KUPONY

To nie jest zdanie a fakty, dawał czarno na białym typy więc łatwo było wywnioskować skuteczność. Surebety go ratowały :DC:
Pozostawię te złośliwości bez komentarza bo piszesz bzdury, bez surebetów bilans był również na spory plus. Poza tym co jest złego graniu surebetów, skoro to najpewniejszy zysk? Licytować się nie będę, ale szczerze każdemu życzę takich wyników, żeby z 30 tysięcy wolnych środków robić te 10-15% miesięcznie. Bo wiele więcej, nie robi nikt. A jak ktoś twierdzi, że robi średnio kilka razy tyle, to znaczy, że jest bajkopisarzem.
 
To nie jest zdanie a fakty, dawał czarno na białym typy więc łatwo było wywnioskować skuteczność. Surebety go ratowały :DC:
Czytając forum zawsze zdawało mi się, że wchodzisz w zbędne dyskusje i dorzucasz swoje 5groszy, mimo że nie grasz typów które też by były poparte większą analizą lecz bardziej sure, a jeśli już nie surebet to nierzadko takie typy Ci nie siadały. Chyba każdy chciałby aby jego typy były w conajmniej 80% skuteczne.
 
Pozostawię te złośliwości bez komentarza bo piszesz bzdury, bez surebetów bilans był również na spory plus. Poza tym co jest złego graniu surebetów, skoro to najpewniejszy zysk? Licytować się nie będę, ale szczerze każdemu życzę takich wyników, żeby z 30 tysięcy wolnych środków robić te 10-15% miesięcznie. Bo wiele więcej, nie robi nikt. A jak ktoś twierdzi, że robi średnio kilka razy tyle, to znaczy, że jest bajkopisarzem.
Nie mam zamiaru cię urazić ale po prostu wiem co widzę tym bardziej że sam założyłeś temat w którym można było śledzić twoje bukmacherskie poczynania i nie byłem pod wrażeniem ;) Nie zrozum mnie źle, życzę ci jak najlepiej zresztą jak każdemu typerowi który próbuje oskubać buka, śmieszy mnie po prostu to że z przeciętnego typera niektórzy próbują zrobić króla bukmacherki. Każdy kto wychodzi na + na koniec miesiąca w walce z bukmacherem ma mój szacunek. Ja jestem stosunkowo świeżakiem w tej dziedzinie co pewnie udało cię się wywnioskować po niektórych pytaniach które zadawałem na forum.

Zajmuję się bukmacherką na poważnie dopiero od grudnia 2020r. Zacząłem od kapitału 2200zł. Grudzień (+2336zł), Styczeń(+3448zł), Luty(+859zł), Marzec (+1486zł) i nie dbam o to czy ktoś mi wierzy czy nie i zaznaczam że nie gram żadnych surebetów. Nie uważam się za kozaka w tej dziedzinie ale boję się pomyśleć co by było gdybym zaczął od początkowego kapitału 30 tyś. Szanuje cię za ogromną wiedzę, kulturę z jaką się wypowiadasz i kilka innych rzeczy oraz szczerze życzę sukcesów zarówno w życiu jak i w walce z bukmacherem ale kurde nie przeceniajmy swoich możliwości bo to trochę razi w oczy.
Czytając forum zawsze zdawało mi się, że wchodzisz w zbędne dyskusje i dorzucasz swoje 5groszy, mimo że nie grasz typów które też by były poparte większą analizą lecz bardziej sure, a jeśli już nie surebet to nierzadko takie typy Ci nie siadały. Chyba każdy chciałby aby jego typy były w conajmniej 80% skuteczne.
Masz rację ale taki już jestem, czasami niepotrzebnie wdaje się w pewne konwersacje. Co do surebetów to raczej pomyliłeś pojęcia bo ich nie gram. Nie uważam się za super typera ale narazie udaje mi się wygrywać na tym jakieś pieniądze a sądze że z biegiem czasu może być tylko lepiej ponieważ tak jak wspomniałem wyżej zajmuje się tym na poważnie dopiero od 4 miesięcy, kwestia starań w to włożonych.
 
