KUPONY

Patrzcie pany na tą taśmę. 1 gola zabrakło do 1500 za 30zl
 

Attachments

  • Screenshot_20210411_215228_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    Screenshot_20210411_215228_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    122.5 KB · Views: 45
  • Screenshot_20210411_215250_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    Screenshot_20210411_215250_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    127.3 KB · Views: 45
  • Screenshot_20210411_215304_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    Screenshot_20210411_215304_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    126.9 KB · Views: 45
  • Screenshot_20210411_215320_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    Screenshot_20210411_215320_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    111.2 KB · Views: 50
Romanov,Gravely,Alhassan
Stawka:200 ZŁ
Możliwa wygrana:455 ZŁ


Nemkov,Gravely,Budd, Arlovski wygra przez tko/ko nie
Stawka:100 zł
Możliwa wygrna:206 zł


Ramos,Mowry, Pena vs Munoz walka zakończy się przez tko/ko nie
Stawka:50 zł
Możliwa wygrna:113 zł

Alhassan,Cortez,Nunes
Stawka:40 zł
Możliwa wygrana:119 zł

Burnell,Klose,Cortez,Fabinski
Stawka:20 zł
Możlwia wygrna:133 zł

Whittaker,Godniez, Gibson, Espino wygra cała walkę w 1 rundzie/nie
Stawka:50 zł
Możliwa wygrana:105 zł


Nunes,Carvalho,Jackson
Stawka:20 zł
Możliwa wygrana:107 zł

Homasi,Yagshimuradov
Stawka:20 zł
Możliwa wygrana:102 zł

Sherman,Gravely
Stawka:50 zł
Możliwa wygrana:115 zł

WKŁAD OGÓLNY : 550 ZŁ

Powodzenia!
 
Romanov,Gravely,Alhassan
Stawka:200 ZŁ
Możliwa wygrana:455 ZŁ


Nemkov,Gravely,Budd, Arlovski wygra przez tko/ko nie
Stawka:100 zł
Możliwa wygrna:206 zł


Ramos,Mowry, Pena vs Munoz walka zakończy się przez tko/ko nie
Stawka:50 zł
Możliwa wygrna:113 zł

Alhassan,Cortez,Nunes
Stawka:40 zł
Możliwa wygrana:119 zł

Burnell,Klose,Cortez,Fabinski
Stawka:20 zł
Możlwia wygrna:133 zł

Whittaker,Godniez, Gibson, Espino wygra cała walkę w 1 rundzie/nie
Stawka:50 zł
Możliwa wygrana:105 zł


Nunes,Carvalho,Jackson
Stawka:20 zł
Możliwa wygrana:107 zł

Homasi,Yagshimuradov
Stawka:20 zł
Możliwa wygrana:102 zł

Sherman,Gravely
Stawka:50 zł
Możliwa wygrana:115 zł

Gibson, Yanez, Carvalho, Homasi, Yagshimuradov
Stawka: 10 zł
Możliwa wygrana: 239 zł

McKenzie, Pena, Whittaker, Godinez, Gibson
Stawka: 140 zł
Możliwa wygrana: 543 zł

WKŁAD OGÓLNY: 700 zł

Powodzenia!
 
Jeszcze dorzucę:
Cortez wygra na punkty/tak
Hubbard
Gravely vs Birschak 1,5+
Romanov vs Espino na punkty/nie
Whittaker
Meerschaert vs Fabinski walka przez tko/ko nie
Pena vs Munoz 1,5+

Stawka:50 zł
Możliwa wygrana: 464 zł
 
Opcje były dwie, albo przeleży, albo wsadzi łeb w gilotynę jak amator po raz kolejny. No i wsadził.
Dla mnie opcja była tylko jedna, Fabiński totalnie zielony w grze bjj, gość z takim brakami w defensywnym ju-jitsu nie jest w stanie bronić poddań takiego paterowego kozaka jakim jest Meerschaert.
 
Dla mnie opcja była tylko jedna, Fabiński totalnie zielony w grze bjj, gość z takim brakami w defensywnym ju-jitsu nie jest w stanie bronić poddań takiego paterowego kozaka jakim jest Meerschaert.
To nie była zasługa jakiegoś wybitnego parteru czy umiejętności Meerschaerta, Fabiński zrobił ten sam prosty błąd po raz kolejny. Dodatkowo wyglądał bardzo nieporadnie próbując wychodzić z tego poddania. Zakładałem taką możliwość, ale nie spodziewałem się aż takiej amatorki. Zapasy ma naprawdę solidne, ale poza tym wszystko inne leży. A wystarczyło do oporu trenować obronę przed gilotynami.
 
