KUPONY

Napoli Napoli wiadomo co, szlag ich trafił
1619968875824.png
 
Andrzeju, kiedy mniej więcej grałeś ten remis (chodzi o czas walki)?
Chwilę po ostatnim "gongu" uznałem, że pierwsza była 10-8 Ion, dwie pozostałe dla tego drugiego i zaryzykowałem :fjedzia:
Grałeś na live nie ma bata gdzieś w 2 rundzie :D
No, na live +500, do tego prematche i odzyskałem wszystko to co straciłem przez jebanego Palmera i te gówno gale jak Babilon i Oktagon :jimcarrey:
 
  • Like
Reactions: Evo
@Evo wiesz co, tak teraz myślę, nie mogłem postawić tego po gongu bo jeśli dobrze pamiętam to chyba na minutę przed końcem zamykali zakłady na live, więc musiało to być gdzieś przed końcem walki, nie bardzo pamiętam, choć trzeźwy byłem :korwinlaugh:
 
FEN 34 - Shakalova, Piwowarski @1,82 - 55zł

takie stawki, że aż mi się ręce trzęsą
 
Panowie co sądzicie o ładowaniu w Adesanye z Vettorim po 1.30? Vettori już z Hollandem średnio wyglądał.:redford:

Czas ogarnąć jakąś długoterminową tasiemkę. :star wars:
 
Panowie co sądzicie o ładowaniu w Adesanye z Vettorim po 1.30? Vettori już z Hollandem średnio wyglądał.:redford:

Czas ogarnąć jakąś długoterminową tasiemkę. :star wars:
Na jakąś taśmępewnie będę grał over rundowy powyżej 2.5. Izzy na pewno nie da się sprowadzić Marvinowi w pierwszych rundach i obaj są za twardzi, żeby dać się rozbić w ciągu dwóch rund.


Wiadomo, kwestia kursów.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Panowie co sądzicie o ładowaniu w Adesanye z Vettorim po 1.30? Vettori już z Hollandem średnio wyglądał.:redford:

Czas ogarnąć jakąś długoterminową tasiemkę. :star wars:
Moim zdaniem Janek pokazał jak walczyć z Adesanya, a Vettori pokazał już w ich pierwszej walce, że nie jest wygodnym zestawieniem dla murzyna. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że zapaśniczo Vettori da radę to ugrać. Moim zdaniem ~1.3 to za mało.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Za 100
 

Attachments

  • Screenshot_20210503_123115_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    Screenshot_20210503_123115_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    131.6 KB · Views: 82
Jeśli Oliviera go zajechał zapaśniczo (:weird:) to Dariush tym bardziej może, poza tym jest na fali a z Tonym to nic nie wiadomo.
Oliveira ma lepsze zapasy od Dariusha ale Tony zawsze mial chujowe tdd wiec Beneil go raczej obali.
 
Jebana Sevilla. Przy zwycięstwie mogliby jeszcze marzyć o mistrzostwie to dali dupy z Bilbao.
 
Mix,Freire,Shlemenko,Klein
STAWKA:200 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:408 ZŁ


Perez,Eblen,Doroshenko,England
STAWKA:50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:111 ZŁ


Larkin,Gleba,Saaiman
STAWKA:20 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:43 ZŁ

Freire,Piecia,Archuleta,Mix
STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:217 ZŁ

WKŁAD OGÓLNY:370 ZŁ
 
IMG_20210506_223600.jpg

Dorzucone coś takiego, miałem odpuścić to UFC całkowicie, ale z uwagi na to, że było pewne, że kurs na Kincla spadnie a był atrakcyjny (zanim zdecydowałem co dograć, to spadło z 1.90), to trzeba było coś dorzucić pod bonus.
 
Panowie, wytłumaczcie mi coś. Kupon niby bez podatku, a liczy jakby z podatkiem wtf?
 

Attachments

  • IMG_20210507_101726.jpg
    IMG_20210507_101726.jpg
    184.9 KB · Views: 60
Back
Top