Kulisy MMC Fight Club według Najmana

Wyszuka mi ktoś pierwszy plakat z Najmanem i Tyberiuszem? Ten z tymi ogniami. Daję sztabkę złota.
 
plakat.jpg








Google nie boli. :-)
 
nawet didżeja zapowiedzieli na plakacie. to byl oficjalny plakat? najgorszy chyba jaki w zyciu widzialem. :-)
 
Tak to był oficjalny, potem jak im przedstawiłem Paulanajmana a on im zrobił mega dobry plakacik to też go oszukali na zapłacie.
 
Szady



Odniosłeś się do dorosłych ludzi i do wp, onet. czyli sam teraz prowokokujesz, a później lubisz narzekać, że jest odwrotnie. Nie raz już to pokazałeś z kaczką czy kickboxingiem. Jak sobie dobrze przypominam to sam się wtrącałeś w temacie bukmacherka mimo, że Ciebie to nie dotyczyło.
 
Wezcie biznesmenow nie obrazajcie bo beda musieli list otwarty napisac jak bokserzy ;).
 
Najman jest bardzo inteligetny, bardzo dobry biznesmen a reszta to robole, mozna powiedziec wprost. Mam wielka nadzieje, ze wrescie dorwie Salete i beda jaja
 
Dałem pokarm tej dyskusji ale widzę, że parę osób zaczęło rozszerzać rzeczywistość.



Mam takie pytanie, w którym momencie Najman się zeszmacił? I poproszę o definicję tego słowa...



Moim zdaniem zeszmacenie czy sprzedanie się następuje wtedy gdy Człowiek/Zawodnik XY po odniesieniu uznanego sukcesu czy to sportowego czy biznesowego czy innego nie potrafi "z klasą" przekuć tego w długofalowy sposób na życie lub owego sukcesu powtórzyć i zaczyna uciekać się do niskich lotów rozmiany tego sukcesu na drobne. Np.: Bob Sapp - seria 10 przegranych w niespełna 1,5r zaczynająca się od nienajgroszego na świecie rekordu 11-6 albo Riddick Bowe - sprzedawanie gadżetów bokserskich na bazarze. Mam w głowie jeszcze nazwisko Burneika ale on niczego istotnego nie osiągnął, jest też Saleta który osiągnął wiele, potem przegrał, dostał wpier*ol ale wygrał, nic nie zrobił i znów wygrał, można wcisnąć w to grono też Toneya, Slice'a i aktorów jak Doherty, aktorek jak Lohan, piosenkarek jak Spears lecz tu częściej mowa o stoczeniu się, a nie rozmieniaiu na drobne. Bardzo blisko takiej decyzji był Andrzej Gołota ale się opamiętał.



Zmierzam do tego, że nie można się takimi ruchami jakie poczynił Najman zeszmacić czyli stracić dumę czy honor jako człowiek szczególnie. On nic nie osiągnął sportowo no chyba, że te juniorskie w-ce mistrzostwa polski light contact to dla kogoś znaczący sukces więc zaczął od 0 się promować najpierw w BB, potem jakoś tam po tych wygranych na węgrach i słowakach dostał szansę o MMP w walce z Wawrzykiem to leżał 2 razy i w 2 rundzie się skończyło kozakowanie. Potem wpadła oferta z KSW, zaczęli sztuczny trash-talk, źle trafił bo na potężny pociąg i został pośmiewiskiem, później realny konflikt rozwiązywany w mediach i ringu/klatce, w międzyczasie własna firma + zrobienie papierów promotorskich i wreszcie nie takie nieudolne NG Promotions, wygrana walka z Koksem która przegrał tracąc wszelki szacunek wśród masy ludzi ale nie przeszkadza to w posadzie kawalarza w Fun Raporcie oraz prowadzenia tam mini vbloga niczym Juras czy Miras. Chcę powiedzieć, że drogę od BB do Dziś może nazwać jakiegokolwiek kolorytu ale sukcesem więc on nie spadał z wieżowca tylko raczej wdrapał się na pare pięter w tym czasie.



Chce też podkreślić, że nie wiem czy podejmowałbym na jego miejscu te same decyzje bo przede wszystkim wypruwałbym żyły na treningach aby z całą tą trójką wygrać. Na pewno jego postawa pozostawia wiele wiele do życzenia...



P.S. Jakby rozbić gowno na czynniki to każda kolejna decyzja po przegranej miała uzasadnienie. Walka z Mario? Ryzyk-Fizyk. Walka z Saletą? Osobisty konflikt. Kolejna walka z Saletą? Udowodnienie, że wygrał 1szą tylko zabrakło umiejętności parterowych które w formule K-1 zostały wykluczone. Walka z Koksem? Tego nie trzeba argumentować, nawet Juras dawał mu 80% szans. Błędy jakie popelniał to negatywna autopromocja lecz może dlatego właśnie skuteczna, ciągłe gadanie o Salecie przy okazji każdego wywiadu + to bumerangowe odchodzenie na emeryturę.
 
szady trollu, jasne, ze breivik przy adim to maly chujek. ja chcialem tylko zwrocic uwage tego programu, bo co tam sie dzieje to lo ja pierdole
 
Ruff, zawsze lubiłem te Twoje humorystyczne wpisy, ale ostatnio obniżasz loty. Daruj sobie wrzuty na mój temat.
 
Back
Top