Zacząłem od kapitału 2200zł. Grudzień (+2336zł), Styczeń(+3448zł), Luty(+859zł), Marzec (+1486zł) i nie dbam o to czy ktoś mi wierzy czy nie i zaznaczam że nie gram żadnych surebetów. Nie uważam się za kozaka w tej dziedzinie ale boję się pomyśleć co by było gdybym zaczął od początkowego kapitału 30 tyś. Szanuje cię za ogromną wiedzę, kulturę z jaką się wypowiadasz i kilka innych rzeczy oraz szczerze życzę sukcesów zarówno w życiu jak i w walce z bukmacherem ale kurde nie przeceniajmy swoich możliwości bo to trochę razi w oczy.
Błędne myślenie, większy budżet o niczym nie świadczy - po prostu możesz jednocześnie zagrać więcej zdarzeń co nie znaczy, że masz do wyboru odpowiednią ilość zdarzeń odpowiedniej jakości, aby zrobić stabilną stopę zwrotu. Przecież i tak rzadko kiedy cały budżet jest w obrocie.

Ja nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem, że nie ma lepszych ode mnie, bo oczywiście są, ale nie sądzę, abym przeceniał swoje możliwości, bo je znam i jestem realistą. Wiem ile można na tym zarabiać, i można zarabiać dwucyfrowe kwoty, ale zupełnie nie o to chodzi. Jakbym miał budżet na poziomie 2k, to też zupełnie inaczej bym grał - podstawa ochrona kapitału, tutaj podejmuję świadome ryzyko i robi mi to zysk przy jednoczesnej minimalizacji czasu, jaki nad tym spędzam, bo większość typów jestem w stanie dobrać w maksymalnie 4-5min. Po prostu wiem co jest pięć, jak to się mówi. Ja to przede wszystkim traktuję hobbystycznie, zarabiam na swoje wydatki inaczej - pracą. Kasa z bukmachera to "dodatek na waciki". Nie poświęcam też na to obecnie pewnie nawet ułamka czasu, który poświęcają ludzie, którzy faktycznie próbują z tego wyżyć czy też faktycznie na tym zarabiać. Skuteczność na poziomie 80+% też żaden problem utrzymać, przecież choćby w temacie "pewniaki" miałem znacznie wyższą przy najwyższym średnim kursie w tabelce w czołówce (nieskromnie napiszę) - tylko o czym to świadczy? O niczym. Po prostu gram inaczej, inaczej kalkuluję ryzyko i tyle.

P.S. Takie wyniki jakie podajesz w ogóle nie są miarodajne. Ile typów przerobiłeś? Ile czasu na nie poświęciłeś? Jakie były wahania? Jakie masz ROI? To nie jest problem z budżetu 500pln zrobić stosunkowo bezpiecznie w pewnej perspektywie czasowej np. 5000pln dysponując odpowiednim czasem, bez pośpiechu i odpowiednio dobierając zdarzenia - pytanie po co, skoro czas to pieniądz, a ja czasu marnować zwyczajnie nie chcę. Więcej zarabiam pracując niż z bukmacherki, przeliczając poświęcony czas na godzinę mojego czasu pracy. Po prostu.

Życzę kontynuacji pasma sukcesów w bukmacherce. W sumie tyle, dla mnie temat zamknięty.
 
Last edited:
przecież choćby w temacie "pewniaki" miałem znacznie wyższą przy najwyższym średnim kursie w tabelce w czołówce (nieskromnie napiszę)

Nic się nie martw brachu, ja kiedyś zająłem 2 miejsce w "pewniakach" i też wszyscy o tym zapomnieli...

Hugs Cuddle GIF - Hugs Cuddle Comfort GIFs
 
Jak najbardziej tematem wątku są kupony, więc skupmy się na tym :)

Dlatego pytam i zapraszam do podzielenia się swoimi predykcjami na ten weekend, który już właściwie na półmetku.
 
Nie mam zamiaru cię urazić ale po prostu wiem co widzę tym bardziej że sam założyłeś temat w którym można było śledzić twoje bukmacherskie poczynania i nie byłem pod wrażeniem ;) Nie zrozum mnie źle, życzę ci jak najlepiej zresztą jak każdemu typerowi który próbuje oskubać buka, śmieszy mnie po prostu to że z przeciętnego typera niektórzy próbują zrobić króla bukmacherki. Każdy kto wychodzi na + na koniec miesiąca w walce z bukmacherem ma mój szacunek. Ja jestem stosunkowo świeżakiem w tej dziedzinie co pewnie udało cię się wywnioskować po niektórych pytaniach które zadawałem na forum.

Zajmuję się bukmacherką na poważnie dopiero od grudnia 2020r. Zacząłem od kapitału 2200zł. Grudzień (+2336zł), Styczeń(+3448zł), Luty(+859zł), Marzec (+1486zł) i nie dbam o to czy ktoś mi wierzy czy nie i zaznaczam że nie gram żadnych surebetów. Nie uważam się za kozaka w tej dziedzinie ale boję się pomyśleć co by było gdybym zaczął od początkowego kapitału 30 tyś. Szanuje cię za ogromną wiedzę, kulturę z jaką się wypowiadasz i kilka innych rzeczy oraz szczerze życzę sukcesów zarówno w życiu jak i w walce z bukmacherem ale kurde nie przeceniajmy swoich możliwości bo to trochę razi w oczy.

