KUPONY

Z czym konkretnie się nie zgadzasz bo tak skleiłeś zdanie że nie bardzo rozumiem?
Że wybierać zestawienia /zawodników, żeby nie zostawiać wątpliwości sędziom, a są zestawienia jak wspomniałem wyżej, gdzie wybieramy i nie powinno być decyzji a jest.
 
Że wybierać zestawienia /zawodników, żeby nie zostawiać wątpliwości sędziom, a są zestawienia jak wspomniałem wyżej, gdzie wybieramy i nie powinno być decyzji a jest.
Pisząc by "nie pozostawić wątpliwości" miałem na myśli dominujące zwycięstwa na pełnym dystansie.
 
Jutro jak znajdę chwilę to streszczę, ale na to jest patentów od cholery - działających. Jak ktoś gra stawkami rzędu kilkaset - kilka tysięcy na kupon i nie jest "dochodowy" to trzeba robić to z głową i najpierw wiedzieć jak do tego podejść, żeby nie zabić konta po miesiącu.
W dużym uproszczeniu i na skróty - bo brak czasu doskwiera.
Konto na początku trzeba zbudować (praktycznie u każdego bukmachera jest coś takiego jak kategoryzacja przez analityków). Mając nowe konto trzeba grać taśmy na popularne zdarzenia - nie nisze! Nawet za drobne - przez jakiś czas, sporadycznie coś pomieszać - nikt nie każe wszystkiego przegrywać, choć czasem warto przegrać 500 PLN, żeby konto zostało zablokowane z bilansem +50/100k a nie +10k.
Jeśli gra się z multi acc - zmienne IP + różne przeglądarki + wymiana karty sieciowej.
Każde konto na inne dane - jak to rodzinka, to samo miasto czy coś - szybciutko pada.

Najlepsza opcja znaleźć kogoś kto regularnie gra i jest w dupę i grać za jego pośrednictwem za te parę % od wygranej - najmniej to męczące.
U stacjonarnych bukmacherów lepiej grać stacjonarnie jak on-line.
 
W dużym uproszczeniu i na skróty - bo brak czasu doskwiera.
Konto na początku trzeba zbudować (praktycznie u każdego bukmachera jest coś takiego jak kategoryzacja przez analityków). Mając nowe konto trzeba grać taśmy na popularne zdarzenia - nie nisze! Nawet za drobne - przez jakiś czas, sporadycznie coś pomieszać - nikt nie każe wszystkiego przegrywać, choć czasem warto przegrać 500 PLN, żeby konto zostało zablokowane z bilansem +50/100k a nie +10k.
Jeśli gra się z multi acc - zmienne IP + różne przeglądarki + wymiana karty sieciowej.
Każde konto na inne dane - jak to rodzinka, to samo miasto czy coś - szybciutko pada.

Najlepsza opcja znaleźć kogoś kto regularnie gra i jest w dupę i grać za jego pośrednictwem za te parę % od wygranej - najmniej to męczące.
U stacjonarnych bukmacherów lepiej grać stacjonarnie jak on-line.
giphy.gif
 
Nie gram nic grubiej, nie chce mi sie tez za bardzo analizowac walk. Przelaczam sie juz w tryb wakacyjny, niedlugo urlop :)
Gdzies tam na kuponie Rakhmonov z tej gali, wrzucam jeszcze czysto 4fun kupon za drobne. Powodzenia

1656153219663.png
 
1657643438996.png



Wynik zależy od 4 cukinii, jutubera i typa po operacji kolana. Co może pójść nie tak?
 
Back
Top