To nie była zasługa jakiegoś wybitnego parteru czy umiejętności Meerschaerta, Fabiński zrobił ten sam prosty błąd po raz kolejny. Dodatkowo wyglądał bardzo nieporadnie próbując wychodzić z tego poddania. Zakładałem taką możliwość, ale nie spodziewałem się aż takiej amatorki. Zapasy ma naprawdę solidne, ale poza tym wszystko inne leży. A wystarczyło do oporu trenować obronę przed gilotynami.
Ależ oczywiście że to była zasługa gry parterowej Geralda, gość szuka poddań w każdej pozycji co przy bardzo słabym bjj Fabińskiego dało efekt jaki widzieliśmy. To było bardzo złe stylistycznie zestawienie dla Bartosza niestety.
 
Ależ oczywiście że to była zasługa gry parterowej Geralda, gość szuka poddań w każdej pozycji co przy bardzo słabym bjj Fabińskiego dało efekt jaki widzieliśmy. To było bardzo złe stylistycznie zestawienie dla Bartosza niestety.
Jak pewnie widziałeś już przed walką podałem taki scenariusz, nawet napisałem konkretnie o poddaniu duszeniem gilotynowym, ale zupełnie nie zgadzam się z tym, że to była zasługa Meerschaerta. Sam mam wiedzę praktyczną, bo trenuję od lat i widzę gdzie i jakie błędy popełnił Bartosz. W sumie to nie błąd jeden błąd, a cały szereg błędów. Jakby wsadził tak głowę próbując mnie obalić, to mimo tego, że jestem lżejszy od Meerschaerta też prawdopodobnie byłbym w stanie go udusić. Tak samo jak prawdopodobnie 95% zawodników w UFC. To była zwykła nieporadność i panika, błąd za błędem.

Abstrahując, że dał się podpiąć, co w ogóle nie powinno się zdarzyć, to przy obalaniu w ten sposób podstawa to wyprostowane nogi i stabilizacja pozycji + bark ustawiony pod scramble na boczną (złapanie ręką rywala za plecy) względnie wbicie głowy możliwie pod kątem prostym i podebranie nóg, aby uniknąć duszenia. Gdzie tam było wypchnięcie ramion, próba przejścia do bocznej, podebranie kostki przy zejściu? Cokolwiek innego?

Jak uważasz inaczej, to podaj argumenty, bo teoretyzujesz. Jako osoba, która coś tam w życiu liznęła bjj uważam, że to był szereg błędów i nieporadności ze strony Bartosza. Przyzwoity "niebieski pasek" nie dałby się poddać z takiej próby podpięcia gilotyny (w ogóle bez pełnej klamry i bez pełnego podpięcia!). Meerschaert zrobił to co należało - wykorzystał dziecinne błędy Fabińskiego, ale nie zrobił nic, żeby samemu zdobyć tę pozycję czy ją wykończyć - to była pochodna błędów Polaka. Takie coś na takim poziomie jest zwyczajnie niedopuszczalne.
 
@Evo Jakie ja mam ci argumenty podać, STYLES MAKE FIGHTS i tyle w temacie. Oglądając walki Polaka można było zauważyć że popełnia masę błędów które Meerschaert będzie w stanie wykorzystać (dziwi mnie że nie dostrzegłeś błędów jakie popełnia przy obaleaniach we wcześniejszych walkach, ja na tym bazowałem) Gerald jest tego typu zawodnikiem który zawsze szuka poddania więc wiedząc to i znając kwestię słabego defensywnego jujitsu Bartka oraz mając przekonanie że będzie obalał (bo przecież na tym bazuje) było już z górki do wytypowania najprawdopodobniejszego scenariusza.
 
Widzę że chcesz okrutnie ograbić buka w nadchodzący weekend..... Dla 60 zł ryzykować.... Hmmm
Czym więcej typów tym gorzej, poza tym dołożę jeszcze kilka kuponów. Teraz że stawka muszę się oszczędzać bo skoro przegrałem
 
Palmer, Crute, Pettis, Kaczmarczyk
STAWKA:50 zł
MOŻLIWA WYGRANA:113 zł

Barborik,Diamond,Rong
STAWKA:100 zł
MOŻLIWA WYGRANA: 246 zł

Wade,Johnson,Carnelossi
STAWKA:50 zł
MOŻLIWA WYGRANA: 142 zł

Allen,Lutterbach,Wikłacz
STAWKA:30 zł
MOŻLIWA WYGRANA: 87 zł

Klaczek wygra na punkty/nie , Kaczmarczyk, De Fries wygra przez poddanie/nie Usman vs Masvidal walka zakończy się przez poddanie/nie
Batgerel vs Natividad walka zakończy się przez poddanie/nie
STAWKA:70zł
MOŻLIWA WYGRANA: 151 zł

Wkład ogólny: 300 ZŁ

Powodzenia!
 
Back
Top