Masz rację ale taki już jestem, czasami niepotrzebnie wdaje się w pewne konwersacje. Co do surebetów to raczej pomyliłeś pojęcia bo ich nie gram. Nie uważam się za super typera ale narazie udaje mi się wygrywać na tym jakieś pieniądze a sądze że z biegiem czasu może być tylko lepiej ponieważ tak jak wspomniałem wyżej zajmuje się tym na poważnie dopiero od 4 miesięcy, kwestia starań w to włożonych.
Taaa od grudnia jak ty juz tu dłużej siedzisz, pamiętam jak wpadłeś tu na forum i wszystkich nazywałeś smykami, swiezakami itp po czym przejebałeś na dzień dobry parę tysi xD
 
  • Haha
Reactions: ;-)
Błędne myślenie, większy budżet o niczym nie świadczy - po prostu możesz jednocześnie zagrać więcej zdarzeń co nie znaczy, że masz do wyboru odpowiednią ilość zdarzeń odpowiedniej jakości, aby zrobić stabilną stopę zwrotu. Przecież i tak rzadko kiedy cały budżet jest w obrocie.
Nie zrozumiałeś, chodziło o to że gdybym dysponował początkowym kapitałem rzędu 30 tys. i grał to co grałem (logiczne że zwiększyłbym stawki przy takim kapitale) to nie robiłbym co miesiąc średnio +2000zł jak jest obecnie a co najmniej 3-4 razy tyle.
przecież choćby w temacie "pewniaki" miałem znacznie wyższą przy najwyższym średnim kursie w tabelce w czołówce (nieskromnie napiszę) - tylko o czym to świadczy? O niczym. Po prostu gram inaczej, inaczej kalkuluję ryzyko i tyle.
Akurat dział pewniaki to nienajlepszy przykład ponieważ wiele razy było tak że zapomniałem podać typu a to było zaliczane jako typ błędny więc to nie jest dobre odniesienie.
Życzę kontynuacji pasma sukcesów w bukmacherce. W sumie tyle, dla mnie temat zamknięty.
Dzięki serdeczne.
 
Taaa od grudnia jak ty juz tu dłużej siedzisz, pamiętam jak wpadłeś tu na forum i wszystkich nazywałeś smykami, swiezakami itp po czym przejebałeś na dzień dobry parę tysi xD
@99picks na forum byłem bodajże od sierpnia, wtedy jeszcze raczkowałem i nie byłem tak zaangażowany jak od grudnia SMYKU :DC: Szkoda że serwery się zjarały bo udowodniłbym ci ile jestem na plusie tylko z tych postów które wstawiałem na forum ale może to i lepiej bo pupencja mogła by cię zbyt mocno zaboleć.
 
Kolejny sęp który liczy na gotowce i tego nie ukrywa :lol:
Tak właśnie jest! Przejrzałeś mnie ;)
Wiedziałem że Cohones to dobry wybór :)

Nawet ten gość o którym wspominałem wyżej „Tomasz28” wypowiedział się na strefie typera na fortunie:

~”To idz wejdź na cohones i zagraj duza stawka jak to takie proste.”

Stawiajmy razem domy!
 

Attachments

  • obrazek PNG.png
    obrazek PNG.png
    53.4 KB · Views: 74
Kolejny sęp który liczy na gotowce i tego nie ukrywa :lol:
Jak najbardziej tematem wątku są kupony, więc skupmy się na tym :)

Dlatego pytam i zapraszam do podzielenia się swoimi predykcjami na ten weekend, który już właściwie na półmetku.
Zaprasza do podzielenia się swoimi predykcjami nie podając żadnej propozycji od siebie, niezły pasożyt :juanlaugh:
 
Tak właśnie jest! Przejrzałeś mnie ;)
Wiedziałem że Cohones to dobry wybór :)

Nawet ten gość o którym wspominałem wyżej „Tomasz28” wypowiedział się na strefie typera na fortunie:

~”To idz wejdź na cohones i zagraj duza stawka jak to takie proste.”

Stawiajmy razem domy!

