KUPONY

Palmer, Crute, Pettis, Kaczmarczyk
STAWKA:50 zł
MOŻLIWA WYGRANA:113 zł

Barborik,Diamond,Rong
STAWKA:100 zł
MOŻLIWA WYGRANA: 246 zł


Wade,Johnson,Carnelossi
STAWKA:50 zł
MOŻLIWA WYGRANA: 142 zł


Allen,Lutterbach,Wikłacz
STAWKA:30 zł
MOŻLIWA WYGRANA: 87 zł


Klaczek wygra na punkty/nie , Kaczmarczyk, De Fries wygra przez poddanie/nie Usman vs Masvidal walka zakończy się przez poddanie/nie
Batgerel vs Natividad walka zakończy się przez poddanie/nie
STAWKA:70zł
MOŻLIWA WYGRANA: 151 zł


https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDExMTE0NjAzMTIwMDoPQrjdUl0OUVy8U4I= TAŚMA za 23 zł

Wkład ogólny: 323 ZŁ
Wygrane kupony: 293 zł


Bilans: - 30 ZŁ
 
Screenshot_2021-04-25-15-46-18-154_com.android.chrome.jpg
 
Strickland,Dvalishvili,Szczepaniak
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:200 ZŁ

Aoki,Minda,Reyes vs Prochazka liczba rozpoczętych rund 1,5+
STAWKA:50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:107 ZŁ

Gavinho,Sordi,Bryczek
STAWKA:40 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:98 ZŁ

Brown T.J
STAWKA: 30 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 60 ZŁ

Bhullar KB
STAWKA:20 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:55 ZŁ

Strickland,Chikadze,Lookboonmee,Bryła,Silveira
STAWKA:10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:62 ZŁ

WKŁAD OGÓLNY:250 ZŁ
 
Ocon vs Tsunoda / Ocon lepszy @1.52
Perez vs Bottas / Bottas lepszy @1.33
Verstappen zakończy kwalifikacje od 1-3 @1.12

AKO @2.26
STAWKA:113 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:224 ZŁ
 
(Reyes D. - Prochazka J.) przed czasem, Strickland @1.71 - 40zł

Rodrigues E.V. @5.15 - 5zł
Te stawki to troling czy po prostu nie lubisz grać za większe stawki bracie? Z tego co tu zaobserwowłem to z twoimi umiejętnościami typerskimi mógłbyś ładne pieniążki wyciągnąć, ale oczywiście nie namawiam każdy ma swój łeb :neildegrassewhoa:
 
Strickland,Dvalishvili,Szczepaniak
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:200 ZŁ

Aoki,Minda,Reyes vs Prochazka liczba rozpoczętych rund 1,5+
STAWKA:50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:107 ZŁ


Gavinho,Sordi,Bryczek
STAWKA:40 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:98 ZŁ


Brown T.J
STAWKA: 30 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 60 ZŁ


Bhullar KB
STAWKA:20 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:55 ZŁ

Strickland,Chikadze,Lookboonmee,Bryła,Silveira
STAWKA:10 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:62 ZŁ


Ocon vs Tsunoda / Ocon lepszy @1.52
Perez vs Bottas / Bottas lepszy @1.33
Verstappen zakończy kwalifikacje od 1-3 @1.12
STAWKA:113 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:224 ZŁ


WKŁAD OGÓLNY:363 ZŁ
Wygrane:591 zł

Bilans: 228 zł na plus :)
 
Te stawki to troling czy po prostu nie lubisz grać za większe stawki bracie? Z tego co tu zaobserwowłem to z twoimi umiejętnościami typerskimi mógłbyś ładne pieniążki wyciągnąć, ale oczywiście nie namawiam każdy ma swój łeb :neildegrassewhoa:
A ty juz postawiles 100 tysi na Normana?
:rutekajak:
 
Te stawki to troling czy po prostu nie lubisz grać za większe stawki bracie? Z tego co tu zaobserwowłem to z twoimi umiejętnościami typerskimi mógłbyś ładne pieniążki wyciągnąć, ale oczywiście nie namawiam każdy ma swój łeb :neildegrassewhoa:
Dzięki za miłe słowa:conorsalute:
Dopiero od miesiąca zajmuje się tym bardziej "poważnie". Na początku założyłem sobie, że będę grał do końca maja na gunwo stawkach, a później w zależności od wniosków postaram się powrzucać troszkę więcej.
 
Hahaha dzieciaku odradzasz najpewniejszy bet weekendu, mówisz że doga grasz, a później grasz za 5 zł. Grubo :-)
Dokładnie jest tak jak napisałeś.W poście z dogiem dokładnie oznajmiłem czym się kieruje i uzasadniłem dlaczego moim zdaniem jest niska szansa na zielony. Dodatkowo było info o graniu za drobne, a kupon cały czas był tutaj dostępny.

Bez lipy. Totalnie nie ogarniam czego nie zrozumiałeś i dlaczego wzbudza to w Tobie agresje :putinlaugh:

A ja wam powiem tylko tyle że Ewelina Ko/tko @3,50
Bardzo często się myle, natomiast jestem pewny, że Twoja sugestia dotycząca tej walki(zakończonej subem) na pewno była bardzo pomocna. Jak przegrywać to tylko duże kwoty :conorsalute::korwinlaugh:
 
Last edited:
Dokładnie jest tak jak napisałeś.W poście z dogiem dokładnie oznajmiłem czym się kieruje i uzasadniłem dlaczego moim zdaniem jest niska szansa na zielony. Dodatkowo było info o graniu za drobne, a kupon cały czas był tutaj dostępny.

Bez lipy. Totalnie nie ogarniam czego nie zrozumiałeś i dlaczego wzbudza to w Tobie agresje :putinlaugh:


Bardzo często się myle, natomiast jestem pewny, że Twoja sugestia dotycząca tej walki(zakończonej subem) na pewno była bardzo pomocna. Jak przegrywać to tylko duże kwoty :conorsalute::korwinlaugh:
Akurat zamykała mi cały kwiecień i tak dała bardzo dużo, bo raz że kurs startowy zabiłem ja, to do tego zagrane w tipsport bez podatku po 1,35 startowym.

Na Ko/tko - 2k. A to że był sub to totalny przypadek. Przed czasem było. Zmieniło bilans na 32k. I tyle.

Teraz czas na McKenne.
 
Akurat zamykała mi cały kwiecień i tak dała bardzo dużo, bo raz że kurs startowy zabiłem ja, to do tego zagrane w tipsport bez podatku po 1,35 startowym.

Na Ko/tko - 2k. A to że był sub to totalny przypadek. Przed czasem było. Zmieniło bilans na 32k. I tyle.

Teraz czas na McKenne.
Ale nikt nie pytał:korwinwhat:
 
Back
Top