KUPONY

To zawsze możesz zmienić buka przecież
To nie hejt na Fortune zwyczajnie ich analitykom zdarza się pomylic w ocenie szans i mozna na tym skorzystac. Nie tak dawno walka Stosic vs. Włodarek i jak kursy wyszły to dla nich faworytem był Włodarek a każdy rozsądny wiedział, ze Stosic z nim wygra. Więcej gal = więcej zagranicznych zawodników = więcej szans na złapanie przestrzelonego kursu.
 
A próbowaliście grać takie zdarzenia liczba rozpoczętych rund 1.5 ? Czy nie opłaca się w to pchać?
 
A próbowaliście grać takie zdarzenia liczba rozpoczętych rund 1.5 ? Czy nie opłaca się w to pchać?
Wszystko zależy od kursu i zestawienia. Jak zawsze i przy każdym zakładzie. Nie da się odpowiedzieć czy to się opłaca czy nie ogólnikowo.
 
Teraz tak nie będzie - 12 gal rocznie, będzie dużo szrotu na kartach.
12 gal KSW rocznie?! Coś pięknego, szykują się obfite żniwa :antonio:
To nie hejt na Fortune zwyczajnie ich analitykom zdarza się pomylic w ocenie szans i mozna na tym skorzystac. Nie tak dawno walka Stosic vs. Włodarek i jak kursy wyszły to dla nich faworytem był Włodarek a każdy rozsądny wiedział, ze Stosic z nim wygra. Więcej gal = więcej zagranicznych zawodników = więcej szans na złapanie przestrzelonego kursu.
To prawda, Stosic byl bardzo niedoceniony kursowo w starciu z Włodarczykiem ale bardziej sobie cenię takie okazje jak ostatnio kurs na Moicano @1.50 z Hooperem oraz na Hamraha @1.65 z Hollandem gdzie tylko kataklizm mógł sprawić że te bety nie wejdą.
 
Zobacz bieżącą kartę. A wydaje się, że będą jeszcze gorsze. Ja tu nie jestem takim optymistą. Z tej nie wiem czy zagram cokolwiek.
W moim odczuciu nie jest tak źle, na szybko widzę jednego konkretnego faworyta którym podziele się później. Poza tym gale KSW mają to do siebie że można znaleźć naprawdę smakowite kąski przy rozszerzonej ofercie.
 
W moim odczuciu nie jest tak źle, na szybko widzę jednego konkretnego faworyta którym podziele się później. Poza tym gale KSW mają to do siebie że można znaleźć naprawdę smakowite kąski przy rozszerzonej ofercie.
Czas pokaże. Ja nie widzę żadnego mocnego faworyta względem kursu.
 
Bez urazy, ale nic głupszego się nie dało wymyślić :)

@Evo jest sens grania maxi kombi w różnych kombinacjach z podatkiem na fortunie?
Chyba nic nowego nie dodam. Już kiedyś @Evo wspominał, że im więcej zdarzeń tym większa szansa na przegraną. Już samo to w sobie powoduje, że jak wcześniej kilka osób wspominało nie raz, lepiej pograć maksymalnie tripla by zbić ten nieszczęsny podatek. W najlepszym przypadku grać bez podatku single.
 
Moze ja przestane się tu udzielać bo cokolwiek napisze to wszystko się obraca przeciwko... Pytam się z ciekawości tylko. Serio się tak martwisz? Dziękuję, miło.
No wlasnie nie rozumiem co sie tak martwią o Ciebie,sami obstawiają co sie da…jak gal mma nie ma to nawet darta,ale to ty jestes uzależniony od hazardu :putinlaugh:
 
IMG_20220105_170453.jpg


Ta gala jest niegrywalna, więc spróbujemy rekreacyjnie.
 
Ale skoczył na Materle z 1.45 ciekawe. Według mnie powinien sobie spokojnie Radcliffa ogarnąć i to będzie chyba jedyny mój bet ale jeszcze czekam. Nawet Marian mnie nie przekonuję ale bardzo czekam na tę walkę.
 
Po walce z Rimbonem stawianie Materli to odklejka trochę zwłaszcza po takim kursie gdzie jeden cios może skończyć Michała
Sam jesteś odklejka. Oczywiście istnieje 20% szans, że bum trafi i zdaję sobie z tego sprawę, ale Materla nawet z CTE robi dziada do jednej bramki. Chłopa rozjebał Kangur i to chyba wystarczy.
 
Sam jesteś odklejka. Oczywiście istnieje 20% szans, że bum trafi i zdaję sobie z tego sprawę, ale Materla nawet z CTE robi dziada do jednej bramki. Chłopa rozjebał Kangur i to chyba wystarczy.
Oczywiście źle nie życzę ale przy mojej propozycji grania Radcliffa gdy walczył z Albertem też stanowczo go odradzałeś a jak się skończyło wszyscy widzieliśmy. Mimo wszystko Odzimkowski to nie Materla jeśli chodzi o jakość w klatce ale kruchość polaka sprawia że ta walka jest nie do gry.
 
Oczywiście źle nie życzę ale przy mojej propozycji grania Radcliffa gdy walczył z Albertem też stanowczo go odradzałeś a jak się skończyło wszyscy widzieliśmy. Mimo wszystko Odzimkowski to nie Materla jeśli chodzi o jakość w klatce ale kruchość polaka sprawia że ta walka jest nie do gry.
Dla Ciebie nie jest. Dla mnie jest. Kwestia value smyku. Ryzyko raczej znane i oczywiste. Jak widzisz, pograne za waciki - żeby się lepiej oglądało. Jakby to było coś wartego uwagi, to napisałbym o tym - jak zwykle to robię, a stawka byłaby odpowiednio wyższa. Moim zdaniem odpowiednia wycena to ok. ~1.5. Jest więcej, to biorę.
 
Pierwsze "smyku" wjechało, zaczyna się robić grubo
Chyba pierwszy raz zarzuciłem tym sformułowaniem, wprost z czeluści Cohones.
wpływ oczywisty
IMG_20220105_205651.jpg
Z tej okazji, zapraszam @Karwantes na "nieuczciwy zakład". Jeśli wygra Materla, wrzucasz stówkę na cel charytatywny wybrany przeze mnie. Jeśli przegra, ja wpłacam dwie, na wybrany przez Ciebie.

Tu nie ma przegranego, co Ty na to? :putin:
 
Back
Top