Takie same fejki latają co chwile po czacie STS :lol: z propozycjami współpracy :lol:
 
W porządku, więc ja proponuję tak, oczywiście niektóre się już zaczęły, lecz można coś wybrać z tego co jest available - ja zagrałem tak :)
 

Attachments

  • 7F05B634-A525-440A-AF93-FED5F8FC3486.jpeg
    7F05B634-A525-440A-AF93-FED5F8FC3486.jpeg
    127.2 KB · Views: 56
  • AFC99CB9-A04F-4F6A-BD6C-2274AE599350.jpeg
    AFC99CB9-A04F-4F6A-BD6C-2274AE599350.jpeg
    148.4 KB · Views: 56
  • BBFB9504-DD79-49D7-9170-D9E0B0900815.jpeg
    BBFB9504-DD79-49D7-9170-D9E0B0900815.jpeg
    123.3 KB · Views: 56
Skiba, Vettori, Shore @2.44
STAWKA: 250 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 536 zł

Skiba, Solecki, Rodriguez @2.59
STAWKA: 150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 341 zł

Kennedy, Shore, Gamrot @4.28
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 376 zł

Vettori, Budd, Valentinov, Loska @2.80

STAWKA : 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA : 246 zł

Kupony na weekend
 
Skiba, Vettori, Shore @2.44
STAWKA: 250 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 536 zł

Skiba, Solecki, Rodriguez @2.59
STAWKA: 150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 341 zł

Kennedy, Shore, Gamrot @4.28
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 376 zł

Vettori, Budd, Valentinov, Loska @2.80

STAWKA : 100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA : 246 zł

Jung vs Knight walka zakończy się na punkty /nie
Kasanganay wygra przez KO/Tko /nie
Holtzman wygra przez ko/tko nie
Holland wygra na punkty / nie
Perry wygra na punkty/ nie
Miller wygra walkę w pierwszej rundzie /nie
@2.23
STAWKA: 200 zł
MOŻLIWA WYGRANA : 392 zl

Wkład ogólny : 800 zł
 
Będzie zabawnie jak pierwszą walkę rozliczą Ci po 1.0 ponieważ Nina teraz już nazywa się Nunes :lol:
Hehe trochę wątpliwe bo u każdego bukmachera jest ,,ansarof" ale sytuacja bylaby faktycznie kuriozalna
:juanlaugh:
 
Zbijaczek zdemaskowany :mjsmile: W sumie nie idzie mu tutaj tak dobrze, wiedze merytoryczną posiada ale w typowaniu to zwykły przeciętniak.

Haha śmiechłem :yahoo:

A czaisz np. że nie wszystko było wrzucane w dziennik? Były 3 typy w ciągu ostatniego miesiąca że chłopaki mogą tutaj potwierdzić jeśli będą chcieli z ręcznej że każdy przyniósł zysk większy niż ten twój cały bilans co wstawiłeś?? przy ryzyku 0% bo to pewniaki/błąd buka/niewiedza:devil smile1: a Evo tego nie wrzucał na moją prośbę? Niestety tak to działa dlatego ja skończyłem tutaj wrzucać cokolwiek - niech sępy same kombinują.

Ostatnim takim betem w tym tygodniu był Skorża w Lechu - w poniedziałek rozliczą to w STS - info było jak wyszedł z gabinetu prezesa i zakład się utrzymał z 20min może max- ale po co wam tam wiedza?? W końcu zwykłe przeciętniaki nie muszą nic wrzucać @Karwantes :cool:
 
Haha śmiechłem :yahoo:

A czaisz np. że nie wszystko było wrzucane w dziennik? Były 3 typy w ciągu ostatniego miesiąca że chłopaki mogą tutaj potwierdzić jeśli będą chcieli z ręcznej że każdy przyniósł zysk większy niż ten twój cały bilans co wstawiłeś?? przy ryzyku 0% bo to pewniaki/błąd buka/niewiedza:devil smile1: a Evo tego nie wrzucał na moją prośbę? Niestety tak to działa dlatego ja skończyłem tutaj wrzucać cokolwiek - niech sępy same kombinują.

Ostatnim takim betem w tym tygodniu był Skorża w Lechu - w poniedziałek rozliczą to w STS - info było jak wyszedł z gabinetu prezesa i zakład się utrzymał z 20min może max- ale po co wam tam wiedza?? W końcu zwykłe przeciętniaki nie muszą nic wrzucać @Karwantes :cool:
A co mnie to obchodzi chłopie :DC: Chcesz to wrzucasz nie chcesz to nie wrzucasz. Zarabiaj sobie po kryjomu jak ci tak wygodniej, z mojej strony szczere powodzenia.
 
  • Like
Reactions: osk
Back
Top