KUPONY

Dla Ciebie nie jest. Dla mnie jest. Kwestia value smyku. Ryzyko raczej znane i oczywiste. Jak widzisz, pograne za waciki - żeby się lepiej oglądało. Jakby to było coś wartego uwagi, to napisałbym o tym - jak zwykle to robię, a stawka byłaby odpowiednio wyższa. Moim zdaniem odpowiednia wycena to ok. ~1.5. Jest więcej, to biorę.
Nie ma powodu żeby twoje ego czuło się urażone. A co do zakładu to nie zakladam się z ludźmi pod wpływem substancji odurzających :werdum:
 
  • Bones
Reactions: Evo
Nie ma powodu żeby twoje ego czuło się urażone. A co do zakładu to nie zakladam się z ludźmi pod wpływem substancji odurzających :werdum:
Moje ego to zniesie :roberteyeblinking: .
Nie bój się. Podnoszę stawkę - przegram - wpłacam 3 stówki. Sam przyznasz, że nie sposób z tego nie skorzystać? :mamed:
Dawaj na ring - cytując klasyka.
 
Nie skorzystam bo się trochę cykam :tysoncoffe:
Rozumiem i szanuję (lepiej tak, niż później w chuja lecieć z rozliczeniem, hehe:fro:). Pozdrawiam.
Z drugiej strony szkoda, że za napisanym, nie idą czyny - bo ja widzę value, a Ty spekulujesz - choć zgadzam się, że Materla to już rozbity wrak - i jest ~20% szans, że przegra przez KO/TKO.
:tiphatb:
 
Rozumiem i szanuję (lepiej tak, niż później w chuja lecieć z rozliczeniem, hehe:fro:). Pozdrawiam.
Z drugiej strony szkoda, że za napisanym, nie idą czyny - bo ja widzę value, a Ty spekulujesz - choć zgadzam się, że Materla to już rozbity wrak - i jest ~20% szans, że przegra przez KO/TKO.
:tiphatb:
Szczerze? Typuje Materle bo uważam że zaszachuje nygusa zapaśniczo ale jednocześnie Materla przez ostatnie lata "zyskał" taką kruchość materiału że naprawdę bardzo ryzykownym jet umieszczać go na kuponie. W każdym razie dzięki za propozycje, przyjemnego wieczoru.
 
  • Like
Reactions: Evo
Szczerze? Typuje Materle bo uważam że zaszachuje nygusa zapaśniczo ale jednocześnie Materla przez ostatnie lata "zyskał" taką kruchość materiału że naprawdę bardzo ryzykownym jet umieszczać go na kuponie. W każdym razie dzięki za propozycje, przyjemnego wieczoru.
Tu się zgadzam. Widzę opcję, że Radcliff go ubije, którą szacuję na 1/5. Tyle, że to wszystko kwestia kursu. Ten jest na tyle atrakcyjny, że mi pasuje na kupon pod galę, żeby się zwróciły płatności za Viaplay ;)
 
Grany razy 3.Zobaczymy jak zdarzenia z MMA
 

Attachments

  • IMG_20220105_230244.jpg
    IMG_20220105_230244.jpg
    175.7 KB · Views: 94
Też wykupiłem Viaplay. Szkoda było nie skorzystać za 17zł na 4 miesiące i raczej nie będę rezygnował. Komfort oglądania jednak lepszy niż na streamach a KSW w zasadzie postawione coś na każdej gali
 
Zupełnie bez potrzeby :tysoncoffe:

największy pewniak tej gali
@andrzej_t. jak tylko oglosili to starcie, moja pierwsza mysl byla zeby pojsc w kierunku Mankowskiego.
Z biegiem czasu przemyslalem, poanalizowalem, posluchalem innych opinii i pogralem po dobrym kursie wygrana Mariana przez decyzje, ale caly czas uwazam, ze tutaj niespodzianka wisi w powietrzu :) Borys jest wg mnie dosc mocno wyeksploatowany jak na swoj wiek. Do tego kreci ciagle jakies filmiki i wydaje sie, ze bardziej jest zaangazowany w youtuba niż treningi. Z drugiej strony jest wyraznie nakrecony sukcesami Gamrota i przez to podwojnie zmotywowany. Marian ma przewage zasiegu i niekonwencjonalna stojke, ale Borys powinien przewazac silowo i zapasniczo. Jego kondycja to raczej niewiadoma obecnie, ale mysle ze swoja dynamika moze sprawic Marianowi duzo klopotow. Ziolkowski ciagle sie rozwija i w sumie tez nie wiemy co wniesie w sobote do klatki, ale moze to nie byc latwa przeprawa :)
 
Ale musisz mieć smutne życie, że musisz ten post przerabiac i po tygodniach udostępniać.
Nie wiem dlaczego poczułeś się urażony, dawno nie wchodziłem w ten temat, wpis zobaczyłem dziś więc nie musisz się zastanawiać jak smutne mam życie.
Chyba kolejna przegrana na koncie, bo nie widzę innego powodu takiej chęci dogryzienia.
A przecież napisałem tylko, że chcesz się odegrać... co w tym złośliwego? Nie wiem.
 
Przecież sam mu chłopie dogryzasz cytujac jakies stare wpisy i pisząc „chyba kolejna przegrana”:watchingyou:
Nie mam siły tłumaczyć oczywistych oczywistości po raz drugi, podtrzymuję, że nie widzę złośliwości w moim 1 wpisie a skomentowałem znaną każdemu co obstawia zakłady sportowe i nie tylko ciągotę do odegrania się.
W drugim a i owszem, bo jak ktoś mi smuty pisze o moim rzekomo smutnym życiu to wiadomo, że mu "podziękuję" za wykazaną troskę.
No ale widzę, że wielu tu nie dorosło do mienia dystansu do siebie i odbiera neutralne wpisy w lekko żartobliwym tonie jako jakąś formę ataku.
Zdrowia i wolności.
:gabi_much_love:
 
Cześć, co sądzicie o takim kuponie:
Narkun Wygra przed czasem
Ziółkowski-Mankowski walka na zakończy się decyzja
Gane wygra walkę
Adesanya wygra walkę
 
Back
Top