KUPONY

Dorzuciłem 2 spotkania z KSW do kuponu, a teraz zastanawiam się czy nie wyjąć 9stowek. Ktoś doradzi, czy to ryzyko się opłaca? Albo jakaś mądra kontra, chociaż chyba słabo kontra na 2 spotkania.
 

Attachments

  • Screenshot_20220113_204909.jpg
    Screenshot_20220113_204909.jpg
    176.9 KB · Views: 94
Dorzuciłem 2 spotkania z KSW do kuponu, a teraz zastanawiam się czy nie wyjąć 9stowek. Ktoś doradzi, czy to ryzyko się opłaca? Albo jakaś mądra kontra, chociaż chyba słabo kontra na 2 spotkania.
Albo zamykasz albo czekasz na rozstrzygnięcie walki Rajewskiego. Wtedy wrzucasz coś na Borysa, ale lekko, żeby wyjść chociaż z jakimś plusem w razie porażki Mariana i spokojnie oglądasz gale dalej. Powinno być dobrze, ale z mma to nigdy nie wiadomo. Jestem specjalistą

Może @Evo się wypowie na temat zamykania kuponów :awesome: ja tam uważam, że jak nie idzie o jakieś grube kwoty to nie ma co
 
Dorzuciłem 2 spotkania z KSW do kuponu, a teraz zastanawiam się czy nie wyjąć 9stowek. Ktoś doradzi, czy to ryzyko się opłaca? Albo jakaś mądra kontra, chociaż chyba słabo kontra na 2 spotkania.
Zalezy ile to dla dwojego bankrolla jest 9 stowek? Ja bym nie wyciagal i szedl po pelna pule, chociaz obawiam sie troche wygranej Mariana, bo tez go mam na kuponie :)
 
Bo czlowiek analizuje, rozmyśla, pojawiaja sie z czasem nowe informacje i okolicznosci. Jako istota rozumna i myśląca wyciaga z tego wnioski. Przeklada sie to czasami na zmiane decyzji.
Nie ma za co.
Ale robicie z siebie homo sapiens towarzyszu. A to zwykła psychologia strachu, połączona szczególnie na tym forum z owczym pędem. Najpierw żebranie i sępienie kursów, potem pójście za tłumem, a na końcu paraliż, bo np. taki Borys rozpowiada, że ma sztos formę
:putinlaugh:
 
Zawsze się znajdzie ktoś kto musi się do....ać ;)
Gdzie ja sie dojebalem niby ?? Pytam po co wrzucasz goscia na kupon a potem wszedzie dopytujesz czy wejdzie,skoro na niego postawiłeś to chyba myślałeś co robisz,czy na ślepo skopiowałeś typ z forum ? widziałem Cie nawet na czacie fortuny wklejasz co chwile ten kupon i pytasz czy wejdzie KSW,jak Cie tak to stresuje to wez casha,pozdrawiam.
 
Gdzie ja sie dojebalem niby ?? Pytam po co wrzucasz goscia na kupon a potem wszedzie dopytujesz czy wejdzie,skoro na niego postawiłeś to chyba myślałeś co robisz,czy na ślepo skopiowałeś typ z forum ? widziałem Cie nawet na czacie fortuny wklejasz co chwile ten kupon i pytasz czy wejdzie KSW,jak Cie tak to stresuje to wez casha,pozdrawiam.
Eh, żałuje że zapytałem. Tak wstawiam wszędzie gdzie się da. Jeden raz wczoraj wstawiłem, rzeczywiście cały czas. Niektórzy pewien czas temu mieli rację że to forum stało się jednym wielkim g. Dzięki wszystkim za pomoc, nie pozdrawiam.
 
Stalo sie wielkim gownem przez żebraków typów twojego pokroju.Zero pojecia o mma ,nic od siebie nie da,tylko oczekuje…pewnie jestes jednym z tych co sie tu pojawili jak na fortunie Tomasz28 wygrał pół banki na ksw i napisał ze bierze typy z cohones,wtedy sie taki wysyp gimbusów wlasnie zrobił.Stawiasz na ślepo bo ktos polecił a teraz jak kolega wyżej napisał pojawia sie niepewność im bliżej gali i majtki obsrane czy wejdzie.
 
Stalo sie wielkim gownem przez żebraków typów twojego pokroju.Zero pojecia o mma ,nic od siebie nie da,tylko oczekuje…pewnie jestes jednym z tych co sie tu pojawili jak na fortunie Tomasz28 wygrał pół banki na ksw i napisał ze bierze typy z cohones,wtedy sie taki wysyp gimbusów wlasnie zrobił.Stawiasz na ślepo bo ktos polecił a teraz jak kolega wyżej napisał pojawia sie niepewność im bliżej gali i majtki obsrane czy wejdzie.
Tak nie mam pojęcia o MMA, mam o siatkówce. I co z tego? Kto mi zabroni stawiać inne sporty?
 

Attachments

  • Screenshot_20220114_115508.jpg
    Screenshot_20220114_115508.jpg
    280 KB · Views: 65
  • Screenshot_20220114_115323_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220114_115323_com.android.chrome.jpg
    157.5 KB · Views: 68
  • Screenshot_20220114_115335_com.android.chrome_edit_85976602217088.jpg
    Screenshot_20220114_115335_com.android.chrome_edit_85976602217088.jpg
    164.8 KB · Views: 57
  • Screenshot_20220114_115252.jpg
    Screenshot_20220114_115252.jpg
    212.1 KB · Views: 55
  • Screenshot_20220114_115231.jpg
    Screenshot_20220114_115231.jpg
    268.6 KB · Views: 63
Nigdzie, stwierdziłem że to forum sztuk walki.
Jest podwieszony temat, miedzy innymi do siatkowki:
 
Za dwie dyszki

 
Piłeczka za 20 zł przy piweczku :beer:
 
Back
Top