skonczy go przez gnp po połączeniu. Zyczyłbym sobie tego jak fan :bleed: Rzuce na to stówe podobnie jak ostatnio na emmeta i kattara z giga. Rundy mistrzowskie daje moreno bez wahania gdyby pojedynek miałby skończyć sie decyzja
.View attachment 42526
Coś z tego puszcze osobiście. Morales - fugitt, pojedynek zakonczy sie przez ko ten sam kurs i wlasnie po to ich tutaj zestawili. Osobiscie nie testowałbym zasięgu i talentu moralesa wiec over równie dobry moim zdaniem. Jednocześnie nie znam fight iq białego. Nowy cierpliwy Dober 2,0 to contender (:boystop:). . Edwards ma problemy z umiejętnościami których koreanka w ogole nie ma a wątpie żeby dała sie wypunktować na dystansie watą w rękach (kurs dla mnie pomylony, chyba, ze czegoś nie wiem).
Walka wieczoru dla mnie najciekawsza.

edit. kursy na walke wieczoru są niezrozumiałe. wtf
 

Attachments

  • a.jpg
    a.jpg
    41.2 KB · Views: 47
  • b.jpg
    b.jpg
    37.1 KB · Views: 46
  • c.jpg
    c.jpg
    36.3 KB · Views: 38
  • d.jpg
    d.jpg
    30.9 KB · Views: 48
Dorzuciłem do tego jeszcze Canelo - GGG, że walka zakończy się na punkty :bleed:
Stawka chyba nie ma znaczenia. Co prawda długoterminowy bo do 18.09 ale widzę w tym sporą szansę.
Po 1.57 no to już pewniejszy temat chociaż ryży będzie chciał to zakończyć przed czasem ale Usyk vs mudzyn myślę że przed czasem
 
Po 1.57 no to już pewniejszy temat chociaż ryży będzie chciał to zakończyć przed czasem ale Usyk vs mudzyn myślę że przed czasem
Możliwe, ja jednak widzę tam decyzję i podobny przebieg jak w pierwszej walce. Zobaczymy ze niecałe 3 tygodnie.
A co do Canelo to w pierwszych dwóch walkach też chciał pewnie to skończyć przed czasem... Moim zdaniem pierwszą walkę przegrał, druga była bardzo wyrównana i wątpię że którykolwiek będzie w stanie tam zdominować drugiego i skończyć to przed czasem.
 
PFL #7 value
 

:roberteyeblinking:
 
Back
Top